reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

ja w poprzedniej ciazy chodzilam prywatnie do gincia, teraz pewnie tez bede chodzic prywatnie, wiec tez nie pomoge.
A prywatnie, bo nie spotkalam jeszcze odpowiedniego gincie, ktory dobrze i bez przygod doprowadzil do konca ciaze.... :sorry2: Pewniej sie czuje jak ide prywatnie, nie czuje sie w tedy taka "splawiona" :sorry2:
 
reklama
A mój ginek przyjmuje prywatnie, ale oprócz tego pracuje w szpitalu. Więc mam z nim dobrze bo jak czegoś potrzebuję to zawsze mogę się z nim spotkać..
Ale uważam że jak się chodzi prywatnie to oni są bardziej dostępni i jakoś tak lepiej traktują pacjentki -> chociaż to nie jest zasadą.
Jutro jadę do nowego i jestem ciekawa jaki jest.
 
Ostatnia edycja:
Ja też chodzę prywanie do mojej pani dr. Nigdy nie chodziłam inaczej więc też nie bardzo mam porównanie... Ale prywatne wizyty bardzo sobie chwalę :)
Właśnie wróciłam z spacerku. PIĘKNA POGODA :D U mnie przynajmniej. Idę zaraz coś posprzątać, zeby nie było, że tylko śpię do południa :D:D:D
W sumie pora obiadowa... Smacznego wszystkim zyczę!!! :*
 
Ja juz po obiadku:-) moze utne sobie mala drzemke:-D. Larvunia a co do przyzwyczajania dzieci to chyba wolala bym twoj sposob, fajnie jest miec wolny wieczor dla siebie:-)
 
witam wszystkich co do testow to powiem wam ze mi test pokazal cien cienia drugiej kreski dwa dni po zagnierzdzeniu czyli 6dni przed okresem a skad wiem ze to bylo zagnierzdzenie bo snily mi sie w ten dzien dwie kreski a pozniej sliczny niemowlak. Test byl paskowy i najtanszy jaki znalazlam to nie prawda ze te najdrozsze sa najlepsze. ale i tak nie wierzylam bo mialam infekcje ktora mogla sfalszowac wyniki. poszlam na betedzien przed @ ale byla bardzo niska 6.6 wiec nie bylam pewna ale kazdego dnia druga kreska wychodzila coraz bardziej ciemna i to mnie przekonala test digital ciaze pokazal dopiero po 2dnaich od @

ps tez chyba mam niskie cisnienie bo stale spac mi sie chce ale nie mam jak sprawdzic na szczescie moge sobie poleniuchowac ok uciekam bo mam szkole o 15 zycze milego popoludnia wszystkim:-D
 
paulinka a dziekuej dziekuje, wlasnie jemy obiadek ;-)

no my juz po porzadkach po spacerku i jak zjemy obiadek to gosci mamy, wiec do wieczorka mamusie :tak::-)
 
A ja w ramach obiadku zapraszam na chlebek w jajeczku- tak mi sie jakos zachcialo, a obiadek moze zrobie jak bede miala wene na wieczor jak M z zajec wroci, bo przed chwila poszedl

ja chodze do lekarza na NFZ i ma USG w gabieniecie, wiec jak jest potrzeba to robi- tylko on na NFZ przyjmuje w prywatnej przychodni. Jakos w wakacje jak bedzie wszytsko wporzadku wybieram sie do drugiego lekarza prywatnie- pracuje w szpitalu, bo ten moj to tylko w przychodni. Chyba ze bada jakies problemy to szybciej pojde do prywatnego - zeby w razie W szybko na oddzial sie dostac itd itp
 
A ja za godzinkę pędzę po wyniki!!!
I może wpadnę jeszcze wieczorkiem :-)
miłego popołudnia!
 
reklama
Do góry