reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
No to gratuluje kochana!!! A co Cię tak w nocy na testowanie wzięło !?!


A tak mnie cos wzielo....juz kilka dni sie tak ,,dziwnie''czulam.Najpierw przeziebienie....potem cycki bolaly ze nie moglam sie dotknac.....pozniej zgaga no i brak okresu.2 dni temu w nocy tez nie moglam spac bo czulam takie dziwne swedzenie w brzuchu tak jak dzisiajszej nocy.A ze nie moglam zasnac i strasznie mi sie siusiu chcialo to mysle sobie :a co mi tam zrobie ten test.No i sa 2 kreseczki na obu testach.............
 
Witam was dziewczynki ja niestety do lekarza pojde dopiero w czwartek a mialam isc dzisiaj, dzwonilam do niego potwierdzic wizyte dzis rano bo mialam isc prywatnie i niestety powiedzial zeby lepiej przyjsc w czwartek bo wtedy bedzie mogl mi zrobic usg :-( martwie sie strasznie o moje malenstwo chociaz plamienie nie pojwialy sie juz odd trzech dni i sie wydaje ze wszystko jest w porzadku to chcial bym miec juz wizyte za soba i byc spokojniejsza nie lubie trwac w takiej niepewnosci:-(. Naszczescie samopoczucie u mnie dobre troszke mnie mdli no i piersi mocno mocno bola:dry::dry::dry: ale ogolnie jest dobrze. Czytalam tak troszke na glownym i tutaj o humorach w czasie ciazy i u mnie jest na odwrot strasznie czula sie zrobilam w stosunku do mojego M :-D hehe chociaz przed ciaza tez nie zalowalam mu czulosci ale teraz jeszcze bardziej, macie moze podobnie???
Kokota82 ciekawe te twoje sny chociaz zdaje sobie sprawe ze potrafi byc to meczace i pewnie zazwyczaj wysnisz zle rzeczy? A zdazylo ci sie wysnic jakas mile wydarzenie???:tak:
 
kokota82 a co do cisnienia to moze faktycznie przez pogode kochana nie wiem w jaki sposob moge ci podpowiedzic co zrobic bo u mnie zawsze w tych sprawach w porzadku
 
Witam was dziewczynki ja niestety do lekarza pojde dopiero w czwartek a mialam isc dzisiaj, dzwonilam do niego potwierdzic wizyte dzis rano bo mialam isc prywatnie i niestety powiedzial zeby lepiej przyjsc w czwartek bo wtedy bedzie mogl mi zrobic usg :-( martwie sie strasznie o moje malenstwo chociaz plamienie nie pojwialy sie juz odd trzech dni i sie wydaje ze wszystko jest w porzadku to chcial bym miec juz wizyte za soba i byc spokojniejsza nie lubie trwac w takiej niepewnosci:-(. Naszczescie samopoczucie u mnie dobre troszke mnie mdli no i piersi mocno mocno bola:dry::dry::dry: ale ogolnie jest dobrze. Czytalam tak troszke na glownym i tutaj o humorach w czasie ciazy i u mnie jest na odwrot strasznie czula sie zrobilam w stosunku do mojego M :-D hehe chociaz przed ciaza tez nie zalowalam mu czulosci ale teraz jeszcze bardziej, macie moze podobnie???
Kokota82 ciekawe te twoje sny chociaz zdaje sobie sprawe ze potrafi byc to meczace i pewnie zazwyczaj wysnisz zle rzeczy? A zdazylo ci sie wysnic jakas mile wydarzenie???:tak:
Mile wydarzenie? Tą ciążę sobie wyśnilam. Z Alicja też tylko zanim zaszłam w ciąże sniło mi dziecko w inkubatorze ,stałam przy niej z mężem i wiedzieliśmy ,ze umiera.Zaraz po tym snie zaszłam w ciążę.teraz też sen ale w dniu owulacji ,snila mi zdrowa dziewczynka.
 
Lila a betkę robiłaś ?!?
Ja też w pierwszej ciąży zrobiłam się milusińska strasznie...i nawet mi to powiedział. A teraz kolei jestem jak zołza...opierdzielam o wszystko. Zostawił wczoraj miskę na łóżku i kotek ją dzisiaj zrzucił, więc zadzwoniła i powiedziałam że zamykam sypialnie i jak wróci to zobaczy jaka czeka go tam niespodzianka... ;-)
 
Ale naskrobalyscie z rana, hehe mam co czytac

Co do nudnosci, to dwa dni sie meczylam z nimi, wczoraj zjadlam pomarancze na wieczor i jak reka odjal, juz jestem zaopatrzona w zapasik, wiec mam nadzieje ze o nich szybciutko zapomne, a senna jestem strasznie, nic tylko bym spala i spala..dzien i noc, dobrze ze mam humanitarne dziecko i pozwala mi spac jak ona nie spi

Anusia- oj ajna pora na robienie testu..gratuluje 2 kreseczek!!

Larvunia- a kiedy chcesz zrobic tescik?? sa podobno takie co juz 2-3 dniowa ciaze wykrywaja, albo z krwi mozesz zrobic, wychodzi wtedy odrazu

Kokota- wiesz z jednej strony sny fajne, ale z drugiej strony...zgroza jak piszesz

Lila- do czwartku nie daleko, a po Usg bedziesz pewniejsza ze wszytsko wporzadku!!!

Ide sie polozyc poki mam jeszcze chwilke, bo dziec sie zaraz obudzi, a co do piersi to moje nie daja po sobie nic a nic znac ech..a mogly by podrosnac troszke....
 
reklama
Do góry