reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

ojej nie wiem :sorry2:
pisalam wczesniej juz Wam, ze ja owulke mialam czwartek - piatek... , kochalam sie w czwartek wieczorem i w sobote rano...... od wczoraj jezdzi mi w jajnikach strasznie :sorry2: Pierwsza moja proba podejscia... mam nadzieje ze udana byla. Juz doczekac sie nie moge sprawdzenia testu..... ale to jeszcze czas.

no i pisalam tez ze wg suwaczkow wychodzi mi ze niby plod ma ok 2 tyg a tak naprawde (jezeli sie udalo) to ma raptem 2-3 dni.... bo liczy sie od 1 dnia ostatniej miesiaczki prawda...
Witajcie wszystkie:))
Larvunia,ja stawiam ,ze Ci sie udało:)) U mnie od samego poczatku był ból jajników.Owulacje miałam z prawego i to strasznie bolącą a potem zamiast przestać to mi jajniki dawały znać o sobie. Równo tydzień po owulacji ,wieczorem dostałam skok temperatury,było mi zimno a mąż sie smiał ,ze gorąca jestem:))) i miałam takie dziwne ciągniecia,kłucia po prawej stronie. To dało mi do myślenia.Pierwszy test 9 dnia po owulacji nie wykrył ciązy, 12 dnia już 2 piękne krechy:))) aaa i w dniu owulacji miałam sen ,ze jestem w ciązy i dziewczynka bedzie:)) Głos z brzucha mówił hello:)) jestem:))) Często mam takie sny przepowiadające:)) wierzcie mi nic przyjemnego,Śmierc córki też wyśnilam:(((
 
reklama
mysza bedzie dobrze, nie martw sie !!!
kokota a wiesz.. ja wczoraj miala uderzenia goraca... az sie przestraszylam ze choroba jakas idzie... ale to bylo wieczorkiem i max 3 godzinki trzymalo... heh teraz coraz bardziej sie przekonuje ze to ciaza :-D tylko czy nie za wczesnie te skoki temp?? u mnie??
ehm.. wrozka?? ojej jak wrozysz i mowisz ze u mnie ciaza ... ojej... :-)
 
Dziewczynki ,dzis padam jestem taka słaba:confused: idę zmierzyć cisnienie. U mnie w domu mąż przeziębiony mam zamiar wynieść sie z małżeńskiego łoża na jakiś czas. Wcinam czosnek, mąż ma opryszcze i strasznmy katar chyba przemarzł a ja pznicznie boje sie infekcji
 
mysza bedzie dobrze, nie martw sie !!!
kokota a wiesz.. ja wczoraj miala uderzenia goraca... az sie przestraszylam ze choroba jakas idzie... ale to bylo wieczorkiem i max 3 godzinki trzymalo... heh teraz coraz bardziej sie przekonuje ze to ciaza :-D tylko czy nie za wczesnie te skoki temp?? u mnie??

Nie za wcześnie!

Mnie się jakiś czas temu śniły 4 krechy -> i w tym śnie mój W. skomentował -> a to pewnie będą bliźniaki. :-) :-) :-) i jak się obudziłam to śmiałam się że takie chłopy mają pojęcie...bo całkiem możliwe że on by tak powiedział.
 
mysza bedzie dobrze, nie martw sie !!!
kokota a wiesz.. ja wczoraj miala uderzenia goraca... az sie przestraszylam ze choroba jakas idzie... ale to bylo wieczorkiem i max 3 godzinki trzymalo... heh teraz coraz bardziej sie przekonuje ze to ciaza :-D tylko czy nie za wczesnie te skoki temp?? u mnie??
ehm.. wrozka?? ojej jak wrozysz i mowisz ze u mnie ciaza ... ojej... :-)
U mnie skoki temperatury też na wieczór, tez krótkotrwałe.A wrożka raczej nie gadają ,że medium jestem.siostra mi zazdrosci a tu nie ma czego.mój mąż w zakładzie pogrzebowym pracuje,czesto zmarli do mnie przychodzą ,proszą żebym sie pomodliła za nich. W tamtym roku przed 1 listopada snił mi sie ojciec koleżanki(popełnij samobójstwo (*)(*)(*) prosił zebym powiedziała Gosi aby Karolina (jej siosta) pomodliła sie. Czyli najmłodszą córkę prosił o modlitwę
 
U mnie skoki temperatury też na wieczór, tez krótkotrwałe.A wrożka raczej nie gadają ,że medium jestem.siostra mi zazdrosci a tu nie ma czego.mój mąż w zakładzie pogrzebowym pracuje,czesto zmarli do mnie przychodzą ,proszą żebym sie pomodliła za nich. W tamtym roku przed 1 listopada snił mi sie ojciec koleżanki(popełnij samobójstwo (*)(*)(*) prosił zebym powiedziała Gosi aby Karolina (jej siosta) pomodliła sie. Czyli najmłodszą córkę prosił o modlitwę

Kurcze to powiem Ci że faktycznie nie ma czego zazdrościć. Ja się czasami boję snów jak mi się coś śni i nawet nie sprawdzam w sennikach...
Ostatnio mi się sniły koty i nie wiem co to oznacza, ale wolałam nie sprawdzać jakby czasem coś złego.
 
fascynuja mnie takie sprawy:tak:
choic sceptycznie podchodze to uwielbiam czytac, sluchac i wyszukiwac TYCH spraw :tak: czasami smiac mi sie chce ... czegolnie jak mezus mi rzuca namacalnymi dowoda miz jest inaczej a ja sie naczytam i wyszukuje ;-) Ale fascynujace jest to co piszesz :tak:
 
reklama
Do góry