reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Wiecie co u wrózki tez bylam 2 tyg po pogrzebie córki. Takie rzeczy mi powiedziała,ze szok,oczywiście zgodziło sie
 
reklama
Nie nie robilam nie jestem Polsce , mieszkam w malym miasteczku i tu strasznie ciezko co kolwiek zalatwic...
 
A ja czekam na godz. 16 jak na zbawienie... a w czwartek znowu mnie czeka to samo, choć może jutro ginek mi zrobi usg i powie że jest ok.
 
mysza wrocilam :-D na chwilke, ale zawsze heheh..., nie moge zyc bez BB :-D
kokota moze zle zmierzylas to cisnienie?? strasznie niskie...
z tym snem o trumnie, az ciary przeszly, ale dobrze ze to dobrze znaczy :tak: Ja u wrozki bylam 2 razy w zyciu. Tej pierwszej nie pamietam juz, dawno to bylo a ta druga powiedziala mi ze urodze synka (sprawdzilo sie) i jak maly bedzie mial 2 latka to sie rozejde z mezem :sorry2: a my dalej ze soba i to szczesliwi wiec nie do konca prawde wywrozyla... albo u tandetnej bylam wrozki ;-)
lila szkoda, ze wizyta przsunieta, tez bym zyla jak na szpilkach na Twoim miejscu...
ladygab jej masz trudny nick :sorry2: no ale... wlasnie nie wiem kiedy tescik zrobie :confused: kusi mnie JUZ ale ja 35 km od najblizszego miejsca cywilizowanego mieszkam a autko mezus mi zabral wiec nie mam jak narazie... moze jutro sie znim do miasta wybiore i pojade na krew.
chyba ze sa jakies testy jak piszesz ze wykrywaja po 2-3 dniach ciaze... podaj nazwe jak znasz, ciekawe bardzo, moze zmaowie u nas w aptece taki trescik, ciekawe ile kosztuja...
 
Ostatnia edycja:
larvunia mnie się wydaje że u Ciebie to jeszcze za wcześnie na testowanie. Poczekaj, szkoda nerwów i kasy żeby zobaczyć I kreche.
 
larvunia mnie się wydaje że u Ciebie to jeszcze za wcześnie na testowanie. Poczekaj, szkoda nerwów i kasy żeby zobaczyć I kreche.

tja ja wiem, ze powinnam w dniu spodziewanego nastepnego @ robic, ale ciekawska tez jestem :-D i jezeli jest mozliwosc wczesniej sprawdzenia to ja jestem skolonna sprawdzic te metode, czy test.
ja nie wytrzymam do 20go marca z czekaniem ;-)
 
Larvunia Ja zrobiłam test 10 dni po owulacji...i wyszła bardzo jasniutka krecha i po 2,5 min., natomiast 12 dni po owu była juz druga krecha po 30 sek...odczekaj min te 10 dni a najlepiej jest poczekac do terminu@, no ewentualnie zrob test 2 dni pzred spodziewaną @ ;)...Zagniezdzennie ma miesjce 6-8 dni od zaplodnienia, i dopiero wtedy zaczyna się produkowac hormon beta hcg wiec naawet test z krwi na beta raczej by nie wyszedł...Niesttey musisz uzbroic sie w cierpliwosc

Kokota bardzo to wszystko przezywasz, musisz troche sie wyluzować bo maluszek tez czuje Twój niepokoj, choc zdaje sobie sprawe ze to niełatwe zwłaszcza po tym co przeszłas :(

Mysza trzymam kciuki za wyniki,odważna babka zCiebie
 
reklama
A mnie test dopiero wyszedł jak @ mi się spóźniła 5dni...w grudniu. Bo teraz to nawet nie wiem kiedy miała przyjsć.
 
Do góry