reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witam

U nas nic nowego, cisza cisza i jeszcze raz cisza. Tylko troszkę ciężko no i męczy wstawanie w nocy. Ale to nic i tak nie jest źle. Jutro mam wizytę - ciekawe czy będzie USG bo u nas to nigdy nic nie wiadomo:szok:

Joaś faktycznie to byłaby nauczka gdybyś poleżała 5 dni w szpitalu - tylko wiesz każdy kij ma 2 końce i szkoda starszych dzieciaczków:sorry:

Biegnę na śniadanko, wpadnę później :-)

pozdrowionka
 
Witam sie wtrokowo.
Teraz czeka mnie duuuzy czytania, bo tyle skrobiecie ze ojejku. No ale moze dam jakos rade.
Trusia a ja mam pytanko odnoscie Twojego meża, on wyjechał za granice pracowac jak juz dowiedzieliscie sie o ciaży?? Czy był juz tam wczesniej?? W listopadzie wraca do Polski na stale??
Jejku dziewczyny ale ja mam dzisiaj ochote na piwko z sokiem, normalnie oszaleje chyba :)
Asiulka wiem co czujesz, ja jak lezalam na patologi w 34 tyg to ordynator powiedzial ze w 36 tygodniu bedzie po wszytskim, ostatnio na wizycie moja gin powiedziala ze napewno urodze do niedzieli. I co?? juz 39 tydzien i wtorek i jak tu sie nie wkurzac?
inga28 pewnie ze cie przyjmiemy :)
Ania super ze jestescie juz w domku. Teraz rob co masz zrobic ale tez odpocznij troche
Trusia zly humor nie z powodu upartej cory tylko z powodu smierci bliskiej osoby :(

Ja dzisiaj znowu ide do lekarza, ale tylko porozmawiac wiec zejdzie mi sie tam kolo 5 minut. No coz jak trzeba to trzeba. A ogolnie to sama nie wiem co mam robic. Mialam w planach zakupyi rano spoźnionego do pracy P wyslalam jeszcze do banku pokaske i juz mi sie odechcialo tych zakupow ahh ta ciaza.
 
Hej dziewczyny,

Ja też się witam, z obolałymi bioderkami :-(. U nas za oknem słonecznko, całkiem ładnie. Karolek dalej siedzi w brzuszku i chyba bardzo mu się podoba to mieszkanko. Dzis wizyta i zobaczymy co się tam na dole dzieje.

Egrunia ma do mnie telefon i ma dac znac co i jak w szpitalu. Więc czekamy :-)

Zmykam zrobić sniadanko, do potem.
 
Violet "reaguję na Ciebie" podobnie jak na anbar w pewnym momencie, czyli mały stresik, będziesz czy nie... czy to już czy jeszcze nie :) ale widzę nadal dzielnie w dwupaku....
Trzymaj się kochana mocno!!!!
 
Ja już po kąpieli :D ale chyba zamiast mnie pobudzić to bardziej się zmęczyłam goleniem nóg,balsamowaniem i modelowaniem włosów
;/ Odczuwam już chyba końcówkę ciąży i to coraz większe zmęczenie :/
A moj maz sie boi ;)
he he ... Mój mąż też się boi,że małemu krzywdę zrobi :D Ale obiecał,że po porodzie żyć mi nie da i już wymówek żadnych nie przyjmuje ;)
 
reklama
Dzięki Jola, jakos cos mi sie wydaje ze przenosze wlasnie tak jak Anbar, bo to moja akcja rozkreca sie juz tyle czasu i sie nie moze jakos rozkrecic. No coż trudno sie mowi.

Cd przytulanek to u nas nastepuje to fazami, pierw byly potem nie potem znowu tak i odszedl ten czop a podobno nie moza sie kochac jak odchodzi wiec znowu post a ja mam taka ochote. I moze by sie wreszcie cos rozkrecilo. No ale moj P jest nieugiety i tez przeczytal ze niewolno wiec sie nie dotyka do mnie.

A tak jeszcze pozatym to wczoraj bylas swiadkiem jak kociaczki w brzuszku mojej Lusi sie rozkopuja, jak przylozylam raczke to dostalam pare "kopniaków" a moja Lusia jak dostaje kopniaki to sie rozwala na lozku i lezy taka zadowolona. Az mi wczoraj lezki polecialy jak to zobaczylam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry