reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2010

[video=youtube;O8HwJaDIKe0]http://www.youtube.com/watch?v=O8HwJaDIKe0[/video]
onejrzyjcie te wideo az sie wzruszylam jak zobaczylam:-D
 
reklama
cześć dziewczyny;-)Kobietki ;-) Już nie mogę doczekac się jutra- mam nadzieję,ze usłyszę same pozytywne rzeczy u gina;-) co do witamin to biorę folik i magnez z B6 ( jestem po poronieniu,a za malo magnezu sprzyja skurczom macicy itp) Jutro oczywiscie poradze sie gina w sprawie komplexu witamin, Z moimi cudownymi corciami- twinsami cala ciaze jadlam materne(wtedy to była nowosc na ryku ) i urodzily sie dorodne, zdrowe w 40 tyg;-)kazda po 3kg haha, 50 i 51 cm! teraz czytalam o witaminach pregiavit- tam sa kwasy omega 3 a w innych witaminach podobno ich nie ma , a to b.wazne dla rozwoju plodu, no nic, jutro spytam gina co i jak.
 
Witam,

Mozna sie do was przylaczyc???
Jestem w drugiej ciazy, Lekarz jeszcze nie okreslil terminu ale z moich wyliczen wypada na listopad. Mam juz 11 miesieczna coreczke i z niecerpliwoscia czekamy z M na drugiego maluszka:-)
 
Witamy ladygab :) Im Nas więcej tym lepiej :) Ja też jeszcze nie mam dokładnie określonego terminu ale niedługo wybiaram się do mojej pani dr :) Trzymam kciuki za Twoją fasoleczkę! :)
 
Witamy ladygab :) Im Nas więcej tym lepiej :) Ja też jeszcze nie mam dokładnie określonego terminu ale niedługo wybiaram się do mojej pani dr :) Trzymam kciuki za Twoją fasoleczkę! :)


Ja bylam w zeszly czwartek, teraz mam sie stawic 30 marca, wtedy lekarz wszytsko pomierzy okresli dokladnie wiek plodu i termin porodu
 
Ladygab- witamy jak najbardziej- razem raźniej;-) sama też tu niedawno zawitałam:) Oj...zobaczycie jak nam to zleci....jeszcze tylko troszkę a spotkamy się na forum ...świeżo upieczone mamusie:)))
 
Robi sie nas coraz wiecej - jak milo :), witam wszystkie nowe kobietki.

Ja tez wybieram sie jutro do lekarza, niestety tylko do rodzinnego, a nie do ginekologa, bo mieszkam w Anglii, ale nic mi nie dolega (tylko troszke glowka boli dzisiaj), wiec mysle ze powinno byc dobrze :)

Ja na przytulanki mam ochote, ale jakos inaczej je odczuwam.. juz zreszta pisalam w wątku "sex w ciazy", ze mi tak jakos ciasno.. i jakby za szybko sucho, moze sie blokuje w glowie albo cos.. nie wiem.. mam nadzieje, ze wszystko wroci do normy :)

A na dzien kobiet zycze wszystkim starajacym sie - zeby sie udalo, a zafasolkowanym, zeby wszystko bylo dobrze :)

A tak jeszcze z innej beczki.. od przyszlego weekendu zamierzam zaczac fotografowac brzuszek :), chce zrobic fotke co tydzien (w tym samym miejscu, w takich samych ubraniach), zeby pozniej widziec jak brzuszek sie powiekszal. Widzialam kilka takich filmikow (zrobionych ze zdjec - wpiszcie "growing belly") na youtubie i bardzo mi sie ten pomysl podoba.
 
reklama
Do góry