reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

postanowilam sobie, że jeżeli do 30-tki nie zajdę w ciąże, to nie będę mieć dzieci ale postanowienia sobie, życie sobie.

Inez, ja miałam to samo :-D. W wieku lat 20 powiedziałam sobie, że jak się nie wyrobię z ciążą do 30, to sobie dam spokój. Wtedy wydawało mi się strasznie nieodpowiedzialne takie późne :)-D) macierzyństwo. A potem życie zweryfikowało moje buńczuczne myślenie i nauczyło pokory w stosunku do tych spraw. O dziecko zaczęliśmy się starać po moich 30 urodzinach i im więcej mieliśmy nieudanych prób, tym mnie było coraz bardziej głupio za tamte myśli.
 
reklama
Meryan, zanim weźmiesz antybiotyk popijaj naturalny sok z żurawiny. Pisałam kilka postów temu co mi w moczu powychodziło, bakterie w ilości ponad 6700 i picie soku pomogło.


dzięks, już prikaz dany,żeby kupić:-), a jaki piłaś?, bo dzisiaj oglądałam w sklepie, niby z herbapolu, ale tam 40% hibiskusa i inne E:crazy:świństwa,

co do mdłości, u mnie różnie...ale lekarz powiedział,że hormony( zwłaszcza progesteron i beta) wytwarzane są pulsacyjnie i mogą być takie huśtawki, raz będzie super,a drugi do kitu, u siebie zauważyłam nasilenie na jakieś 3,4 godziny po zastrzyku z hcg,
 
Meryan, ten sok, który ja mam nazywa się Rabenhorst i to jest "naturalny 100% sok z żurawiny bez dodatku sztucznych witamin". Kupiony w sklepie ze zdrową żywnością. Nigdzie indziej nie było. W zwykłych sklepach i aptekach są syropy i herbatki, w których głównie jest aronia lub hibiskus.
W smaku taki sobie, kwaśny i cierpki, rozcieńczałam wodą ale bakterie wymiotło :-)
 
anbar - myślę, ze oleńce nie chodziło o to aby kobiety po 30 były pozbawione mozliwosci posiadania dzieci... myślę, że troszkę źle ją zrozumiałaś... Co do tego, ze partner jest w tym wszystkim najważniejszy to jak najbardziej się zgadzam... Najpierw musi znaleść się osoba ta tzw "druga połowa" i wtedy można budować szczęśliwą rodzinę... Nie ważne czy ma się 19 czy 40 lat :) Takie jest moje zdanie... i kropka :D
 
Witam wszystkie przyszłe Mamy:)
ja też mam termin wstępnie na listopad...w zasadzie na 30.10 lub 01.11 ;)
teraz mam juz za soba pełen 12tc...i pomału zaczynam przyzwyczajać się do tego stanu:) wczesniej-ze wzgledu na to ze naokoło mnie było sporo poronień wsrod moich przyjaciolek-staralam sie podchodzic do tego bez wiekszych emocji raczej z wiekszym strachem i "dmuchaniem na zimne" i "byle do 4 miesiaca" :)
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i biore sie dalej do czytania całego watku bo zostało mi jeszcze jakies 80 stron;)
 
reklama
Do góry