reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Faktycznie Trusiu, ja nadal nie pokopana, a płeć poznam może 12 lipca, jak małe nie będzie wstydliwe :-)
jeśli zaś chodzi o kopniaczka to liczę, że już niedługo jakiegoś zaliczę, bo jestem przekonana, że moja dzidzia bryka tam sobie :-) czasami mam wrażenie, że czuję jak się przemieszcza bo czuję takie łaskotnięcie, ale jak pisałam wcześniej jak tylko zaczynam się na tym skupiać to już nic nie czuję więc muszę jeszcze cierpliwie poczekać :-)

niestety dopadła mnie jakaś infekcja gardła ... najjpewniej od klimatyzacji i czuję się paskudnie ... musze się zastanowić czy jutro iść na to szkolenie czy do lekarza ...
 
reklama
anbar gratulacje! mam nadzieje ze Twoj slub nie bedzie dla Ciebie tylko potrzebna formalnoscią, ale tez ogromna przyjemnoscia :):*

Trusia ja tez nie wiem jeszcze kto u mnie mieszka :) ale chyba najszybciej z was sie dowiem bo w piątek, jak oczywiscie malenstwo sie pokaze :D Wiesz co, moj P. na poczatku tez mowil ze 'jest dziwnie' po prostu inaczej niz zwykle. Ale teraz juz jakos mu przeszlo i coraz czesciej sie dopomina o swoje haha.

dzis kupilam sobie buty na slub, jeszcze tylko bizuteria mi zostala do zorganizowania. Od jutra zacznie sie kuchenne szalenstwo, bo przyjezdzają dziadki z olsztyna a kuchnia to ich ulubione pomieszczenie, będą rządzic razem z moja mama ktora sobie caly tydzien urlopu wziela tak sie przejela ;)

tak sobie wlasnie pomyslalam ze zazdroszcze wam wszystkim ze macie juz stałą pracę, a nawet jak nie stałą to chociaz wyksztalcenie, swoje mieszkanka, i dzieciątka które teraz czekają na rodzenstwo. Fajnie miec juz tak ulozone zycie :) czekam az na mnie przyjdzie pora, ale cos czuje ze jeszcze bede musiala poczekac :(
 
Ania - na pewno sobie wszystko poukładasz ... a za kilka lat Twoje koleżanki, które własnie będą chodziły z brzuszkami albo będą miały maluszki będą Ci zazdrościły, że masz już takie odchowane dziecko :-)

ja gdyby to ode mnie zależało miałabym dziecko dużo wcześniej, ale musiałam poczekać aż znajdzie się dla niego odpowiedni tatuś :-)
 
Dokładnie - odpowiedni Tatuś, ważna sprawa :-)

Witajcie w ten kolejny, upalny dzień...

My się może jutro wybierzemy do Wrocławia na jakieś pierwsze zakupy dla naszego Leosia :-) Nie mogę się doczekać!
A dziś chyba dzień ze sprzątaniem i prasowaniem - ech, chyba pierwszy raz w życiu przyszła mi do głowy myśl żeby znaleźć kogoś - jakąś kochaną Panią, która by mi wyprasowała tę górę ubrań. No nie mogę się do tego zebrać. Wstyd:zawstydzona/y:
 
Holly....wybraliście piękne imię dla chłopca:tak::-)Leonard czy Leon, i w zdrobnieniu bardzo podoba mi sie Leo...

dzisiaj mój Maksik...zaczął wiercić się wyżej, co mnie cieszy....bo ponoć łożysko mam na ścianie tylnej,ale dosyć nisko( chociaż tak miałąm od początku)
a...i jezeli nie czujesz się na siłach, to nie masz co się wstydzić....
ja też co jakiś czas proszę zaprzyjaźnioną panią Halinkę o pomoc w sprzątaniu i prasowaniu...

Aniu...nosek do góry, zobaczysz, jak wszystko się ułoży:-)
 
Ostatnia edycja:
Holly - to życzę udanych zakupów ...

ja niestety nadal na ultra nudnym szkoleniu, dzisiaj na dokładkę z bólem gardła ...

A jeszcze odnośnie zakupów ... my sobie wymyśliliśmy, że zbierzemy listę takich "dużych" zakupów do zrobienia w stylu wózek, mebelki i generalnie jakieś droższe rzeczy, wyślemy mailem zamówienia do kilku sklepów z pytaniem na jaki rabat możemy liczyć ... moja szefowa tak zawsze robiła i wychodziło jej taniej niż na allegro :-)
 
anbar gratulacje! mam nadzieje ze Twoj slub nie bedzie dla Ciebie tylko potrzebna formalnoscią, ale tez ogromna przyjemnoscia :):*

Dzięki. Ale jak sobie pomyślę, że teraz mam jeszcze biegać szukać obrączek, sukienki, samochodu, restauracji na obiad, to już mi się nie chce iść do ślubu ;-)


ja gdyby to ode mnie zależało miałabym dziecko dużo wcześniej, ale musiałam poczekać aż znajdzie się dla niego odpowiedni tatuś :-)

Ja, mimo wszystko, nie. Fakt, że spotkaliśmy się dość późno, kiedy miałam 28 lat, ale u mnie instynkt macierzyński pojawił się niewiele wcześniej, jak miałam 26 ;-) Wcześniej ewentualne rodzicielstwo jawiło mi się jako skrajne nieszczęście.
 
Kasiu....takie rozwiązanie polecam i ja:)
,też tak ,zawsze robiłam...rabat był spory, coś tam zawsze dorzucili gratis i jakąś złotą kartę klienta nawet mam ;)
 
reklama
Supersprawa z tym zapytaniem, tylko gdzie znaleźć sklep w którym będzie wszystko.... Poszperam dziś w internecie - przede wszystkim jedziemy ostatecznie zdecydować jakim wozem będzie poruszał się nasz Malutki!
 
Do góry