reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Czekam jeszcze na jutrzejszą wizytę...i wtedy będę skakać do góry jak usłyszę "wszystko ok"!
Na razie wie tylko mój W. moja przyjaciółka i jedni znajomi, bo akurat byli u nas jak robiłam teściora.
Bardzo pragnę tej dzidzi.
 
Ale to jest piękne uczucie prawda? ja równiez bardzo pragnę dzidziusia i już się doczekac testowania nie mogę:) widzę, że niedawno straciłaś maleństwo, bardzo mi przykro:( od razu zaczeliście się starać czy to była słodka i piękna wpadeczka?:)
 
Powiem tak...bardzo pragneliśmy dzieciątka...ale wiadomo ->lekarz zalecił odczekać choć nie był w tym stanowczy ;-) i ja ten brak stanowczości wykorzystałam i wcale nie uważaliśmy, a że kochamy się od zawsze codziennie (z małymi wyjątkowymi dniami kiedy nie ma żadnych seksów) to się udało.
Ja bym nie podejrzewała że będę w ciąży bo poprzednio miałam problemy z owulacją...pęcherzyki były za małe. :-)
 
Ja zmykam!
Jutro jadę rano do ginka i będę dopiero wieczorkiem więc dam dopiero wtedy znać jak po wizycie.
 
Przywitam się tylko i ide nadrabiać zaległości a jestem na stronie 45 chyba ;-) Super że tak się kręci, żebym jeszcze czasu miała więcej na czytanie, ale może po 31 marca bede miec wiecej luzu.

Pozdrawiam
 
witam wieczornie ;-)
no chlopcy sie kapia, a ja mam chwilke ;-)
ale dzis dzien mi szybko zlecial... masakra.

milego wieczorka moje mamuski :-D
 
Witam wieczornie kochane listopadóweczki;-) Jestem szczesliwa bo wrócilam od ginka , no i póki co wszystko ok! Mała kropeczka ma się dobrze- umiejscowiona tam gdzie trzeba ,no i za 2tyg kolejna wizyta z nadzieją na bijące serduszko.
musze zrobic morfologie, p-ciała na toxo, wr, bad moczu, glukoza..itp.
oj...coraz wczesniej robie sie zmęczona, muli mnie strasznie ;-/
ściskam wirtualnie i zycze milego wieczorku!
 
reklama
Witam wieczornie kochane listopadóweczki;-) Jestem szczesliwa bo wrócilam od ginka , no i póki co wszystko ok! Mała kropeczka ma się dobrze- umiejscowiona tam gdzie trzeba ,no i za 2tyg kolejna wizyta z nadzieją na bijące serduszko.
musze zrobic morfologie, p-ciała na toxo, wr, bad moczu, glukoza..itp.
oj...coraz wczesniej robie sie zmęczona, muli mnie strasznie ;-/
ściskam wirtualnie i zycze milego wieczorku!

:-) to super ,a foteczka ???
 
Do góry