reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Zrobiłyśmy z mamą buraki do słoików na zimę, umyłam 2 okna i padam na pysk...

zapomniałam wczoraj napisać ze prócz tych cegieł i blachodachówki zamówiliśmy okna z montażem do naszego nowego domku:)!
 
reklama
Witam dziewczyny :-) długo się nie odzywałam ale jakoś nie było czasu ale cały czas was czytałam :) u nas od kilku dni prawdziwe lato, upał jak nie wiem i dużo czasu spędzamy na dworze.

Jeżeli chodzi o spanie to ostatnio Krzyś wstaje coś koło 8 i w ciągu dnia 2 drzemki (od pól do dwóch godzin) a spanie na noc coś koło 21, w nocy 2-3 pobudki na cyca. Myślałam, że ten mój brzdąc mało śpi ale jak poczytałam, że niektóre dzieciaczki śpią po 15 min to już nie narzekam :happy:

Krzyś na śniadanko przeważnie ma cyca albo chlebek z masełkiem, serkiem albo czymś podobnym bo kaszek wogóle nie chce, kaszka manna na mleku też jest bleee ale za to lubi zupki z kaszką manną. Z nabiału to jeszcze może być twarożek, budyń jogurty nie bardzo jedynie co to monte. Nasza pedatra powiedziała, że często dzieci na piersi nie chcą kaszek i tym podobnych i najważniejsze, że je zupki i owoce bo i tak bez kaszek dobrze wygląda :-D

MonikaO podzielam twój entuzjazm :-) my już mamy okna zamontowane, teraz kończymy ciągnąć prąd i będziemy zaczynali z instalacją wodno-kanalizacyjną.
 
Monika jak będziesz miała problem z materiałami budowanymi to napisz mi pw co potrzebujesz, bo jesteś z Małopolski a mój mąż zaopatruje Małopolskę w materiały budowlane (tzn. jego skład budowlany).
 
Cześć dziewczyny!
Mam kompa. Został zreanimowany, ale stan jest ciężki więc nie wiem jak długo pociągnie...
Ząbek jest jeden nie dwa. W pierwszej chwili tak się wydawało. Olek nie bardzo dawał sprawdzić... Najważniejsze, że jest :-). Dziękuję za gratulacjie. Przechodzi to bardzo spokojnie. Tylko wstaje o 6.00 rano, ale standardowo o 8.30 znów idzie spać, więc ja też się czasem prześpię.
Mała w brzuchu dokazuje. Chyba będzie z niej nocny marek, bo się uaktywnia właśnie w nocy (najbardziej).
A poza tym bardzo mi brakowało Was i BB :-)
 
Hej Asia. Dobrze ze juz jesteś:-)!
Tygrysku pediatra miała racje z tym wyglądem Krzysztofka:-D:-p!Ale mój też dobrze wygląda-wałeczek na wałeczku u niego:-D
Nie wiem czy nam się uda przed zimą założyć prąd i wodę. mam nadzieje. Na wiosne chcemy ruszyć z tynkami. Tygrysku a jakiej firmy okna kupowaliscie?

Amerie szkoda ze wcześniej się nie zgadalysmy na ten temat. Dzięki za informacje:tak:
 
Ostatnia edycja:
Agrafka, ja sobie nie mogę wyobrazić ubierania na śpiocha, zresztą zawsze się widzi w filmach jak dzieci zasypiają przy jedzeniu...moje dzieci niestety mają zbyt czujny sen. do Sawinka nie można wejść w nocy do pokoju bo się od razu przebudzi. Ale w dzień nie narzekam na spanie, śpi 2razy, w całości ok 2,5 godz + ok 12 w nocy (oczywiście z pobudkami)
te upały dają nam w kość, na 4piętrze się nie da oddychać. na szczęście teście mają działkę to bierzemy dzieciaki i chlup do wody. Sawina wystarczy wsadzić do baseniku z odrobiną wody i ma taką frajdę, że hej. wszystko mokre, całe włosy. ale przynajmniej możemy odpocząć od chodzenia za nim, bo teraz już zaczyna chodzić pod ręce, zresztą jak na czworaka to też trzeba pilnować bo wszystko pcha do buzi.
wychodzą mu górne jedynki i dwójki, ale chyba dwójka będzie pierwsza. i super robi rybkę :-D

Madziaczek, współczuję, do czego to doszło że psa w ogródku nie można zostawić. A jakiej był rasy, że się ktoś tak połaszczył?
 
Ostatnia edycja:
Hello!

Co u Was dziewczyny? Ja się rozpływam...Mój pojechał na budowe bo robią nam od dziś dach:tak:
Krzyś przed chwilą usnął a ja biorę sie zaraz za sprzatanie i jakieś ciasto pasuje upiec bo jutro mamy mieć gości.

Tak się cieszyłam że Krzyś ostatnio jadł mleczko w nocy 2-3 razy i skończyło się. Tej nocy i poprzedniej nie jadł wogóle.Chyba już nie będzie jadł:-(

Asia Violet dokuczają Wam bardzo upały:-(???Jak się czujecie?
 
U mnie 34 stopnie, ja się rozpływam, Leonard to już w ogóle.....żal mi go w taką pogodę. Mieszkamy na poddaszu, więc już w ogóle dramat....
 
reklama
Do góry