reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Dziewczynki zignorowałyście mojego posta, tego w którym pytałam o apap i kontrolę bioderek :( Bardzo proszę dobrze poinformowane o odp. Z góry dziękuję.
Mama_jiz jak najbardziej parcetamol - niezależnie od nazwy handlowej: codipar, apap, panadol - mozna, nie wolno ibuprmu i jego pochodnych
Jeśli chodzi o bioderka, to mnie uczono, ze po miesiącu i tego się trzymam. Ok 5-6 tygodnia robię kontrolę bioderek zawsze z usg. Bo tylko one jest w stanie stwierdzić stopień rozwoju stawów.

Anbar, Taq, Rtyska - witajcie z maluszkami!!!
Taq - spróbuj małej drażnić palcem pod bródką, policzki jak jest przy piersi - żeby ssała. Skoro jest ssakiem, czyli potrzebuje wisieć na cycu spróbuj smoczka. Będzie znała różnicę. Jestem mamą z czasów, kiedy była jazda na to by nie podawać smoczka, że natura jest mądrzejsza. Że dziecko w razie ego poratuje się kciukiem etc... No i niezła wtopa mnie spotkała... Mój syn - lat 8 nadal walczy z kciukiem. Młodsi, którzy dostali smoczka w podobnej sytuacji pożegnali się z nim daaaaawno temu i raczej bezboleśnie
Agrafka - może się powoli rozkręca?? życzę Ci tego...

Dzisiaj obudziłam się z dziwnym uczuciem, że miałam skurcze w nocy, że tak naprawdę to skurcz mnie obudził... No nic zobaczymy później.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki zignorowałyście mojego posta, tego w którym pytałam o apap i kontrolę bioderek :( Bardzo proszę dobrze poinformowane o odp. Z góry dziękuję.
co do paracetaolu, to tak jak pisała Joaś. to jest jedyny bezpieczny lek p/bólowy tym okresie dla ciebie i dziecka.
co do bioderek, to powinnaś w zaleceniach ze szpitala dostać informację, że trzeba iść do ortopedy i kiedy to zrobić. zwykle robi się to ok. 5-6 tyg. życia dziecka.

ja po wczorajszej wizycie. nic się nie dzieje. i chyba do koca się nie wydarzy. szczegóły w odp. wątku.
 
witajcie porannie!!!
Anbar witaj kochana ponownie!!!! 16 h??? no kochana szacun, ciąża chyba najdłuższa no i poród chyba też ;)
Taq serdeczne gratulacje!!!!!
w nocy i dziś od rana, meczą mnie bóle miesiączkowe..... wiecie tak dziwnie mam, bo jak jest jakiś minimalny znak, ze mogłoby się już zacząć, to się boję że zaraz przejdzie i będę musiała czekać ileś tygodni. Takie mieszane uczucia!!!
Trzymajcie się kochane
 
w nocy i dziś od rana, meczą mnie bóle miesiączkowe..... wiecie tak dziwnie mam, bo jak jest jakiś minimalny znak, ze mogłoby się już zacząć, to się boję że zaraz przejdzie i będę musiała czekać ileś tygodni. Takie mieszane uczucia!!!
Trzymajcie się kochane
mnie również, a jesteśmy na tym samym etapie, może razem urodzimy ? :-)
 
Ale się trzeba naczytać zanim się cokolwiek skrobnie ;)

aduska - ja się wybieram do Rydygiera ale dopiero w poniedziałek, to pewnie Amerie już nie będzie (miejmy nadzieję). Jak coś mogę się wymienić tel na priv.

mama_jiz - paracetamol pod każdą nazwą a kontrola bioderek do 6 tyg

anbar - to ładnie cię wytrzymali przed tą cesarką 16 godz..
 
Anbar- no to niezłe przeżycia...najważniejsze, że już po...a Ty twarda babka jesteś:D

Ekhmm..Jola nie wpychać się tu! ja jestem wcześniej!!!:p tez po cichu liczę na 11.11:)
 
reklama
Anbar- no to niezłe przeżycia...najważniejsze, że już po...a Ty twarda babka jesteś:D

Ekhmm..Jola nie wpychać się tu! ja jestem wcześniej!!!:p tez po cichu liczę na 11.11:)

Mój pierworodny - Marcin ma imieniny 11.11 i marzy mu się brat w prezencie :-) Ale jakoś nie licze na to, chociaż... kto wie....
 
Do góry