reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ale sie rozpisaaalyscie od rana :)

kokota82, ja tez boje sie przeziebien, w pracy kilka osob kaszle.. i kolezanka z ktora siedze na przerwie (przy jedzeniu) dzisiaj ucieklam.. ale nikt nie wie ze jestem w ciazy, a jak siadam nie tam gdzie zawsze to zaraz pytaja czy wszystko w porzadku.. :/

Anusia27,
ja tez robilam wczesnie.. ale o 6 rano :) gratuluje dwóch kreseczek i witam wsrod listopadowek!

Lila001
, zazdroszcze z tym leniuchowaniem ja malucha nie mam a juz musze wstawac o swicie, zaczynam prace o 6 rano.. (co drugi tydzien).

Dziewczyny, wyglada na to ze prawie wszystkie odczuwalyscie bol jajnikow.. a ja nic, nic nie bolalo, ani nie kuło.. mam sie martwic? Czy moze moja fasolka sie zagniezdzila tak jakos.. pokryjomu?

A wracajac do testow.. to moj w dzien @ pokazal bardzo wyrazne dwie krechy.. a i tak w pierwszej chwili nie moglam uwierzyc :)

Lece wziac szybki prysznic i do lekarza.. jak wroce to wam napisze co angielski doktorek mowil :) Milego popoludnia!
 
reklama
mnie jajniki nie bola a ciagle je czuje, jakby pulsowaly... dziwne uczucie... czasami cos zakluje jak przy okresie ciagnie dziwnie, ale to czasami..

 
Wróciłam kochaniutkie, bo mi się plany po drodze do laboratorium zmieniły...

Beta 59,18 !!! Ciąża zaczyna się powyżej 5 :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Dzięki za kciukasy -> w czwartek będę prosiła ponownie!

Elzu
daj znać po wizycie!
 
Witajcie, podczytuje Was cały czas sobie:)

Hmm ja też mam takie kłucia lewego jajnika dzisiaj i się tak właśnie zastanwiam czy to na owu czy może jakis inny znak:)

Mysza gratuluje:):):):):)
 
ja nie robiłam testów owulacyjnych także nie wiem, cykle miałam 29 dniowe, później 32 dniowe a teraz miałam cykl 37 dniowy, żałuję, że nie robiłam testów no ale może się uda:)
 
No to na wszelki wypadek jakby to dopiero była owu trzeba praktykować bobosexy :-) trzymam kciukasy &&&
 
reklama
hehe no mamy taki zamiar:D nawet jak to nie owu to przecież to takie przyjemne:) ale w sumie owu teraz dopiero? no nie wiem, po poronieniu mój cykł płata mi figle.
 
Do góry