reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Dziewczyny ja dziś idę na pierwszą wizytę u gina. Bardzo się stresuje, czy moja dziecina się dobrze rozwija i czy serduszko bije... mam wizytę na 15 a już nie mogę wytrzymać z nerwów. Proszę trzymajcie za nas kciuki!

Nie martw się na zapas. Stres nie jest wskazany, choć wiem, ze trudno go uniknąć. Kciuki oczywiście trzymamy. Wszystko będzie ok. Zobaczysz serduszko i będziesz spokojniejsza - jestem pewna, że tak będzie.
 
reklama
Joaś nie oburzam się. Nie wiem skąd taki wniosek, bo ja zadałam tylko pytanie.
Dla mnie też wygodniej byłoby się kochać "normalnie" bez zbędnych akcesoriów. Dziewczyny tutaj ostatnio poruszyły ten temat więc zapytałam ginka i napisałam tutaj co mi odpowiedział.
Jeżeli wskazane jest dostarczanie nasionek w ciąży, to chciałabym wiedzieć dlaczego. W czym to może sprzyjać ciąży.
Oczywistą sprawą jest ze ginek może nam dać zakaz na przytulanki.

Wiolcia_6 trzymam kciukasy &&& za wizytę. Na pewno będzie wszystko w porządku. Daj znać.
 
Mysza, patrzę na znaki interpunkcyjne :). A nasienie męskie to przede wszystkim białko, może się przyda ;).
Wiolcia - nie martw się, będzie dobrze
 
Mysza, patrzę na znaki interpunkcyjne :). A nasienie męskie to przede wszystkim białko, może się przyda ;).
Wiolcia - nie martw się, będzie dobrze

:-) a ja zawsze z wykrzyknikami przesadzam...i w sumie nie wiedziałam że tak mogą być odebrane.
No nic, sama jestem ciekawa o co dokładnie chodzi z tym wskazaniem. Może polacaespanola tutaj jeszcze napisze o co chodzi.
 
cześć dziewczyny!!! :)

Widzę, że humorki już lepsze... U mnie też. Czuję się jak zwykle dobrze więc nic ciekawego nie mam do opisania :) Jedynie, standardowo - piersi ;) Ale już też powoli się przyzwyczajam :)

My z mężem kochamy się bez gumki i jak dotąd wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zero plamień, zero bólu czy czegokolwiek... Mimo wszystko jak będę na wizycie to zapytam o te gumki... Z czystej ciekawości ;)

Trzymam kciuki za wszystkie nowe mamy, które mają niebawem wizyty!!! Zobaczyć swoje maleństwo z bijącym serduszkiem - BEZCENNE :))))
 
Dzień dobry
U nas nocka kiepska.A mi sie tak bardzo spać chce a tu nie ma jak. Ja bardzo cisze się na wizyte tylko jeszcze musze sporo poczekać.Ale ja już widziałam moja fasolke i to dwa razy niestety w szpitalu.Wyladowałam z jakimś zatruciem.Szkoda gadać.I właśnie w szpitalu potwierzili ciąże.Ze szczęści popłakałam się.Ale to cudownie zobaczyc jak bije serduszko.

Lila bardzo mi przykro:(((
 
Mysza Twój gin ma rację bo włascicwosci spermy moga przyspieszyc poród, w zagrożonej ciązy nie powinno sie podobno jej dostarczać za duzo. Za to z drugiej strony orgazm u kobiety tez nie jest korzystny zwłaszcza w zagrożonych ciązach, bo powoduje skurcze macicy.

Oleńka, to zyczę szybkiego powrotu do pełni sił i gratuluję fasolinki :)
Wiola powodzenia , nic sie nie martw tylko ciesz :)
 
Dziekuje wszystkim za mile slowa...niestety nie bede do was zagladala strasznie cieko jest mi czytac to co piszecie jeszcze niedawno bylam na wszym miejscu....:-( swoja historie opisalam na watku ciaza po poronieniu i mam nadzijez ze znajde tam zrozumienie u dziewczyn i jakos sie zadomowie:-:)-:)-(
 
Modlisia a jak Ty się czujesz ?!?

Lila001 świetnie Cię rozumiem. Odpoczywaj i wracaj do sił. W wątku ciąża po...na pewno znajdziesz zrozumienie i pomoc. Tam wszystkie jesteśmy po stracie.
 
reklama
Dzień doberek Wszystkim!

Ja siedzę sobie w pracy i najchetniej pojechałabym do domku SPAĆ! Co za męczarnia, a do 18 trochę jeszcze czasu :-(. A na dodatek te wzdęcia i zaparcia mnie męczą :-(.
Ja mam kolejną wizytę na 20.04 a po ostatniej z 31.03 moja fasolinka ma 1 cm i bije jej serduszko :-)

Miłego dzionka wszystkim :-)
 
Do góry