reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Meryan, bardzo się cieszę, że już jestes w domku i wszystko jest w porządku. Współczuję, że tyle musiałaś przejść ale jestem pewna, że teraz będzie wszystko dobrze. Wiem, że patologia to straszny oddział, leżałam na samym początku ciąży.
Zycze Wam udanego wyjazdu, odpocznij i zrelaksuj się!

Baska, trzymam kciuki za zabieg synka i za Twoje badania.

Ja dzisiaj miałam nieciekawą noc. Wymęczył mnie ból żołądka. Dziwne, bo akurat z żołądkiem nigdy nie miałam problemów i taki ból to dla mnie nowość. Mam nadzieję, że to jednorazowo było.

Juz mogę sie pochwalić, że czuję ruchy synka :-) Od kilku dni mam wrażenie, że coś mi się dzieje w dole brzucha ale nie miałam pewności, a wczoraj przed pójściem spać leżałam z ręka na brzuchu i w ciągu 15 minut poczułam 3 kopniaki pod ręką :-) Niestety tatusia nie chciał kopnąć.
 
reklama
Witam wszystkie dziewczynki
u mnie dalej pochmurnie i brzydko i tak się też czuję bleeee....
Meryan biedactwo, współczuję, wiem jak się leży na patologii i uważam że jesteś bardzo dzielna. Trzymaj tak dalej a żadne przeciwności losu nie powalą Cię. Trzymam kciuki i życzę wiele sił i odpoczywaj kochana. Super że z Maksiem wszystko ok byle tak do porodu. Dzielna Kobietka!!!
Pozdrawiam i do zobaczenia kobietki papa
 
Witam wszystkie ciężarówki :)
Ja wczoraj obroniłam magistra, oblałam to szampanem picolo o smaku wiśni i ptasim mleczku.
Niestety obrona zostawiła minus konkretnie na wadze -1,5, więc od początku ciąży mam na plusie jakieś 2 kg....a wyglądam na 8 :(
Dzisiaj do 16 w pracy a potem weekend, już nie mogę się doczekać :)
Pozdrawiam!
 
Witam wszystkie ciężarówki :)
Ja wczoraj obroniłam magistra, oblałam to szampanem picolo o smaku wiśni i ptasim mleczku.
Niestety obrona zostawiła minus konkretnie na wadze -1,5, więc od początku ciąży mam na plusie jakieś 2 kg....a wyglądam na 8 :(
Dzisiaj do 16 w pracy a potem weekend, już nie mogę się doczekać :)
Pozdrawiam!

Gratulacje Pani mgr:-) Ja dopiero 1,5 kg przytyłam a widze że jesteśmy na podobnym etapie ciąży.Sama nie wiem czemu nie tyje...przecież tyle jem. Mój brzusio też nie jest za duży:-(
 
reklama
Do góry