reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Dzięki dziewczyny. Jeszcze dziś umówię się na wizytę. Będzie to zupełnie nowy lekarz, nie miałam stałego ginekologa.. Wątpię, żeby dał mi zwolnienie na tak wczesnym etapie... zobaczymy, ale może przepisze coś na podtrzymanie. . Pozdrawiam i zmykam pod prysznic....

A dlaczego miałby nie dać ?!? Powiedz mu w jakich warunkach pracujesz, dodaj że się źle czujesz (mdłości, wymioty mają prawo nas męczyć) i nie wiem dlaczego miałby stawiać opory do wysłania Cię na L4.

Ja ostatnio byłam od samego początku i teraz nie zamierzam tego zmieniać.
 
reklama
Witam wszystkie listopadowki!!! U mnie dzionek dobrze sie zaczal nareszcie jutro wtorek i pojde w koncu do lekarza, plamienie od wczoraj sie nie pojawilo i dzis tez jest w porzadku:-) jestem spokojniejsza i mam nadzieje ze z maluszkiem wszystko dobrze.
Mamunia1984 bardzo mi przykro z twojego powodu :-:)-:)-( ale jeszcze malutka nadzieja jest wiec trzymam kciuki daj znac po wizycie u lekarza
Izula82 ja zdadzam sie z Mysza84 powinnas isc na zwolnienie albo przynajmniej mogli by cie przeniesc na lzejsze stanowisko!
 
Witam wszystkie listopadowki!!! U mnie dzionek dobrze sie zaczal nareszcie jutro wtorek i pojde w koncu do lekarza, plamienie od wczoraj sie nie pojawilo i dzis tez jest w porzadku:-) jestem spokojniejsza i mam nadzieje ze z maluszkiem wszystko dobrze.
Mamunia1984 bardzo mi przykro z twojego powodu :-:)-:)-( ale jeszcze malutka nadzieja jest wiec trzymam kciuki daj znac po wizycie u lekarza
Izula82 ja zdadzam sie z Mysza84 powinnas isc na zwolnienie albo przynajmniej mogli by cie przeniesc na lzejsze stanowisko!

Hej jak tam bylas juz na pierwszym usg?
 
Jeszcze nie bylam dopiero jutro mam pierwsza wizyte i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...zeby nie te plamienie pewnie bym zaczekala do 8 tyg.
 
dziewczyny
w sobote mialam termin @
dzis zrobilam kolejny test i jedna krecha drugiej ani sladu..
co mysles?
przytulasy byly rowne 3 tyg temu...
przeciez mam czuly test 10 czegos tam..
ach...
a na bete nie moge isc..dzis smigam do warszawy po tate do szpitala (miesiac byl tam) i zostaje u rodzicow zeby nacieszyc sie tatusiem..a tam mala wies..nie ma szans;(
co myslec? co robic?:(
 
Zostaje ci tylko czekac, nie wiem moze testy pokazuja falszywy wynik albo za bardzo sie stresujesz i dlatego @ sie spoznia. Pamietaj ja trzymam kciuki:-)
 
czesc dziewczyny, jak sie czujecie? mnie poli podbrzusze jak na miesiaczke, jestem w 4tyg i 4dni ciazy boje sie aby ten okres nie przyszedl i nie zabral mojej fasoleczki (wczesne poronienie) ciagle chodze do toalety sprawdzac czy nie mam jakis plamien ktore by to mogly zapowiadac nigdy nie stracilam fasolki ale to moja pierwsza ciaza i bardzo sie boje. chcialabym byc juz w 12tyg gdzie to najwieksze ryzyko by minelo no coz pozostaje nam czekac i byc cierpliwym zycze nam wszystkim abysmy spokojnie donosily nasze fasoleczki a tym ktore jeszcze probuja jak najszybszego zafasolkowania i dolaczenia do nas
 
dziewczyny
w sobote mialam termin @
dzis zrobilam kolejny test i jedna krecha drugiej ani sladu..
co mysles?
przytulasy byly rowne 3 tyg temu...
przeciez mam czuly test 10 czegos tam..
ach...
a na bete nie moge isc..dzis smigam do warszawy po tate do szpitala (miesiac byl tam) i zostaje u rodzicow zeby nacieszyc sie tatusiem..a tam mala wies..nie ma szans;(
co myslec? co robic?:(

Odpisałam CI na staraczkach :-) Kochana ale mam nadzieję że do nas dołączysz!!! Mnie jeszcze w piątek test nie wyszedł, a w niedzielę już się pokazały dwie krechy.

czesc dziewczyny, jak sie czujecie? mnie poli podbrzusze jak na miesiaczke, jestem w 4tyg i 4dni ciazy boje sie aby ten okres nie przyszedl i nie zabral mojej fasoleczki (wczesne poronienie) ciagle chodze do toalety sprawdzac czy nie mam jakis plamien ktore by to mogly zapowiadac nigdy nie stracilam fasolki ale to moja pierwsza ciaza i bardzo sie boje. chcialabym byc juz w 12tyg gdzie to najwieksze ryzyko by minelo no coz pozostaje nam czekac i byc cierpliwym zycze nam wszystkim abysmy spokojnie donosily nasze fasoleczki a tym ktore jeszcze probuja jak najszybszego zafasolkowania i dolaczenia do nas

Nie szukaj niczego na siłę i myśl optymistycznie.
Ja swoją pierwszą ciążę straciłam właśnie w 13tc...i to zupełnie niedawno. Nigdy się z tym nie pogodzę, ale wiem ze teraz muszę wrzucić na luz i zero stresu...I Tobie też tego życzę.

Dla mnie jest upierdliwy prawy jajnik. Ale mam nadzieję ze to oznaki że fasolinka się zagnieźdza gdzie trzeba! :-)
 
Ja mam kłucia i pobolewania tez bardziej po prawej stronie,choc te bóle jajnikowe mam na zmianę z lewym jajnikiem.
 
reklama
przykro mi z powodu twojego malenstwa masz racje wszystke tutaj musimy teraz myslec pozytywnie bo tego potrzeba naszym fasolinkom ale jaki to czasem trudne dla nas kobiet w ciazy.
 
Do góry