reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Modlisiu domyslam sie jak ci ciężko:( wczoraj ciągle o Was myślałam. Wiesz moze to mało pocieszajace ale moja mama w wieku 42 lat zaszła w ciąże i też odklejało sie jej łożysko,dostała leki i kazali leżeć.Po jakimś czasie moja mama wrócila dalekj do pracy a ja dziś mam 6 letnią siostę.Głowa do góry nie nastawiaj sie ,że czegoś twojemu dziecku teraz barkuje ,mojej 6 letniej Zuzi nic nie brakuje odklejające sie łożysko na nią nie wpłyneło. Moja koleżanka też tak miała ale po 23 tyg ciąży krwawiła do samego porodu i Bartek ma dziś prawie roczek.Będzie dobrze:)))
Mnie dziś znowu dopadły mdłości FUUUUUUUU
 
Cześć Dziewczyny!
Tak Was podczytuję ostatnio i zastanawiam się, czy będą w tym roku jakieś listopadowe bliźniaki? :) Ja równiutko rok temu dowiedziałam się, że mam w brzuszku dwie dzidzie. Nigdy w życiu nie zapomnę tego dnia :) Miałam termin na 15 listopada, ale moje córcie urodziły się prawie miesiąc wcześniej. Za niecałe 2 tygodnie skończą pół roczku.
Trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki. Życzę duuużo zdrówka, masę radości i szczęśliwego rozwiązania!!!!
 
cześć dziewczyny!!! :)))

Jejciu ale bym już chciała dzidzię zobaczyć... Tyle czasu jeszcze przede mną :( Czuję się dobrze tylko dziś jakieś lekkie kłucie co jakiś czas... Idę to przeleżeć.

Modlisia - jesteśmy z Tobą!!!! :*:*:*

Życzę wszystkim pięknego dnia :) PS. Bo u mnie pogoda znów beznadziejna hehe :D
 
Kokotka a jak tam Twoje nerwy ?!? Bo chyba przechodziłaś burze hormonów z piorunami zaraz po mnie.

I faktycznie ciekawe jak to będzie z bliźniakami...czy się jakieś wśród listopadowych maluszków pojawią.
 
dziewczyny mam bardzo ważne pytanie, bo naczytałam sie jak glupia i teraz się strasznie stresuje. Moja ciąża nie była planowana i dowiedziałam sie o niej dopiero teraz (w 6 tygodniu) nigdy nie brałam kwasu foliowego i mam zamiar kupić go dopiero zisiaj. Czy cos mojemu maleństwu grozi?? Czy wy wszystkie brałyście kwas foliowy od początku?? Jeszcze nie byłam nawet ani razu u gina... dopiero w piątek pójdę...
 
Wiolcia, zacznij po prostu jak najszybciej brać kwas foliowy postaraj się nie martwić.
Bez przyjmowania kwasu foliowego występuje ryzyko rozszczepienia cewy nerwowej, ale nie jest powiedziane że na pewno musi coś się stać maleństwu. Często nasza dieta dostarcza wystarczających witamin i minerałów, a suplementy to takie "dmuchanie na zimne".
Wiele kobiet ma "wpadki" i rodzą zupełnie zdrowe dzieci, więc naprawdę się nie stresuj - więcej zaszkodzisz maleństwu stresem niż brakiem kwasu foliowego :-)
 
reklama
Nic nie grozi Twojemu maleństwu.
Ja o pierwszej (kompletnie nie planowanej) ciąży dowiedziałam się też koło 5-6 tygodnia i dopiero zaczęłam brać folik. Moja córeczka ma dziś 1,5 roku, jest cudowna i niczego jej nie brakuje!
Dodam jeszcze, że brałam tabletki antykoncepcyjne kiedy zaszłam w ciążę i to też nie zaszkodziło!!

Kup dziś i spokojnie zacznij brać, bedzie dobrze :)

Pozdrawiam
 
Do góry