reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witam wszystkich!
Jestem tutaj nowa zaledwie wczoraj się zalogowałam, ale bardzo mi się tutaj podoba :) Tyle pomocnych rad i ciekawych rozwiązań :) Ja również mam termin porodu na listopad 2010. Strasznie się cieszę! A mój mąż to dosłowanie ze szczęścia oszalał :D To będzie nasze pierwsze dzieciątko :)
 
witaj paulinka109, na kiedy masz dokladniej termin? :) Zrob sobie suwaczek to bedziemy odliczac z Toba! :) Ja tez jestem w ciazy pierwszy raz :)

U mnie zamopoczucie duzo lepsze niz wczoraj, chociaz nie mam mlodsci ani nic takiego to wczoraj plakac mi sie chcialo caly dzien.. dzisiaj lepiej i nawet slonko swieci na dworze.. zaraz pewnie wybiore sie do sklepu po jakies owoce dla mojej fasolki zeby zdrowo rosla! :)

Na weekend wybieram sie do kina (alicja w krainie czarow 3D) i nie chcialabym sie opychac popcornem i cola jak zwykle, macie pomysly na jakies zdrowe kinowe przekaski? :)
 
Dziewczyny ,ja wiem ,ze jeszcze wcześnie ale z chlopcami miałam już mdłości a z drugim dzieckiem już wymiotowałam,a teraz znowu nic.wiecie Alicja byla chora,pech przypadek, ale ja znowu dobrze sie czuje.a mdłości i wymioty to zdrowy objaw ciązy.
 
witam, jak samopoczucie? bo u mnie narazie ok, czasami nudności, ale niewielkie:-)

Ja powoli wychodzę z przeziębienia. Miałam dzisiaj iść do pracy, ale pomyślałam, że sobie zrobię jeszcze dzień wolnego i nie poszłam. Domowe sposoby są świetne tylko chyba zamiast trzy dni, z przeziębienia wychodzi się sześć.
Mdłości w zasadzie też nie mam, chociaż jak za długo zwlekam ze śniadaniem to mnie dopadają w łóżku i zamiast się wylegiwać, muszę natychmiast wstać i iść zjeść.

A poza tym męczą mnie tylko wzdęcia, a konkretnie gazy.
 
Nareszcie wyczaiłam jak robi się tego suwaczka!!! :) Nie znam jeszcze przewidywanego (w miare dokładnego) terminu porodu. Wybieram się niebawem kolejny raz do mojej Pani doktor więc wtedy wrzucę sobie suwaczka ;)
Moje samopoczucie jest bardzo dobre... Mdłości miałam niewielkie a wymioty tylko raz (i mam nadzieję, ze na tym się skończy) ;)
 
Witam was wszystkie kochane:-) u mnie samopoczucie dobrze troszke mnie mdli ale znosnie jest. Paulinka109 witamy ciebie serdecznie wsrod nas :-) Zycze wszystkim milego popoludnia:-).


 
reklama
Dziewczyny ,ja wiem ,ze jeszcze wcześnie ale z chlopcami miałam już mdłości a z drugim dzieckiem już wymiotowałam,a teraz znowu nic.wiecie Alicja byla chora,pech przypadek, ale ja znowu dobrze sie czuje.a mdłości i wymioty to zdrowy objaw ciązy.

Mysle ze nie powinnas sie tak bardzo przejmowac kazda ciaza jest inna i organizm moze inaczej ragowac, chlopcow rodzilas kilka lat temu przez te lata wiele zmian przeszlo w twoim organizmie moze dlatego teraz jest inaczej. Glowa do gory wszystko bedzie dobrze :-)
 
Do góry