reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

dziewuszki:) dziekuję za trzymane kciuki:)
poszlo mi tak super....mialam szczęscie bo wylosowałam pytania które umiałam:)
także egzamin na 5, a na dyplomie ze srednią też 5...:D jupiii:D
dzis poswiętuje ze znajomymi:)
 
reklama
To jest moje pierwsze dziecko i jak najbardziej planowane a do szkoły rodzenia absolutnie sie nie wybieram... Myślę że to jest indywidualna sprawa. Ja psychicznie czuję się pewnie, nie boję się... Do tego mam dwie siostry, które mają maleńkie dzieci (wszystkie wychowały się również z moim duzym udziałem). Ten temat już był wielokrotnie poruszany i dobrze :) Te mamy które chcą się jakoś "doszkolić" i psychicznie wzmocnić i podbudować to myślę ze jak najbardziej powinny iść :)

aduska - MOJE GRATULACJE !!! :))) Pięknie Ci poszło ;)

A swoją drogą gdzie Mysza...? Ostatnio miałam spore zaległości wiec moze jakaś informacja mi umknęła...
 
Ostatnia edycja:
Aduska gratki :)
a do co szkoly rodzenia wogole nie chodzilam, nigdy przez cala ciaze sie nie balam do porodu i rodzilam :)
zalgol- widze ze jestes z wroclawianka, na jakiej dzielnicy mieszkasz, czy to pierwsza ciaza?
 
Nikusiaa85 tak jestem z Wrocka, ale Wrocławianką jestem dopiero od dwóch lat, tyle co jestem mężatką :-). Mieszkam na Popowicach , na przeciwko Magnolii, a dzidzia pierwsza i wyczekiwana :-)
 
Aduśka GRATULACJE!!!!:)

A ja tam idę do szkoły rodzenia:) Porodu się nie obawiam. Doświadczenia z maleństwami nie mam w ogóle... ale nie dlatego idę. Szkoła rodzenia jest w szpitalu, w którym chcę rodzić. Pójdę więc pooglądać kąty szpitalne i ludzi tam pracujących:) Wolę wiedzieć gdzie będę i w otoczeniu jakich ludzi:D Wolę się zaznajomić z miejscem.
 
Co do szkoły rodzenia to jestem takiego samego zdania jak Goosiek :-). Ja we Wrocławiu mieszkam dopiero dwa lata i nie znam tu nikogo kto by rodził , w którymkolwiek szpitalu, a zasłyszane opinie tez nie są najlepsze. Więc tez uwazam, że zaznajomienie się z miejscem, w którym ma sie wydarzyc cos najwazniejszego w zyciu jest wazne :-).
Pewnie gdybysmy zostali po slubie w Opolu o szkole rodzenia bym nawet nie myslała bo znam ten szpital. A tu jest jedna wielka niewiadoma...
 
zalgol wiem gdzie to jest autobusem ode mnie domu 20 minut :) a ja mieszkam na sepolnie moze wiesz gdzie stadion olimpijski :) to tam przeciwko mieszkam. co bedziesz miala :) a robilas usg3d czy nie?
 
reklama
Najpradwopodoniej będzie Karolek, chociarz celowaliśmy na Madzię i tak też czułam cały czas :-). Ale to jeszcze nie do końca pewne bo być może pępowina się tak ułozyła. Maluch był tak ruchliwy , że prawie nic nam nei pokazał, tylko na chwilecze wypioł pupę. Nagralismy filmik , który wiecznie oglądam :-). Już się jakoś przyzwyczaiłam do mysli ze kolejny chłopak w naszej rodzince się pojawi. Chociarz jedyne o czym myśle to to żeby maluszek był zdrowiutki.

A na usg 3d nie bylismy. Duzo o tym myslałam i jakos po opiniach , które sobie poczytałam na temat robionych usg 3d przez lekarzy, którzy Cie nie prowadzą to mi sie odechciało.
 
Do góry