reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
u mnie jest niby centrum europy a dupa wielka a za 600zl to niech mnie pocaluja:wściekła/y:
a pieknie wygladasz w tej sukni i brzusio masz taki malenki jak ja wogole prawie nie widac a co do makijazu popros o podkreslenie oczu bardziej bo masz sliczne hmm a fryzurka idealna bo masz mala buzke i super podkresla rysy twarzy noo teraz ksiezniczko twoj bal zostal i oczywiscie pan mlody dzien na pewno bedzie piekny zazdroszcze wam bardzo;-)
 
witam wieczorowo :)
dziś jestem padnięta, maluszek też jakoś leniwy, a za to córcia energii ma za wszystkich i jeszcze nie może usnąć :)
U nas cały czas przepaduję i się trochę schłodziło
pozdrawiam pa
 
u mnie jest niby centrum europy a dupa wielka a za 600zl to niech mnie pocaluja:wściekła/y:
a pieknie wygladasz w tej sukni i brzusio masz taki malenki jak ja wogole prawie nie widac a co do makijazu popros o podkreslenie oczu bardziej bo masz sliczne hmm a fryzurka idealna bo masz mala buzke i super podkresla rysy twarzy noo teraz ksiezniczko twoj bal zostal i oczywiscie pan mlody dzien na pewno bedzie piekny zazdroszcze wam bardzo;-)

No mam nadzieje , ze bedzie idealnie :))) tak sie ciesze na ten dzien ,ze szok :)
 
nic dziwnego,ze sie cieszysz to jedyny taki dzien w zyciu a ja jeszcze na swoj poczekam;-)mam nadzieje ze w przyszlym roku juz bedzie ale nie koscielny tylko cywilny nie lubie ceremoni koscielnych sa za dlugie moze po 25urodzinkach wezme ale na razie nie jestem gotowa:-)


a co do pogody zamiencie sie ja przez ten klimat,wachania temperatur i co gorsza brak deszczyku choruje:-(straasznie mi polski brakuje i normalnego zycia wsrod znajomych ktorzy zawsze sie za patocza gdzies za rogiem i pociesza jak sie ma zly dzien moje miasto gigantycne ni jest ale tak urokliwe i nie ma tej znieczulicy:-Dtak jak tutaj
 
Kpusta na obrzęki???? naprawdę, muszę kiedyś sprobować, i pomagają nogi w górze i masaż, niestety żylak mi się powiększyl i muszę zapodac jakąś maść
No a dziś zauważylam rozstępy pod piersiami. Człowiek jak nie widzi przez cycki co jest pod spodem to nie reaguje, dostał grubo balsamem. Czy wam też tak cięźko ogolić nogi albo włozyc skarpetki? no i powoli brzucch zasłania moją broszkę :)
Popołudnie przeleżałam, twardnienie brzucha i ból brzucha. Zaczęłam nawet patrzeć na zegarek jak często. Na szczęście przeszło. W pogotowiu mam magnez. A muszę się pochwalić że dziś poczułam bardzo wyraźnie kopnięcia A może to była czkawka bo przez długa chwilę te same miejsce i te samo nasilenie :))))
Milej nocki, wieje jak niewiem co, aż takiego ochłodzzenia to ja nie chciałam
 
Trusia77 jak mi brzuszek zasloni broszke i nie bede mogla sie ogolic , to moj man juz wie co go czeka :) od poczatku ciazy wie,ze nadejdzie czas , kiedy bedzie to robil za mnie :)

eve19 my bierzemy konkordatowy , taki 2 w 1 :) Jak juz sie zdecydowalismy to wszystko naraz :)
 
reklama
Kpusta na obrzęki???? naprawdę, muszę kiedyś sprobować, i pomagają nogi w górze i masaż, niestety żylak mi się powiększyl i muszę zapodac jakąś maść

Na wodę zatrzymaną i na obrzęki od układu limfatytcznego, ale nie na żylaki :-)


No a dziś zauważylam rozstępy pod piersiami. Człowiek jak nie widzi przez cycki co jest pod spodem to nie reaguje, dostał grubo balsamem. Czy wam też tak cięźko ogolić nogi albo włozyc skarpetki? no i powoli brzucch zasłania moją broszkę :)

Powoli :szok:? Ja swojej już od dawna nie widzę. O stopach nie wspominając...
Z goleniem nóg nie mam problemów, ale mam wannę, tam to łatwiej wykonać na siedząco. Ale takie czynności jak wiązanie butów czy schylanie się do zmywarki stanowią pewne wyzwanie akrobatyczne ;-)
 
Do góry