reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Lila001strasznie mi przykro:-( Wiem jakie to jest straszne przeżycie. Trzymaj się kochana i nie poddawaj! Ty też jeszcze będziesz cieszyć się macierzyństwem!
Światełko dla Twojego aniołka [']
 
reklama
Lila001, trzeba to wypłakać. Przykro. Przykro mi, bo wiem jak boli strata. Przytulam Cię mocno. Zaszłam w kolejną ciąże 3 miesiące po zabiegu. Mam zdrowego syna i jeszcze troje kolejnych. Nie tra nadziei, ściskam ciepło! I coś dla Twojego Aniołka
[*].
 
Lila001 - ;(;(;( ale się poryczałam!!!!!! Co za strata ;(;(;( Jejciu tak mi przykro Kochana.... :( Nie ma słów, żeby opisać taką stratę... Dziękuję Ci za piękne słowa, racja bardzo się zżyłyśmy ze sobą :*:*:*:* Ahhh... normalnie nic nie widzę bo ciągle rycze :( Kochana zostań z nami :*
 
Joaś kiedyś mi się bardzo marzyło mieć czwóreczkę dzieci :-) Jak sobie radzisz z taką gromadką? Pewnie macie wesoło w domku;-) Super że będzie jeszcze piąte :tak:
 
Miłka ja też bym mogła jeść i jeść. nie stawałam na wadze od 2 tyg. ciekawe jaka niespodzianka mnie spotka.
dzisiejszy dzień jest dla mnie równie męczący, tylko spać i spać.
dopóki starsza córcia była w przedszkolu mogłam sobie pofolgować, teraz już się nie da. oby do 21.00.
Moja mała też dopytuje się kiedy będzie duży brzuszek, kiedy malutka siostra ją kopnie (o braciszku nie ma mowy :-) ). a tak w ogóle to dopytuje sie 20 razy dziennie czy na pewno ktoś już tam mieszka w moim brzuszku. mały niedowiarek.
 
Lila tak bardzo mi przykro, jeszcze osttanio mnie pocieszałaś... Aż mi łezka poleciała, trzymaj sie dzielnie...Co mogło byc przyczyną, przeciez wszystko było dobrze...:(:(:(:(

Dziewczyny, jest tu Was z dnia na dzien coraz wiecej, wybaczcie ze na razie nie bede odnosic sie iminnie do Was ale nie sposób spamietac tylu nowych "twarzy" :):)
Co do infekcji , to lepiej brac antybioyki niz nie leczyc infekcji. pewne antybiotyki np te ktore się wdycha -Bioparox, a takze Agumentin i Duomox sa obojętne dla dziecka za to wirusy nie więc lepiej jak najszybicje zwalczyc je antybiotykiem

A u nas dzis troche słabszy dzień, bo znów bolał mnie brzuszek. Teraz to już wogóle boję sie o maleństwo, skoro u Lili nic sie nie działo i tak się zakonczyło, to pewnie u mnie też kwestia czasu...O rety, tak bardzo mi zależy na tym maleństwie...:(

Czy znacie przypadki występowania takich krwiaków, odklejania łozyska a pomimo wszystko donoszonych ciąz?? Chwilami się załamuje, bo wszedzie gdzie czytam o odklejenniu trofoblastu w tym tyg. ciązy to wszedzie widnieje w temacie-poronienie...ehhh :(
Przperaszam za te smutki...Przeciez Wy chcecie się cieszyć malenstwami a nie smucić...:(

Lila
[*] dla Twojego maleństwa
 
reklama
Lilia tak bardzo mi przykro az sie poplakalam
swiatelko dla twojego malenstwa
[*]
[*]
[*]
a dla ciebie duzo sily i placz ile sie da to oczyszcz i pomaga sie pogodzic ze strata ...
Myslami jestem z Toba!!!
 
Do góry