reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witam listopadowe mamusie :) długo się nie odzywałam bo zaliczyłam nieprzewidziany pobyt w szpitalu. W niedzielę wieczorem miałam lekkie plamienie i od razu pojechałam do szpitala gdzie mnie zostawili do czwartku. na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Biorę luteinę 2 razy dziennie i z dzieciątkiem wszystko w porządku. 22 kwietnia mam wizytę u mojego gina i zobaczymy co dalej. jest to moja pierwsza ciąża i najadłam się strachu jak nie wiem ale na szczęście już jest ok. pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru :)
 
reklama
Miałam dziś jakiś senny dzień...oczy mi się kleją...i nic mi się nie chce.
Tygrysku życzę zdrówka!
Paulinko ja robię własne musli (mieszam płatki owsiane z otrębami,orzechami,migdałami,itp.),jem je codziennie z activią,mi pomaga.
 
Tygrysek-M, najadlas sie pewnie strachu biedna.. ale dobrze ze jest w porzadku. Ja mam USG 21, kilka innych mamusiek tez ma wizyty w tych dniach bedziemy sie wszystkie na raz chwalic fasolkami :)

Mi ogolnie nic nie jest i od poczatku ciazy nie mialam zadnych dolegliwosci ani nic mnie nie bolalo, ale czasami zakluje mnie po lewej na wysokosci jajnika, np dzisiaj kucalam bo szukalam czegos pod szafka i nagle wstalam.. i mnie mocno ukulo.. az sie sciany podtrzymalam.. a innym razem lezalam na plecach w lozku i zawolalam (krzyknelam) mojego D.. i tez mnie zakulo.. albo jak mocno kaszlne.. czy to normalne?
 
Elzu ja mam dokladnie tak samo, ogolnie czuje sie bardzo dobrze, ale martwi mnie to klocie lub ciagniecie jajnikow. Zdaza mi sie to gdy kichne kaszlne lub za szybko sie podniose. Momentami bol jest bardzo silny. W czwartek mam pierwsza wizyte u poloznej wiec napewno zapytam, jednak wierze, ze to nic takiego, poprostu wszystko w srodku sie rozciaga i przestawia.
 
Żanka84, no moj D tez mi tak to dzisiaj tlumaczyl, dobrze, ze nie jestem sama :) powodzenia na wizycie ja mam ta dluga wizyte z pobieraniem krwi juz za soba, teraz czekam na pierwszy scan (chociaz jeden zrobilam prywatnie, ale nie przyznalam sie poloznej - i dobrze, bo w ulotce bylo napisane zejak sie juz jeden mialo przed 12 tyg, to robia nastepny dopiero w 20 :/ ), a moge zapytac skad w UK jestes?
 
oooo nie wiedzialam o tym scanie- ja tez prywatnie robilam w 7 tyg u polskiego lekarza :) hihi. A dlugo trwa ta pierwsza wizyta? bo mi tak niefortunnie wypada przed praca... no mam nadzieje, ze zdaze na czas do pracy. A mieszkamy w Rugby okolice Coventry, malutkie miasteczko. Ten polski lekarz mi wlasnie powiedzial, zeby sie nie martwic takimi klociami bo to normalne, no ale to moja pierwsza ciaza i niestety nie wiem jak odroznic "normalny" bol od nienormalnego, jednak gdy nie ma krwawiem itp to nie ma co sie martwic na zapas :)
 
Witajcie Kobiałki :-)

ale macie produkcję...ho ho...

zaraz nadrobię tylko najpierw chciałam się przywitać :-) i życzyć miłego dnia :-)
 
Cześć Dziewczyny :-)

ja dzisiaj odpoczywam ... wzięłam sobie 2 dni urlopu bo stwierdziłam, że 2 dni na zregenerowanie się to za mało, a w tych okolicznościach to wiadomo ....
pojadę sobie tylko po południu po jakieś książki dla ciężarówek i krem na rozstępy ... moje pierwsi już nieźle urosły i obawiam się, że niedługo dobiją do granicy wytrzymałości skóry ...

miłego dnia !
 
reklama
Cześć Martuś :-) co się z Tobą dzieje ? Nic się nie oddzywasz... wywoływałam Cię ostatnio na staraczkach...ale moje czary to nie to co Twoje :-D
Jak się czujesz ? Męczą Cię dalej te mdłości ?
 
Do góry