reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witjacie Dziewczynki:-)
Upal u nas troche odpuscil, w koncu jest czym oddychac, choc ja osobiscie na upaly narzekac nie bede, bo uwielbiam jak jest cieplutko.
Dzis zaliczylam usg polokowe, jakos ostatnio ciagle mialam glupie przeczucie, ze cos jest nie tak, na szczescie mylilam sie. Wyniki w porzadku, cisnienie, waga rowniez, dzidzius rozwija sie prawidlowo, wszystkie narzady rowniez no i potwierdzona tym razem juz ponoc na stowe corcia:-) Lekarz twierdzi, ze nie ma mowy o zadnej pomylce;-) Tak jak przypuszczalam lozysko umiejscowione na scianie tylnej, dlatego tak mocno i wyraznie od ponad 3tyg czuje ruchy no i polozenie miednicowe, ale mala ma jeszcze czas, zeby sie prawidlowo odwrocic:tak:

Aniu troszke spoznione, ale najszczersze zyczenia:tak: Wygladaliscie pieknie, w ogole sliczne z Was parka:tak:

Jolu pewnie lozysko masz na scianie przedniej, ja w pierwszej ciazy tez tak mialam i bardzo pozno i w sumie przez cala ciazy dosc lagodnie odczuwalam ruchy. A kiedy masz wizyte u gina? Mysle, ze nie ma powodow do niepokoju:no:
 
reklama
Porozmawiaj ze swoim ukochanym, moze zgodzi sie na takie rozwiazanie.. cywilny kameralnie, a za jakis czas koscielny. Chociaz nie kazdemu taki uklad pasuje, teraz wielu ludzi decyduje sie na konkordatowy

hmm..tylko ze ja chcę tylko slub cywilny...oczywiście gdyby mojemu M. bardzo mi na tym zależalo to zgodziłabym się na kościelny...
ale jakoś nie czuję wewnętrzenej portrzeby brania ślubu w wierze katolickiej...
 
ja tylko na chwile pozdrowić
dziś pierwszy dzień po wypoczynku w pracy więc jestem trochę padnięta, upały okropne. Ale Małgosia się za mną stęskniła hehe. A maluszek jak co wieczór bryka. będzie nocny marek hihi.
Pozdrawiam i do usłyszenia pa
 
Paulinko przykro mi z powodu cioci, smutno kiedy tacy ludzie odchodzą
ANIU - jak się czyta twoje opowieści to śmiać mi się chce, będziesz miała fajne wspomnienia, ja też pamiętam, że mój się zaciął, wszedł w psiąk upę i miał cenę na bucie, myślałam że parsknę ze śmiechu.
Najważniejsze że od razu wprowadza sie do ciebie i już jesteście razem
JOLU witaj w gronie nie licząc 2 plum w ubiegły wtorek u mnie też cisza, ale w nastepny czawartek mam połówkowe to zobaczymy, mam jakeś okropne myśli ale staram się nie myśleć. Będzie i musi być dobrze.

Byłam dziś rankiem na badaniu krwi - morfologia i ob, przeciwciała, toxo - kontrolnie. Ale miła pani i wcale mnie nie bolało i nawet siniaka nie będę miała :) A że o 1 jeszcze nie spałam to rankiem o 6 zapomniałam nasikać do kubeczka i ot muszę dowieźć

Siedze sobie w pracy, upał za oknem a ja na szczęście mam przyjemny chłód. Jak tu dotrwać do 14 jak nie ma nic do roboty i siedzę zupełnie sama. Ludzie pukają się w głowę, ciężarna i siedzi w robocie. hehe Ale kto będzie miał dłuższy macierzyński? JA!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ania my też na początku chcieliśmy tak zrobić, ale w sumie stwierdziliśmy, że jak urodzi się Zuzia to nie będzie nam się chciało robić kolejnego ślubu. Przyszły moje zdjęcia z pleneru z placu zabaw xD

Jola nie przejmuj się moje dzidzi też mnie późno zaczęło kopać, nawet teraz to nie są takie mocne kopniaczki, ale to ze względu na położenie macicy. Jak zobaczysz jak Twoje maleństwo fika na usg to się na pewno uspokoisz :)

Asiulka Gratuluję córy i odczuwania ruchów :D
 
Dzien dobry Dziewczynki:-)
U nas dzis od rana pada deszczyk, w sumie to dobrze, bo strasznie sucho bylo, a i powietrze troche sie orzeźwi no i ochlodzi sie w domku, bo przez te upaly w pokoju w ktorym spimy jest 30st:baffled:
W przyszla sobote wyjezdzamy na wakacje, wczoraj lekarz dal mi wolna reke i powiedzial, ze nie ma zadnych przeciwskazan do wyjazdu:-) Tak sie ciesze, tym bardziej, ze jedziemy wieksza grupka, wiec na pewno bedzie fajnie, a jakiekolwiek dalsze wyjazdy na najblizsze 2-3 lata mamy z glowy:sorry2:
 
hmm..tylko ze ja chcę tylko slub cywilny...oczywiście gdyby mojemu M. bardzo mi na tym zależalo to zgodziłabym się na kościelny...
ale jakoś nie czuję wewnętrzenej portrzeby brania ślubu w wierze katolickiej...

Ale to ja nadal nie widzę problemu... Chyba, że Twój chłopak tez chce tylko cywilny.
Zawsze wam pozostaje możliwość zrobienia cichego ślubu cywilnego i skromnego wesela wedle Twoich oczekiwań, a potem wielkiej imprezy z okazji chrzcin. Chyba, że dziecka nie będziecie chrzcili. To wtedy jakoś musicie się dogadać :-)
My powiększyliśmy moje oczekiwania i zmniejszyliśmy oczekiwania mojego chłopaka i na weselu będziemy mieć ok. 50 gości.
 
Witam :)

W koncu sie wyspalam :) w Polsce bylo tak goraco, ze sie spac nie dalo :/

Probowalam wczoraj nadrobic wszystko co pisalyscie ale po 10 stronach sie poddalam, za duzo by mi to zajelo czasu, w kazdym razie byl poruszany temat ruchow, ja juz czuje ruchy dzidzi codziennie dosyc mocne (chociaz przez skore to ich nie widac ale czuc), niestety moj D ma pecha, bo zwykle jak polozy reke to moze dostanie z jednego kopniaczka, a pozniej maluch sie uspakaja.. smiejemy sie ze tak na niego dziala dotyk tatusia i juz wiadomo kto bedzie malego usypial :)

Wlasnie zauwazylam ze przeskoczylam w suwaczku na 6 kwadracik :) a ciagle wszystkim mowie ze jestem w polowie piatego miesiaca.. ale ten czas szybko leci :)

zycze wam milego dnia!
 
reklama
Witam dziewczyny :) długo mnie nie było bo w taki upał nie miałam ochoty no siedzenie przed komputerem. Dziś się trochę ochłodziło i pada deszczyk. Też już czuję ruchy mojego maleństwa i jest to cudowne uczucie :-) Maluszek też nie chce kopać męża bo jak ten przyłoży rękę to zaraz się uspokaja :-D
20 lipca mam usg połówkowe i myślę, że na 100% potwierdzi że chłopczyk
Mam też wielkie zmartwienie bo od wczoraj twardnieje mi brzuch nie mam pojęcia dlaczego bo nie miałam wielkiego wysiłku fizycznego ani nic w tym rodzaju. Przejdę się dziś do mojego gina bo mnie to bardzo martwi.
 
Do góry