reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Dzisiaj po 2 tyg urlopu ubralam spodnie z h&m ciazowe ktore kupilam sobie do pracy jakis czas temu.. i sie okazalo, ze ten pas na brzuszek mnie uciska.. podwinelam go w dol i jak stalam to bylo ok ale tak sie zlozylo ze zagonili mnie dzis do wpisywania jakis rzeczy do kompa i pol dnia siedzialam.. i mnie uwieraly, a myslalam, ze bede je miala do konca pracy.. po powrocie do domku poprostu ten pas odcielam i mam takie niskie spodnie na szczescie nie spadaja z pupy..

A sprawdziłaś czy gumka w spodniach nie była zebrana? Czasami przymierzające w sklepach ją ściągną i tak zostanie. Ogólnie spodnie ciążowe powinny wystarczyć do samego końca ciąży. Miałaś z takim dużym pasem bawełnianym elastycznym czy z szeroką gumą? Ja mam jedne z mothercare z szeroką gumą i też mnie przy siedzeniu ugniatają.
 
reklama
Cześć mamuśki.
Aduśka Kciukasy zaciśnięte! :-)

Aniu Dziewczyny mają rację.... to docieranie potrwa. Co do spania polecam kołderkę 200/220. My z M śpimy pod taka już od paru lat, a gdy jedziemy do moich rodziców wtedy sypiamy pod dwiema mniejszymi.

Jolu Ja jednak nie zapisuję się do szkoły rodzenia... choć planowaliśmy na początku się zapisać. Rozmawiałam ostatnio z M i stwierdziliśmy, że wykorzystamy do tego internet.
RADZIMY DOBRZE RODZIMY - INTERNETOWA SZKO�A RODZENIA Strona g��wna

U nas wszystko dobrze. Od 1 lipca czuję regularne mocne kopniaczki - dzidzia aktywna jest cały dzień do ok 23.00. Potem mamusia zasypia. :-)
 
aduska123 trzymam kciuki :)

anbar, te spodnie mialy taki pas nie z gumy, chyba bawelnialy troche rozciagliwy ale jak widac nie wystarczajaco.. nie bylo nigdzie regulacji jego.. wiec go odcielam nozyczkami i mam teraz poprostu takie niskie spodnie, na szczescie nie spadaja, od wewnatrz z tylu maja jeszcze takie gumeczki z guzikiem zeby sciasnic jakby spadaly ale to jest pod pasem.. sam pas okazal sie za maly.. :/
 
Witam mamusie :*

U mnie niestety nie za ciekawie :( Męczę się z bólem prawej nerki i pęcherza moczowego od poniedziałku :((( Z niedzieli na poniedziałek spaliśmy przy otwartym oknie i najzwyczajniej w swiecie mnie przewiało :( Było tak fatalnie ze nie potrafiłam sama podniesc się z łóżka... Biorę 3 razy dziennie po 2 tabl urosept i smaruję nereczkę taką maścią rozgrzewającą... Piję dużo płynów, dziś mąż kupi herbatkę żurawinową, przed spaniem wypijam szklankę rumianku...Czuję ze powoli przechodzi choć szkoda ze nie szybciej... Niestety "załatwiłam" się na własne życzenie i przez własną głupotę...
A jeszcze synuś nie ułatwia mi sprawy bo tak kopie po pęcherzu ze SZOK! Nie dosc ze chce mi się często przez infekcję to jeszcze on dokłada swoje ;)
 
Ostatnia edycja:
Aduska trzymamy kciuki!
Paulinka zdrowiej szybciutko.

A wczoraj mój P. juz o 21:20 był taki padnięty, ze sam powiedzial ze mu nie przeszkadza zaden halas, wiec pomyslalam sobie ze pojde mu zrobic kanapki do pracy, a on za ten czas spokojnie usnie :) dostal buzi, a ja polecialam na dol na 20 minut. Po powrocie spal mocnym snem a ja wlaczylam tv i ogladalam sobie do 23 i bylam w szoku bo momentalnie mnie wzielo na spanie. Dzis oboje bylismy duzo bardziej wyspani niz wczoraj, az sie skusilam na herbatke o 5:30, P. polecial do pracy a ja dalej spac do 9 ;)

jadlyscie moze ciasto shrek? strasznie mi smakowalo jak ostatnio ciocia przywiozla, 3 kawalki jeden za drugim zjadlam. W internecie jest bardzo duzo przepisow na nie, i chyba sie jutro skusze i je zrobie :D
 
Witam wszystkie listopadówki:) ja też jestem z wami bo termin mam na 16 listopada. Śledzę forum już chwilkę ale mieliśmy ślub 19 czerwca i nie miałam głowy do pisania, dopiero teraz się poprawię:)
A w poniedziałek dowiedzieliśmy się że będzie chłopiec:)

Pozdrowienia dla wszystkich mam:)

 
Ostatnia edycja:
Dziękujemy:)
Właśnie odkrywam jak to synek lubi arbuzy, zaczyna się po nich wiercić:)

A podpowiedzcie proszę jak wkleić suwaczek "na stałe" ?
 
witaj podgrzybku, milo ze ciagle dolaczaja do nas nowe mamusie :)

górny prawy róg -ustawienia>po lewej stronie -edytuj sygnaturę> wklejasz w okienko postowe :)
 
reklama
Do góry