reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Wytrzymasz, przynajmnie bedziesz juz w takim tygodniu ze maluszek bedzie sie pieknie prezentowal z maluskimi nozkami i raczkami :)
 
Pisze do dziewczyn co maja mdlosci, moja gin polecila mi herbate z imbirem i pije i czuje sie juz lepiej, przynajmniej jak pije herbate:)
Mowila, ze w ekstramalnych przypadkach mozna pic cole, podobno pomaga, ale nie probowalam osobiscie.
 
ja dzis spróbowałam coli. Wypilam troszke i caly dzien mialam spokój. Moja kolezanka powiedziala ze mam zamrozic cole i dziennie na czczo zjesc jedna kostke podobno jej w ciazy pomagalo.
 
Cześć kobitki! Jak miałam mdłości też ratowałam się pepsiakiem.



Zajrzałam właśnie na naszą listę listopadówek 2010 i naliczyłam 30 osób. Chyba nie wszystkie jeszcze się na tę listę wpisałyśmy.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki u mnie dziś bóle żołądka tak się nasiliły,że wylądowałam u lekarza :(
Oczywiście tak jak myślałam nic sie nie da zrobić co najwyżej ścisła dieta-chyba nie mam wyjścia od jutra gotowana marchewka.Lekarz powiedział,że nie wolno mi żadnych surowych owoców i warzyw.
No ale nie ma tego złego...widziałam fasolkę,hmmm to już nie fasolka to wieeelka fasola-ma 44,9mm-prawdziwe cudo no i z pomiaru o tydzień za duża :)
 
reklama
Do góry