reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ojj teraz to sie boje.. troche mi pryszczy powyskakiwało na twarzy i plecach, gdzie normalnie nie miewam, czyzby to ospa? Czy burza hormonów...hmm jutro ide na wyniki.

Na pewno burza hormonów!!! Mam podobnie, ale takie małe kropki pod skórą...wkurza mnie to bo zawsze miałam gładziutką buzię.
 
reklama
Dziewczynki jak tam Wasze brzuszki? mój znowu duży,jutro zrobię fotke u mnie to od razu widać:baffled: nosze rozmiar 34 w spodnie sie juz nie dopinam
 
Mysza,kamień spadł i mi z serca:-), teraz sobie odpoczywaj, bo dużo dziś wrażeń...


a u mnie standardzik-zastrzyk i mega mdłości:baffled:dobrze,że żon już z pracy przyjechał, to przejął stery domowe

kokota82...to ty taka chudzineczka jesteś,ja od dwóch tyg. chodzę w leginsach, bo w normalne spodnie się już nie mieszczę,zreszta ak mi najwygodniej
 
Ostatnia edycja:
co do wielkości brzuszka...ja mam wrażenie że jest wręcz OGROMNY juz:)
nosilam rozmiar 38/40 a od niedzieli juz chodze w spodniach ciazowych:tak: myslalam na poczatku ze tak utyłam ale podobno jest pół na pół wiec u mnie już widać i to całkiem sporo:-)
 
Ja przed ciążą z Alicją ważylam 45-46kg po ciąży schudłam ale do wagi 49-50kg. Ostatnio ważylam 50,9 kg. Ogólnie drobna jestem mam 160 cm wzrostu ale dzieci zawsze rodziłam duze po tatusiu. Kacper 4kg i 60 cm,Kuba 3600 i 57 cm, Alicja najmniejsza 3050 i 55 cm. A maż duzy 190 cm i 105 kg ja przy nim kruszynka:szok:
 
Ja przytyłam 1kg więc nie dużo, ale brzuch mam czasami taki jak chyba większość w 6miesiącu :-) na szczęście po espumisanie się zmniejsza ;-)
W. mi ostatnio powiedział "śliczny brzusio Ci się już robi", ale mnie się wydaje że to przy wzdęciach tak wygląda...przecież fasolinek jeszcze jest malutki.
 
Witam was mamusie!

Mysza - jestesmy z Toba!!!!

Ja dzs mowie w pracy o ciazy...ale mam stresa, nie wiem czemu. Odezwe sie jak wroce. Pewnie okolo 21
Buziaczki :*
I jak poszło? ja w pracy powiedziałam o ciąży natychmiast, rozmawiałam z kierowniczką, że chciałabym pracować do końca kwietnia aby przeszkolić dziewczynę na moje miejsce, wszystko pozamykać i spokojnie sobie wtedy "leniuchować" a tu pech chciał od 22 marca na zwolnienie poszłamniestety i było mi nawet troszkę głupio. zresztą myślę, że ona ma do mnie o to żal...Chociaż nie wiem... Wiedziała że od 2 lat staraliśmy się o dzidzię... I jak jej powiedziałam to razem ze mną się popłakała... Ale troszkę głupio mi i już...
 
Kokota to nie jest tak do końca z tą toksoplazmozą...Przejście tej choroby w jakiś sposób "uodparnia" ponieważ w Twoim organizmie pozostaja pzreciwciała , które od razu reagują w razie zarażenia. Podobnie jest z innymi zakaźnymi chorobami.

Mysza ale super :)

Ja jutro mam usg , trzymajcie kciuki, bo nie czuję sie za dobrze. Cały czas trzymają mnie lekkie skurcze. Juz mam ich dość...Poród to był jednak pikuś w porównaniu do tego jak sie czuję od kilku tygodni...:( Wiem że to dopiero 11 tydzień ale chyba dzisiaj podczas popołudniowego leżakowania poczułam moja dzidzię . Jestem w 99% pewna że to było nasze maleńtwo :), tak więc nadzieję na to że będzie dobrze mamy nadal...:)
 
Modlisia miałam właśnie pytać co u Was... o której masz wizytę ?
Będę trzymać bardzo mocno! Na pewno będzie ok!
Jak to poczułaś dzidzię ?!? To już się czuje ? Kurka ja nawet nie wiem jakie to uczucie, ale poprzednio 12tc i też nie czułam nic.
 
reklama
Czesc dziewczynki :* Ja dzisiaj miałam wizyte. Musze zmienic sówacek bo jestem w 9 tygodniu ciazy. Zaraz to zrobie. Pozatym to dostalam reklamowke pelna ulotek gazetek o ciazy o porodzie i takie tam. Bylam tez dzis w szkole z mama powiedziec mojej wych. ze jestem w ciazy. Nawet sie ucieszyla. Myslslam ze bedzie gorzej.
U mnie jak pani doktor zobaczylamoj brzuszek to powiedziala ze mam duzy jak na 9 tydzien :)
 
Do góry