reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Rozmawiałam nawet przed chwilą ale rozmowa nie pomaga na odległość, tu trzeba czynów i dowodów ;/ Mam przecież krew w żyłach a nie wodę, no i wydaje mi się że większą potrzebę dopieszczenia
 
reklama
eve19 Wloski bede miec z przodu spiete z tylu wypuszczone ;) lubie naturalne fryzury :) no suknia nie ma sie co za bardzo chwalic bo wiadomo , ze na brzuszek to za duzego wyboru nie ma :(
Ale jutro porobie zdjecia probne i wstawie jakies foto, to chetnie poslucham opini, co w razie czego zmienic :)
 
Nie ma powodu , zebys odpuszczala :) Przez pierwsze 3 miesiace to rozumiem , ze moze sie bac ale przez 9 ? daj spokuj ! nie daj sie :)
 
hm ja wiec czekam na fotki a co do sukni slubnej to moja siostra tez byla w ciazy jak slub brala i to bardzo bylo widac ale suknie miala piekna z bordowymi rozami i brzuszka nie bylo widac bo jakos krawcowa na zamowienie jej szyla i cos tam inaczej material ulozyla;-) a brzuszki pieknie w sukniach wygladaja a fryzurka mowisz naturalna heh juz mi sie podoba opisik panna mloda bedziesz jak ksiezniczka:-)


Trusia77 to ja ci cos doradze wez faceta za ubranie wciagnij do lozka przeciesz macie we dwoje przewage jesli ciaza przebiega idealnie to nawet mozesz pozycje sobie wybrac;-)ja nie mam chceci wogole na sex a moj partner tak i to kilka razy dziennie to jakas tragedia wiec uciekam zawsze do lazienki mowie,ze nie mam ochoty i nawet nie burknie tylko pod nosem sobie tlumaczy czasem ,,moze pozniej sie uda,, hehe a ja i tak nie ugieta jestem ze wzgledu tez na bole bioderka od miesiaca i on musi mi pomagac nawet wstawac rano do lazienki z lozka ale 28lipca wizyta i odrazu bede blagac o masc na te bole tabletek nie chce :tak:
 
zazdroszcze ci bardzo ja obiecalam sobie ,ze do slubu z brzuszkiem nie pojde bo mam upatrzona idealna suknie jest bajeczna i chociaz to tylko cywilny bedziemy chyba brac to i tak ja kupie!!zreszta tesciowa by pewnie nic nie powiedziala ale moja mama byla by przeciwna temu bo jestem sredniaczkiem jej (drugim dzieckiem)i by mi szybko z glowy wybila bo ona chce zebym mogla jeszcze odpoczac jakis tydzien miodowy a ja jakos te pieniadze bym wolala wydac na remont domu w ktorym bedziemy mieszkac niz na miodowe dni a wlasnie przed momentem dzwonilam do mamy i byla walka o moja kruszynke bo na wakacje w przyszlym roku chca zabrac do siebie mojego brzdaca:wściekła/y:a ja nie oddam moj jest i nie dam go na dluzej jak na 1godz gora 2godz a tu juz plany snuja czy chlopiec czy dziewczynka bo jak chlopiec to koniecznie trzeba szukac zabawek juz a jak dziewczynka to misie i laleczki a ja nie chce tak wole sama wszystko wybrac a jak maja chec kupic to niech ze mna uzgodnia a nie pchaja na chama i do tego jeszcze kupili juz
 
No hehe to masz tak jak ja , u mnie rodzina przesciga sie kto co kupuje haha i w ogole hehhe siedzimy ostatnio w aucie - JA , TESC, TESCIOWA I MOJ NARZECZONY- no i gadka gadka i nagle ktos przeklnal , wiec mowie - CICHO , BO MOJE DZIECKO SLYSZY :)
A tu nagle CHOR sie odzywa - MOJE ! NASZE !
hahahaha
Myslalam,ze padne :p
 
reklama
Do góry