reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ja też dziś jakoś nieciekawie się czuję, jest mi strasznie ciężko, smutno i non stop mnie mdli. Na dodatek Jacek ma drugą zmianę a synuś zaraz na basen wymiata. A na dodatek wszędzie o tej żałobie i jest tak cholernie smutno i to mnie dodatkowo dobija... Chyba wtulę się pod kocyk i może jakoś przeczekam ten wstrętny dzień
 
reklama
Oj Miłka79 biedna ty, ja dzisiaj tez sie czuje fatalnie, juz samam nie wiem co mam ze soba zrobic :( czy isc spac czy nie w telewizji nic nie ma.
 
Miłka, Violett, Ergunia życzę poprawienia samopoczucia :)
Mysza ja dzisiaj zrobię na kolację sałatkę grecką z racji dobrych porannych wieści :):):)

A ja czuje sie dziś dobrze, chyba jednak psychika tez wpływa na ogólne samopoczucie...:)
 
Modlisiu...no właśnie co tam u Was?
rozumiem,że byliście u gina i wszystko jest w porządeczku :)

ja miałam ambitne plany ogarnięcia domu, ale poległam...czekam na przybycie posiłków;)

edyt.

już przeczytałam na wizytach, super,że wszystko dobrze, a dzidzia cudna:)))))))

za 2 tyg. tez już będziemy mieli filmik:)
 
Ostatnia edycja:
Meryan, te filmiki z 12 tyg sa cudne bo widac całą dzidzię...:) MOja Lekarz stwierdziła że najbardziej lubi dzidzie z tego okresu ciązy. Cieszę się, że mam te filmiki , jakoś łatwiej będzie mi dotrwac do 13 maja, wtedy mamy następną wizytę-oczywiście nie zakładamy już wcześniejszych niezaplanowanych badań :(...:)
 
Ja własnie skończyłam pracę i idę do domciu ...

tak jak wy czuje się dzisiaj wyjątkowo fatalnie ... mdli mnie od rana, głowę mi rozsadza, czuję się jakbym miała gorączkę ... ale nie mam ... teraz mi jeszcze na doatek cały kark zesztywniał :-(
załamują mnie te ostatnie dni w pracy ... ni dość, że fizycznie z każdą godziną czuję się gorzej to jest mi tez źle, że znowu tak mało zrobiłam i mam wyrzuty sumienia, że wychodzę i jakoś nie widać efektu tych 8 godzin :-(

no ale koniec z tym ... ide do domciu to sobie poleżę i odpocznę ...
 
Modlisiu...pokażę dzisiaj te filmiki mojemu Mikusiowi, on bardzo czeka na dzidziusia, za każdym razem pyta się czy nie boli już mnie ucho,
w poprzedniej ciąży wiedział od samego początku(przynosił swoje najlepsze zabawki, talerzyki, łyżeczki, całował brzuszek na okrągło) i jak straciłam malenstwo, to najciężej było nam o tym powiedzieć właśnie jemu.....ale powiedziałam mu pewnego dnia,że mamę bardzo rozbolało ucho i na chwilkę dzidziuś musi pójśc do takiego przedszkola-poczekalni u Bozi i przeczekać tam chwilkę,żeby się nie zaraził i był zdrowy, dlatego napewno będziemy mieli dzidziusia, tylko trochę poźniej, bardzo był roczarowany i trochę to przeżył, bo był smutny, dlatego teraz ciągle wypytuje o moje ucho....a ja postanowiłam stanąć na rzęsach wręcz,żeby obietnicy dotrzymać, aż mnie skręca,żeby mu powiedzieć,ale jeszcze troszkę poczekam,
za to pokażę mu filmiki Modlisi, napewno będzie pod wielkim wrażeniem,co prawda ogląda ze mną tajemnice okrągłego brzuszka,ale to nie to samo:)

Kasiu_B...a może bys troszkę odpoczęła i poszła jednak na jakieś zwolnionko, choćby na 2 tyg.
 
Meryan, mam nadzieję że nasze maleństwo uszczęśliwi Twojego synka...Mój ma 2 latka ale juz uwielbia dzieci, całuje nawet tv jak widzi niemowlaki w reklamach haha ;)...
Kasiu-B od kiedy idziesz na zwolnienie??
 
Czesc dziewczyny :)
Jak zwykle siadam na forum wieczorem i tyel do poczytania :)
Co to zawrotow glowy, ja mam rowniez, jak jade do pracy to musze sobie robic przystanki bo az czarno robi mi sie przed oczami, albo jak siedze i wstane za szybko to drazy kosmos i gwiazdki. Wiec to chyba normalne.
Poczytalamo salatkach i sama przed chwilka mialam grecka, pycha uwielbiam.

Jutro ide zapisac sie na badania prenatalne i usg genetyczne, mam sierwoanie do jakiejs kliniki, ktora specjalizuje sie w tych sprawach. Nie moge sie doczekac :)
 
reklama
dziekuje ze rady dziewczyny:)) bylam u lekarza kazala mi pic calcium z vit c. brac witamine c i plukac gardlo. Kupilam sobie tamtum verde i zobaczymy czy pomoze jzu 3 herbatke pije z cytryna ehh. Sałatka gyros jest pycha tez ja czesto robie:))
 
Do góry