reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Gdybym miała taki strych ech... JA mieszkam na wsi w ponad 100letnim domu i sufit mam trzcinowy. Żeby coś zrobić trzeba by rozwalić prawie cały dom. Mój mąż z chęcią zamieszkałby u nas ale niestety nie ma szans, a u jego rodziców jest podobnie i oboje nie chcemy. Sprawa więc prosta, kasy tyle nie ma to wypadło na mieszkanie. On jes 3l w UK i trochę zaoszczędziliśmy, te loty co 2mce wykańczają nasze kieszenie i zdecydowaliśmy się na kredyt. Zobaczymy, któryś bank w końcu nam da, umowa przedwstępna podpisana więc trzeba się uwinąć z pieniążkami do X
 
reklama
chyba potrzebny jest jakis specjalny wątek rozmowy nocne :D to ja trzymam kciuki za kredyt, predzej czy pozniej tak jak mowisz napewno ktos da, ja trzymam za predzej :) a teraz wylaczam juz komputer bo moja pora sie zbliza, tak kolo 1 najlepiej mi sie usypia ;) dobranoc :*
 
Witam się niedzielnie :-)

U mnie dzisiaj 3 rocznica :-) ale oczywiście P. zapomniał (umwilismy się, że nie kupujemy prezentów tylko on nam zarezerwuje stolik w jakiejś fajnej restauracji ... no ale był ciężki tydzień i miał prawo ...) i tak wyszło nieźle bo wczoraj zadzwonili moi rodzice, że nie mają planów na dzisiaj i jak nie mamy nic przeciwko to przyjadą ... super się ucieszyłam :-) a najlepsze jest to, że tata w rozmowie powiedział, że przyjadą do nas świętować i ja w ogóle nie wiedziałam co on ma na myśli bo przecież nie mogło mu chodzić o mnie i P. bo skąd ma wiedzieć ... no ale potem mnie oświeciło, że rodzice mają dzisiaj 29 rocznicę ślubu ... i ja jakoś dopiero pierwszy raz przez te 3 lata zdałam sobie sprawę, że rocznica mojego i P. bycia razem wypada w ten sam dzień :-)

Ania_Ch - przykro mi bardzo z powodu Twojej cioci ...
A co do remontu - też mnie to czeka i juz się boję ... urządzenie całego mieszkania od zera to wyzwanie, które mnie chyba obecnie przerasta ...

Trusia - strasznie Ci współczuję tego że Twój tak daleko ... mój P. na samym początku naszego związku siedział 7 miesięcy w Londynie i codziennie był skype, ale i tak było ciężko ... dłuższego rozstania nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić ...
 
ja juz sporo przytyłam to ten minus jestemw 20 tygodniu strzałka rano 55 po południu 56 kg. zaczynałam od 50 kg. ale były chwile gdy wazyłam 47-50. Czuje juz dzidziusia i 1-SZE RUCHY I JESTEM Z TEGO TYTUŁU BARDZO SZCZEŚLIWA
 
Witam niedzielnie! :)

A teraz dziewczyny pytanie z innej beczki : czy wam lekarz kazał brac tran ? Mi przepisal 3 razy dziennie po tabletce . Byłam w aptece chciałąm kupic a aptekarka mi mowi ze nie powinnam brac bo jest tam duzo witaminy a ktora moze szkodzic dziecku. Wiec ja juz nic nie wiem

KasiaB- gratuluje rocznicy ! :)

AniaSm- przykro mi z powodu Twojej cioci . Mam nadzieje ze nie cierpi bardzo i ta morfina pomaga
 
Ostatnia edycja:
Kasiazar - ja czytałam, że jakiekolwiek suplementowanie witaminu A w ciąży jest niewskazane bo ze zdrowej diety mamy jej w sam raz ... ja nawet nie jem już wątróbki bo zawiera wyjątkowo dużo wit A - zwykle jadłam raz na jakiś czas bo mam niską hemoglobinę ...
pewnie lekarz zapisał Ci tran z powodu kwasów Omega 3, ale ja staram się jeść od czasu do czasu łososia i myślę, że wystarczy ...

Ale z drugiej strony pewnie lekarz wie co mówi, a pierwszy trymestr też już za Tobą ...
 
z tyn tranem to tez czytalam, ze trzeba uwazac, ale ja uzywam, tylko 1 kapsulke dziennie a w witaminach ktore przyjmuje dodatkowo nie ma w skladzie wit. A
 
A teraz dziewczyny pytanie z innej beczki : czy wam lekarz kazał brac tran ? Mi przepisal 3 razy dziennie po tabletce . Byłam w aptece chciałąm kupic a aptekarka mi mowi ze nie powinnam brac bo jest tam duzo witaminy a ktora moze szkodzic dziecku. Wiec ja juz nic nie wiem

pewnie chodziło o kwasy omega3, jest w aptece taki preparat prenatal dha lub omega med pregna, który jest specialnie dla kobiet w ciazy...

ania_ch0 własnie mi przypomniałas o moim ukochanym dziadku, ktory zmarl w lutym tego roku wlasnie na raka... . bardzo to wszytsko przezylismy bo to satlo sie tak nagle, ale dla mnie ta historia ma inna pozytywna stronę. Po kilku tygodniach od smierci mojego dziadka dowiedzialam sie, że jestem w ciąży... i tlumaczylam sobie to tak, że teraz wiem gdzie znajduje się dusza mojego dziadka....
i ze tak to wlasnie jest, że jedno życie się kończy a drugie zaczyna... .
 
reklama
Aduska - wierzę ci w to myślenie o duszy. Mój drugi dziadek zmarł w marcu 1985, i powiedział że mama moja w końcu po 3 córach będzie miala syna. Zmarł nieoczekiwanie....

Co porabiacie? Piękna pogoda to trzeba korzystać bo zapowiadają tydzień na deszczowo
Ja dziś już zrobiłam pranie, salatka zrobiona, rosól jest, to tylko drugie danie
a ciasto przywozi siostra więc będzie miło
 
Do góry