reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Mysza...podobno po poronieniu owulacja może nastąpic po ok 14 dniach...a wiec chyba mozesz liczyc od tego 2.02. :)Bardzo szybciutko Wam sie udało... Trzymam kciuki aby tym razem było wszystko ok

ale mam jedno pytanie-lekarz nie zalecił 2-3miesiecznej przerwy w starankach?...Podobno po zabiegu macica jest poraniona iii niebezpieczna jest kolejna ciąża...? Co w tej kwestii lekarze sądzą?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mysza...podobno po poronieniu owulacja może nastąpic po ok 14 dniach...a wiec chyba mozesz liczyc od tego 2.02. :)Bardzo szybciutko Wam sie udało... Trzymam kciuki aby tym razem było wszystko ok

ale mam jedno pytanie-lekarz nie zalecił 2-3miesiecznej przerwy w starankach?...Podobno po zabiegu macica jest poraniona iii niebezpieczna jest kolejna ciąża...? Co w tej kwestii lekarze sądzą?

No myślę że na którymś tam kolejnym usg będą mogli określić...a dla mnie to teraz mało istatne czy dzidzia urodzi się 8 czy 10.
Oczywiście że zalecił przerwę.
Ja akurat nie miałam dokładnie zabiegu łyżeczkowania tylko wyłyżeczkowania, bo u mnie doszło do poronienia samoistnego i było już w toku jak trafiłam do szpitala więc została do wyczyszczenia tylko kosmówka. Zresztą ja po zabiegu miałam tylko 1 dzień krwawienie -słabe i później już pięknie. Jak byłam na kontroli 11.02 czyli 10 dni po to lekarz powiedział że śladu po zabiegu nie ma.
 
hej wszystkim!!! Patrze coraz nas tu wiecej :-D i wiecej nowych wiadomosci:-D Witam kolejne listopadowe mamy!!! U mnie plamienia od dwoch dni nie widac:-) sluz prawidlowy jutro lekarz zobaczymy co bedzie ale mam nadzieje ze wszystko ok. A jak wam dzionek minal? Moze jakies kolejne obiawy dolegliwosci ciazowe przyszly z kolejnym dniem????:tak:
 
Mysza- to super ze tak ladnie Ci sie wszytsko zagoilo i juz masz w sobie fasolke. Trzymam kciuki zeby wszytsko sie tym razem udalo. A co do badan, to pare dni roznicy nie zrobi i pewnie dostane na tej wizycie skierowanie na wszystkie badania, do swojego lekarza chodze od lat i wiem ze wie co robi.

Co do Usg to nie widze w tym nic zlego, ja przy kazdej wizycie mialam robione Usg w pierwszej ciazy i teraz tez mialam zrobione usg dopochwowe by potwierdzic ciaze, w sumie nawet bardziej ufam takiemu badaniu bo mozna wykryc jakies nieprawidlowosci duzo wczesniej niz podczas zwyklego badania, lekarz nie okresli ilosci np wod plodowych
 
Mój termin troche szybciej niz dzien niepodleglosci.. ale tez dzidzia walentynkowa bo mam dluzsze cykle :) rooomantycznie!
 
dobrej nocy mamuski!!! :tak:
czekajace na dobre wiesci tez dobrej nocy :tak:

jezdzi mi w tych jajnikach cos i jezdzi... czy to oznaki ciazy? Nie boli ale czuje ciagle jajniki... jej nie oamietam jak to w 1 ciazy u mnie bylo....
 
Ostatnia edycja:
u mnie tez jajniki bola a raczej kuja, czasami jak zakuje z ktorejs strony to az krzykne z bolu:-( wiec to chyba dobry objaw a co do objawow to nudnosci tak troszeczke czasami sie pojawialaja ale szybko znikaja, raczej ciagly bol podbrzusza szczegolnie wieczorami i twardy brzuch i jakby sie powiekszyl troszke to chyba macica sie rozrasta tez tak macie dziewczyny?
 
no wy dziewczyny to juz pare tyg w ciazy jestescie, ja dopiero startuje ;-) Wiec tylko narazie mam te odczucia w jajnikach dziwne :tak:

dziwnie sie liczy co nie... jak ja zafasolkowalam np w piatek lub sobote to i tak liczy sie od odstatniej miesiaczki i wychodzi ze moj zarodek ma ok 2 tyg a to przeciez nieprawda.... eehhh...
 
Witam kobietki.Zapisuje sie na listopad.Dzis w nocy o 2:30 jeden test i dwie kreseczki...........o 6:30 rano drugi test i dwie kreseczki.....:-)
 
reklama
Do góry