reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Mega gratki dla Pani mgr!!! :) Teraz masz już tylko luuuz :D

Meryan - ja dołączam się do pozostałych dziewczyn :* Dobrze ze wszystko właśnie tak sie skończyło i jesteś już w domu z rodziną... Aaa jeszcze super urlop przed Tobą ;) TRZYMAM KCIUKI :*

U mnie pogoda ta beznadziejna że... Że aż mi sie nie chce o niej pisac ;)

Wczoraj zamówiłam dla synka sliczny, puszysty, błękitny kocyk na allegro z pieskiem ;) W zimne zimowe wieczory bedziemy się tulić do siebie wzajemnie :)))
 
moje malenstwo wali odkad zaczelam czytac :) wiec to chyba oznacza na wstepie pozdrowienia dla was wszystkich :-)

Meryan przezylas koszmar, bardzo Ci wspolczuje ze musialas przez to przechodzic, to cudownie ze juz mozesz byc w domku, odpoczywaj i dbaj o siebie i maksia :*

Inez widzisz doczekalas sie :)

u mnie pogoda tez obrzydliwa wręcz, mialam jechac po buty na slub, ale nie ma mowy nie wychodze w taka pogode, bo nawet nie mam w czym tak naprawde :|
 
Amerie gratulacje...to juz masz luz teraz....ja mam obrone wprawdzie licencjacka ale zawsze stres ogromny... bedzie to 6 lub 7 lipca...a teraz jeszcze tyle latania z indeksem:(
 
A dziękujemy bardzo :)
Stres był ogromny, ale już relaks po :)
Ja jem bardzo mało, mniej nawet niż połowę tego co przed ciążą, więc jakbym jeszcze przytyła jakieś 10 kg to by było ciężko :)
 
ehhh no ale to taki stres zdrowy :)
właśnie sobie uświadomiłam, że minął już rok od mojej obrony Pracy magisterskiej :)
Ehhh

Ja to wolę sobie nie uświadamiać bo sie staro poczuję ;-)
Yyyy....za parę dni minie...7 lat :eek:
Ale w niedzielę poczuje się młodziej, ide na zakończenie roku szkolnego i odebrać świadectwo :-) ukończenia studiów podyplomowych.
 
reklama
Amerie dołączam do dziewczyn i również gratuluje :)
a ja ładnie i przykładnie w kuchni siedzę i pichcę będzie niby kulebiak ale w cieście francuskim hehe
Humor mi się trochę poprawił, to chyba przez to że kupiłam sobie piękny stanik i jeszcze mieszczę się w miseczce D jak miło hehe.
 
Do góry