reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

W temacie seksu to ja powiem tylko tyle, że wszystko jest pięknie, ale jakoś tak nie bardzo potrafię się skoncentrować na pieszczotach jak moje dziecko zaczyna mnie podkopywać od środka w chwili największego uniesienia. No śmiać mi się wtedy chce okrutnie i cały nastrój szlag trafia.
 
reklama
To moze u mnie "w trakcie" w końcu zacznie kopać:-)

Witam się w sobotni poranek, zapowiada się kolejna burza od pd-zach. Grzmi już od godziny. Wczoraj było super chłodno, 2-kilk stopni dziś penie też. Fajnie

Ogarnę tylko z grubsza chatkę i jak zdrówko pozwoli to zajrzę na grilla do znajomych
 
dziewczyny macie jakieś dobre sposoby na obrzęki? cały dzień mam spuchnięte nogi a wieczorem to od kolan w dół czuję ostre mrowienie a jak wstaje to nadal opuchnięta ;/
 
Edytka, ja mam ten sam problem ... niestety mi na to niec nie pomaga ... trzymanie nóg w górze tylko trochę ulgę przynosi, ale już u nas dzisiaj chłodniej więc ja liczę na to, ze samo zejdzie
 
Witam wszystkich z samego rana :)
Ja dzisiaj idę na imieniny do Anny, a jutro teść i mój tata mają też imieniny bo obaj Krzystofy :) więc mnie czeka troszkę imprez. Dla mojego tatki zrobię placuszek, teraz śmigam na zakupy.
Troszkę mnie martwi ta infekcja narządów, ponieważ wiadomo to antybiotyk, ale najważniejsze że mały zdrowy :)
 
dziewczyny macie jakieś dobre sposoby na obrzęki? cały dzień mam spuchnięte nogi a wieczorem to od kolan w dół czuję ostre mrowienie a jak wstaje to nadal opuchnięta ;/

Obłóż sobie nogi liśćmi kapusty i zawiń bandażem elastycznym, żeby nie poodpadały i tak na całą noc. Do tego podłóż sobie coś pod nogi, zeby od kolan w dół były wyżej niż biodra. A najlepiej jakby przed tym ktoś wymasował nogi (nogi, nie stopy) uciskając delikatnie na naczynia krwionośne tak jakby rękami spychał mocniej w kierunku kolan.
Oczywiście zawsze jeszcze pozostaje Lioton i inne maści tego typu.
 
Witam.
Dziś obudziła mnie burza i padał deszcz, już myślałam że się ochłodzi a tu guzik. Słońca nie ma a duszno że szok.
Wczoraj nie mogłam zasnąć bo po kolacji cukier mi tak skoczył że aż się przestraszyłam. Wypiłam 4 szklanki wody i się unormowało na szczęście :) Za to potem leżałam sobie a w brzuchu miałam taką orkiestrę, a jak przyłożyłam ręce to brzucha to czułam jakby kopniaczki. Tzn mam nadzieję że to było to.
Dziś rano więc znów na spokojnie przyłożyłam ręce do brzucha to był spokój tylko z jednej i drugiej strony czułam jakby bicia serduszek, z każdej strony w innym rytmie, hmm... może wreszcie dołącze do grona mam które wyraźnie czują swoje maluszki :)
 
Dzisiaj miałam wizytę.Wszystko ok.Szyjka pięknie się uspokoiła i nic się nie dzieje.Odstawić mam nospę.Także jestem zadowolona.
Super pogoda się zrobiła,wkońcu sie ochłodziło i co chwile pada,ale mi to zupełnie nie przeszkadza.
 
reklama
mglaczek to ja juz sie obudzilam i czekam na foty moj maluch tez czeka wlasnie chyba zaczal kibicowac wczoraj mi zasnac nie dal do 3w nocy a teraz mnie meczy bo mnie obudzil;-)a co do tego zakupo uzaleznienia to u mnie na szczesie jeszcze tylko tesciowa i dzis moj parter stwierdzil ze ona ma imie wybrac dla mojego syna:wściekła/y:tragedia o bede miala pewnie Józefa albo jakiegos innego bo w kwestii imion glosu nie mam jesli chodzi o chlopca :wściekła/y:a zakupy to juz wogole u nich szal i moj bobo wedlug rodzinki nie jest moj bo ich to jest straszne mama mi pisze ze czeka na swojego skarba a tesciowa dzisiaj z tekstem ze jej malenstwa beda przez babcie wychowywane :szok:mam chec uciec i zamknac sie jak naj dalej od nich



elzu bo mialam zapytac i zapomnialam zupelnie ty zeby dostac te pieniazki w 25tyg skladalas jakies dokumenty??bo ja wlasnie nic nie skladalam i sie martwie ze nie dostane kaski na wyprawke
 
Ostatnia edycja:
Do góry