reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

ania_ch0- proszę Cię kochana, i ty się takimi ludźmi przejmujesz..tu ewidentnie wina leży po ich stronie, bo nie są obiektywni, śmiej się z nich i ciesz ię maluszkiem, bo jeszcze zaszkodzisz mu przez ich głupotę.
modlisia- trzymamy kciukasy
efinka- witamy!

A u mnie deszczowo i przyjemnie wreszcie chłodek, aż chyba pojde na spacerek w tą mżawkę.
 
reklama
Ja też poszłam do sklepu bo nie miałam nic do jedzenia i miałam ochotę na makaron z białym serkiem, ale akurat były tylko takie których nie lubię :-/

u mnie upał straszny i nie mogę się doczekać jakiegoś ochłodzenia/ deszczyku/ czegokolwiek :-)

Na zaparcia dziewczyny polecały kilka razy już herbatkę Hipp na trawienie. Podobno czyni cuda.
Ja nie wiem jak to jest, ale przed ciążą miewałam straszne zaparcia a teraz absolutnie nic :-) chciałabym, żeby tak zostało
 
Ja też poszłam do sklepu bo nie miałam nic do jedzenia i miałam ochotę na makaron z białym serkiem, ale akurat były tylko takie których nie lubię :-/
Makaron z białym serem...mmm.. już się ubieram do sklepu :-)

Dziewczyny znalazłam super muzykę, na gadu-gadu jest to radio Open Fm i tam jest stacja, która się nazywa Crema Cafe
Relax gwarantowany, wspaniała muzyka, od wczoraj słucham cały czas.:happy:
 
Witam,
ja również dołączam do grona Listopadówek!
Czytam już to forum od jakiegoś czasu, ale najpierw jak chodziłam do pracy to czasu nie miałam żeby dołączyć, potem troszkę źle się czułam bo miałam ucisk na nerw kulszowy i wstać z łóżka samodzielnie nie mogłam. Teraz mamy remont kuchni i mój mężuś postanowił wszystko zrobić sam. Całe mieszkanie wyremontowaliśmy sami więc nie boję się że coś nie wyjdzie, ale teraz ja nie mogę pomóc więc trochę to trwa, ale dzisiaj skończy układać płytki :)
A Wy tu opowiadacie o jedzonku pysznym, a ja nie mam aktualnie gdzie gotować :( i aż mi ślinka cieknie
Efinka ja też mam termin na 29 listopada
Mój maluszek właśnie się wierci w brzuszku:)
 
O witamy Goncia w gronie listopadówek :)
Widzę że dużo osób nas podgląda, a nic nie napisze :)
Śmiało dziewczyny pokazywać się !!!
 
A ja jestem chyba zaparciową specjalistką, ale to przez żelazo.
Mój ginekolog przepisał mi żelazo domięśniowo co się później okazało było wielkim błędem.
Moja wątroba się zbuntowała i miałam takie bóle, że wylądowałam na Izbie przyjęć. Dopiero po 0,5L kroplówce z nospą trochę przeszło i wszyscy lekarze dziwili się, że mi to przepisał przy takim poziomie hemoglobiny:D. Ale nie o tym miałam pisać... wraz z tym żelazem do tyłeczkowym, pojawiły się tak silne zaparcia, że nie byłam w kibelku ponad 10 dni i UWAGA ani lewatywa ani czopki glicerynowe, laktuloza, menthopropa coś tam nie pomagały.. Dopiero po odstawieniu tego żelaza wszystko wróciło do normy przy stosowaniu Dicomanu Super środek na zaparcia, bezpieczny dla kobiet w ciąży i co najważniejsze pomaga. Cena ok 22 zł ale wystarczy jedno opakowanie i zaparcia przechodzą a razem z tym laktuloza do picia też bezpieczna dla kobiet w ciąży. Dlatego chyba do końca ciąży będe ją stosowac.. Co drugi dzień i nie mam żadnych problemów. A zaparcia miałam juz przed ciążą, więc chwale sobie to, że teraz nic mi nie dolega ze strony jelitek.:-)

Ale się rozpisałam:zawstydzona/y: Ale wiem jakie wstrętne są zaparcia..
 
Pozdrowienia dla wszystkich listopadowych ciężarówek ;) Termin porodu mojego maleństwa to 17.10 2010 r. Obecnie jestem w 22 tyg. ciąży. Upały nieznośne, ale cieszę się chwilami spędzonymi na łonie natury, w cieniu drzew.
 
reklama
elzu lekarza to i ja jeszcze nie widzialam i slyszalam o przypadkach ,ze dziewczyny przez cala ciaze nie widzialy hmm a jak ja trafie tego sie obawiam co do wizyt u poloznej to szybko cie odprawiaja ja to minimum 20min a teraz spotkanie bedzie trwalo 2godzinki w 25tyg ja jakos sie przyzwyczailam do tej poloznej i nie wyobrazam sobie porodu bez niej!!


a ogolnie dzis mam okropny dzien jestem wsiekla na maxa:wściekła/y:ja nie pracuje bo moja dzidzia mi na to nie pozwala za duszno mam w zakladzie pracy i mdleje moj partner w tamtym tygodniu mial urlop platny i kurcze tak czekalismy za pieniazkami zeby zakupy zrobic i maluszkowi cos kupic a tu dupa kasy na kacie nie ma i jeszcze kazaly mu sie zaporzyczyc myslalam , ze je zagryze tam az brzuszek mnie boli moj kochany skarb jest wsciekly kupilismy tylko taka bujawko-chodzik zapina sie do futryny i maluszek wisi na specjalnych pasach w takim pampersiku super sprawa ale do jasnej cholewki nie moge sobie darowac bo chcielismy kupic dzisiaj jakies ubranka i cos wiecej moze :angry:a przez te malpy nie moge nic kupic


witam cie serdecznie efinka;-)
 
Do góry