reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Z każdym dniem człowiek staje się coraz mądrzejszy :D Nawet jeśli chodzi o coś tak niewielkiego jak suwaczek :D

Zmieniając temat chciałabym się dowiedzieć czy lub jakie dostałyście witaminki do połykania przez cały okres ciąży?
 
ja mam ten sam problem wogole nie mam ochoty na igraszki moj maz jest zaniepokojony boi sie ze to juz tak do konca hehe a co wy o tym sadzicie myslicie ze z biegiem czasu wroci do normy wszystko?
 
Ja brałam do tej pory Folik, a dzisiaj wzięłam już Centrum Materne...choć nie wiem czy nie przerzucę się na ten Feminatal. :-) najważniejsze chyba żeby było odpowiednio kwasu foliowego.
 
Kobietki zapisałam się dopiero na środę do ginka...kurde i teraz nie wiem czy robić jutro betkę...drugiej i tak nie zdążę żeby zobaczyć jak przyrasta, ale czy jedna będzie mi potrzebna ?!? hmm... już się nie mogę doczekać tej wizyty -> mam nadzieję ze potwierdzi że wszystko dobrze.

Ja bym zrobiła betę. Dla potwierdzenia, że to rzeczywiście jest ciąża, bo na tak wczesnym etapie lekarz może nawet nie zauważyć zmian w narządach rodnych jednoznacznie wskazujących na ciążę.
Jedna beta też może dużo powiedzieć. Jak będzie bardzo niska będziesz wiedziała, ze cos jest nie tak. Jak będzie odpowiednio wysoka, będziesz wiedziała jaki jest mniej więcej wiek ciąży, bo jak rozumiem nie jesteś w stanie okreslić kiedy była ostatnia @.


Powiedzcie mi dziewczyny, czy przez ciążę zmniejszyła Wam się ochota na sex?
http://www.suwaczki.com/

Paulinka, u nas to samo. Ale u nas bardziej chodzi o to, że długo się staraliśmy, to nasza pierwsza ciąża i trochę się boimy czy aby na pewno nic złego sie nie stanie. W zasadzie obojgu nam przeszła na razie ochota, ale czekamy na wizytę u lekarza, jak powie, że wszystko jest ok, to chyba spróbujemy tak nieśmiało.
 
Ostatnia edycja:
Ja bym zrobiła betę. Dla potwierdzenia, że to rzeczywiście jest ciąża, bo na tak wczesnym etapie lekarz może nawet nie zauważyć zmian w narządach rodnych jednoznacznie wskazujących na ciążę.
Jedna beta też może dużo powiedzieć. Jak będzie bardzo niska będziesz wiedziała, ze cos jest nie tak. Jak będzie odpowiednio wysoka, będziesz wiedziała jaki jest mniej więcej wiek ciąży, bo jak rozumiem nie jesteś w stanie okreslić kiedy była ostatnia @.

No właśnie @ nie miałam już po zabiegu, ale wiem że owulka była u mnie miedzy 11-14.02.
Zrobie w takim razie jutro tą betkę rano i pojadę do ginka chociaż z tym 1 wynikiem. Od razu jak już mnie będą kłuć powiem żeby mi morfologie i glukozę zrobili. Toxo (IgG i IgM), gr krwi, TPHA już mam zrobione.
 
reklama
anbar - u mnie zaraz po stwierdzeniu ciąży też były pewne obawy czy aby to nie zaszkodzi maleństwu. Z początku było delikatnie, nieśmiało i uważniej. Teraz już kochamy się jak zawsze ;) Doskonale zdaję sobie sprawę, ze to wszystko siedzi w ludzkiej psychice. A podobno kobieta w ciąży jest dla meżczyzny jeszcze bardziej atrakcyjna niż zazwyczaj ;) :D I tego się trzymajmy ;)

Co do witaminek jak też narazie biorę folik raz dziennie :) I faszeruję się owocami i warzywami :D
 
Do góry