reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Aniu - mimo że spotykaliś my się 10 lat to ślub-dziecko-mieszkanie było w niespełna rok. Nie martw się jak przyjdzie pora to będziesz chciałą czas zatrzymać. Od października mam wrażenie że nie mam na nic wpływu a kiedyś tak nie mogłam doczekać się tych wszystkich zmian. Więc smutki na bok i zobaczysz wszystko będzie dobrze.

Z tym sklepem to fajna sprawa, zawsze można coś utargować.
 
No właśnie co do sklepów to ja na razie mam "na tapecie" trzy ...
Calineczka, Tosia i Dino
na razie z porównania wyszło mi że ten pierwszy jest w miarę tani
zestaw wózek Maxi Cosi Mura + Gondolka + fotelik maxi cosi pebble + baza family fix wychodzi 3.600 mniej więcej (dostawa gratis) a można jeszcze wynegocjować rabat ... jak zdecydujemy się na jakieś mebelki i inne dodatki to będę robiła sobie kalkulacje w kilku sklepach ...

Co do instynktu macierzyńskiego to ja już na studiach bardzo chciałam mieć dwójkę albo trójkę przed 30 :-), no ale raczej uda się przed 35 :-)
 
Witam wtorkowo!!!
U nas dzis od rana slonce grzeje jak na patelni i caly tydzien mambyc taki, im blizej weekendu tym cieplej.
Sprobuje nadrobic zalegosci od wczoraj....duzo tego :-)

Mijego dznia zycze!!!
 
Cześć
Witam wtorkowo - u nas też dość ładna pogoda - słońce nieśmiało zagląda zza chmurki;-)
Ja wczoraj skończyłam sprzątać pokoik dla maluszka - wygląda całkiem ładnie:-) a jak jeszcze dojdzie łóżeczko to chyba będę do tego pokoiku zaglądać co 5 minut :-D
pozdrawiam


No i mamy 600 stron (ciekawe ile będziemy miały w listopadzie? :) )
 
Witajcie:*

Ale piszecie:szok: nie nadążam:tak: U mnie gorąco:D Jupi:D uwielbiam ten skwar.Zaraz lecę po truskawki bo póki co nie znudziły mi się:-)

Miłego dnia:)
 
witam wtorkowo:) u mnie od rana na termometzre ponad 30 stopni:) a w mieszkaniu to oprocz w bielizny cieżko w czym kolwiek chodzic...muszę sobie zakupić wiatraczek:)

miłego dnia
 
Łomatko to już 600 nam stukneła hehe
Ja miałm dziś armagedon o 3:30. Dzidzia postanowiła, ze się już wyspała i dała mamusi popalić, pedałując nóżkami.
Mój M. przyłożył rękę a tu łup, łup. I tak całą godzinę..i mama spała potem do 10 :p
 
Ja czuje kopanie najbardzie wlasnie jak juz leze w lozku i mam zasnac...wtedy sie zaczyna najmocniej. Na szczescie niemialam jeszcze takich pobudek w srodku nocy
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Witam się po długaśnej przerwie. Znów zacznę zaglądać częściej. Ślub udany, przyjęcie weselne również. W dniu ślubu wyskoczył mi brzuszek - nie mieszczę się już w ubrania sprzed ciąży. Ledwo oddychałam w sukni ślubnej. :-)
Ruchów dziecka jeszcze nie czuję. Następna wizyta dopiero 13 lipca.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę miłego dnia.
 
Do góry