reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Holly a co ten teściu od was chce, zamiast się cieszyć, że dziadkiem zostanie, to szuka problemów?
A ja ugotowałam moja ukochana zupkę po chińku bambusową, znalazlam w internecie przepis. w restauracji za malą miseczke płacilam 6zł, teraz mam cały gar dla siebie hue hue :-D
 
reklama
Witajcie weekendowo!!!
Holly fajnie ze znowu jestes! Mam nadzieje ze z tesciamy jakos znajdziecie wspolny jezyk pod jednm dachem!!!
 
Hej kochanie :*
Wczoraz z kolezankami z klasy zrobilysmy sobie pizama party :) Bylo bardzo fajnie :) Dziewczynki sie klocily ktora ma trzymac raczke na brzuszku by poczuc jak moje malenstwo buszuje i jedna nawet poczula :) Dzisiaj padam a musze posprzatac w domku :p Zaraz sie zabieram :)

Holly - fajnie ze jestes spowrotem :)
Anetka- witam w dwupaku :)

Pogoda dzisiaj beznadziejna, zimno, zimno, pochmurno ehh i niby lato
 
hej dziewczyny!!!
witam w Sobotkę! jestem późno gdyż zgodnie z obietnicą myłam ( a raczej myliśmy okna) patent z gazetą! rewelacja naturalnie gąbka z płynem do myci naczyń też się sprawdziła :)
Teraz mój mężczyzna obiad pichci a ja zajrzałam do Was.
kochane śniło mi się dzisiaj, że wszystkie z tego ofrum spotkałyśmy się pod jakimś gabinetem gin. Jedna drugiej doradzała, była też kwestia mycia okien i ruchów maleństw, normalnie obudziłam się i się zastanawiałam czy to sen :-D
 
Witam dziewczynki!!!

U mnie na szczęście humory już przeszły :) Ale to co przeżywałam w pierwszym trymestrze to była jakaś masakra poprostu :/ Beczałam z byle powodu dosłownie! Męża potrafiłam zjechać równo z ziemia bo użył jednego słowa nie tak jak powinien alebo nie potrafił jakiegoś słowa znalesc :/ Czułam się strasznie winna za wszystkie kłotnie i nieporozumienia co dodatkowo wzmagało mój płacz i zły humor... Ale teraz już jest na szczęście OK :) Mąż też odetchnął z ulgą hehe

Joaś - jak napisałaś że czułaś jedno ze swoich dzieciaczków już w 15 tyg to kamień z serca :D Ja Dawidka pierwszy raz poczułam w 16tyg i były tutaj na forum burzliwe debaty co do prawdziwości moich słów i odczuć :D Jesteś doświadczoną mamusią wiec widac jest możliwe czucie dziecka tak wczesnie :)))

anetka - witam serdecznie! Po Twoim nicku domyślam się ze jesteśmy z jednego rocznika :)))

Jola - szkoda ze to tylko sen :)
 
Ostatnia edycja:
AAAAHHHAAAA !!!!

Muszę się Kochane podzielić z Wami dobrą nowiną :)))) Na początku sierpnia przeprowadzimy się do nowego mieszkanka !!! (wnajmowanego) Taka okazja się trafiła ze SZOK :) Z wakacji wracamy 28.07 więc przeprowadzka będzie jak znalazł :) Strasznie się cieszę bo ciążko w moim obecnym domu wytrzymać w tylu ludzi... Będę mieszkać jakieś 5 min spacerkiem od mojej mamy (i domu w którym obecnie mieszkam) więc na pewno zawsze przyjdzie pomoc jak Dawidek się urodzi :) 54m, dwa pokoje, balkon, 1 piętro, miła i spokojna okolica :))) Jestem przeszczęśliwa normalnie :D
 
Paulinka no to dopiero teraz odżyjesz. Super ciesze się bardzo bo wiem jak się fajnie mieszka samemu :-)
Na spokojnie się przygotujesz do przyjścia maleństwa a i potem jak będziecie chcieli to będziecie korzystać z pomocy a jak nie to sami dacie rade :)
A my już po grillu i chyba trochę przesadziłam bo właśnie padłam. Wszystko przygotowałam upiekłam i już tak apetytu nie miałam haha. a teraz mi znowu się rwa kulszowa odzywa. ups....
teraz będę odpoczywać co by maleństwo też się odezwało że jest ok.
Pozdrawiam papa

a jeszcze jedno pokoik dalej się maluje a kolor będzie taki delikatny brzoskwiniowy mniam :cool2:
 
reklama
Fajnie że tak wiele Mamusiek pisze, a wszyscy tu tacy mili :-)
Holly101 skoro Bielsko to twoje rodzinne miasto to serdecznie pozdrawiam z pięknego Podbeskidzia...fajnie że jesteś z moich stron :)
agrafka_7 pozostaje nam wspólne wyczekiwanie na ten radosny dzień :) zresztą jak nam wszystkim przyszłym mamom:)
paulinka109 pozdrawiam Rówieśniczkę :) a skąd dokładnie ze Śląska jesteś?
 
Do góry