reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Yasemeen - dziękuję za fatygę :) Też już sama sobie wszystko policzyłam i jest gitarka :) Jak miło, że zawsze tutaj znajdzie się ktoś chętny do pomocy :*

natalia_sk - witamy wśród nas!!! :):):) Jak się czujemy? Wklej sobie suwaczek żebyśmy wiedziały w którym tyg jesteś :)

Ja zmykam na obiadek - dzisiaj bigossssssss :)))
 
Witam natalia_sk :*
Paulinka moja klasa nie wie jeszcze, wiedza tylko 3 dziewczyny z ktorymi sie powiedzmu trzymam, one zareagowaly bardzo dobrze :) I baaardzo mnie rozpieszczaja. A reszta klasy dowie sie jak zobacza:) a ze brzuszek juz widac to pewnie juz sie domyslalla ale ejszcze nikt sie mnie nie zapytal. Mozliwe ze bedzie glupie gadanie za plecami ale ja sie tym wogole nie bede przejmowala :) Nie lubie ludzi ktorzy obgaduja i nie lubi sluchac jak ktos obgaduje i sama nie obgaduje :)

Sałatka gyros jest poprostu cudowna, uwielbiam ja :)
Ja gez juz sama nie wiem ile dzidzia ma i kiedy termin porodu z moim obliczen wychodzi ze 23 ale z obliczen mojej gin wychodzi ze 17, zobaczymy po USG :)

Ja dzisiaj czuje sie fatalnie, caly czas kreci mi sie w glowie :( w szkole to tak mi sie zakrecilo zemialam zapki czarne przed oczami uszy mi sie zatkaly i wogole nic do mnie nie docieralo... Normalnie omdlenie chyba. Dobrze ze siedzialam. Martwie sie tym bo boje sie ze bedemiala anemie.. Ehhh.., A moze to normalne??
 
2 podwójne piersi z kurczaka,
przyprawa kebab-gyros,
2 duże cebule,
6 ogórków kiszonych,
puszka kukurydzy,
majonez duży,
kapusta pekińska,
1. Piersi z kurczaka ( 2 podwójne lub 4 pojedyńcze) kroimy w kostkę, obsypujemy przyprawa kebab-gyros, podlewamy odrobina wody i/lub 4 łyżkami oliwy, dusimy.

2. Cebule pokroić ( ja w piórka kroję) i sparzyć.

3. Układamy warstwowo w przezroczystej salaterce. Po kolei: wystudzone mięso, cebula, , ogórki kiszone ( pokrojone w kostkę, odsaczone z wody), majonez, odsaczona kukurydza, majonez, kapusta pekińska,

Robię podobną tylko zamiast ogórków kiszonych dodaję konserwowe i do tego ser zółty,surowa paprykę i pomidory,mniam...

Myszo dzięki,ciężko mi nadal.Dzis wstałam,wypiłam poł kubka herbaty i znowu mnie wzdęło-masakra jakaś.
 
Violett mi też się tak robi,ostatnio w sklepie spotkałam znajomą,rozmawiałam z nią i nagle zaczęło mi sie kręcić w głowie,myślałam że za chwilę tam runę.Na szczęście dopadłam ławkę usiadłam i po chwili przeszło.Zdarzyło mi się to juz kilka razy.Też myslałam,że mam jakąś anemię czy coś ale z badań mi wychodzi hemoglobina 14 więc nie mam.Widocznie takie "uroki" ciąży :)
 
dzień dobry.
Gyros mnia mniam.
ja mam troszke inny przepis. na usmażone mięsko (kurczak) leję keczup, a potem to już warstwami. u nie nie ma sera i są 0górki konserwowe. a sos robię z jodurtu bałkańskiego i troszkę majonezu + przyprawa Gyros.

pychotka! polecam.

a co tam słychać?
Violett widzę, że się dzisiaj troszke gorzej czujesz. moze to ciśnienie? pogoda?
ja w pracy funkcjonujetylko do 13.30 a potem spać. nie moge dać sobie rady. a muszę wytrzymac jeszcze 2 godzinki. :-(
 
Violet jak Wy w stolicy funkcjonujecie przez te uroczystości żałobne ?!? Normalnie się zajęcia w szkołach odbywają ?
 
reklama
Do góry