reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

eh.dzięki dziewczyny, niestety bóle ustały i o porodzie moge sobie pomarzyć, a już mialam ciche nadzieje, że to już ;-)
holly-świetnie sobie radzisz, widzisz każda mama dostosuje sie do swojego maluszka
Ja w zyciu bym nie zostawiła w kupie na całą noc, no mi by nie było przyjemnie tak spać, a co dopieroo dziecku. Znam podobne praktyki, u znajomych typu powójna melisa dla dzicka na noc -zeby spało całą noc, czy 4 miarki , a nie 2 , żeby zapchać malucha, i również nocka cała przespana- broń Boże nie praktykować! Ta czysta głupota doprowadziła niemowle na ip na czyszczenie żołądka. Ale brawa za inwencje twórcze.
 
reklama
Witam dziewczyny
Za dużo nigdy nie pisałam na bb wiec jestem mało kojarzona ale czytałam regularnie i codziennie:) Chciałam sie pochwalic ze my z Julką juz "po" i bezpiecznie od wczoraj w domku. Jak sie troche ogarniemy to postaram sie napisac relacje w odpowiednim watku:) Pozdrawiam
 
Dzień dobry:)
Mamusie jeszcze śpią czy są w trakcie rozpakowywania ;)

U nas nocka dobrze minęła,wyspałam się :D
Sądząc po widoku z okna nie zapowiada się przyjemny dzień...pewnie znów spędzimy go pod kocykiem przed tv ;)

Teraz sobie zjem śniadanko-jajeczka już się gotują ;)
Później kąpiel sobię zrobię :)

inga-trzymam kciuki by sie wkońcu coś u Ciebie rozkręciło &&&
Miłego dnia mamuśki!!
 
hej,
i ja się witam porannie :-)
nocka minęła całkiem spokojnie. idę dzisiaj na ostatnią wizytę i kolejne ktg. ciekawe co tam słychać :-)

ja, tak patrząc po sobie, mam wrażenie ze donoszę do tego 23-ego i do szpitala dopiero wtedy pojadę. pewnie nic wcześniej się nie wydarzy. aczkolwiek wieczorami potrafię się źle poczuć.

miłego dzionka!

Yaxiss fajnie, że już jesteś po i że wszystko dobrze. czekamy na relacje. a tak wogóle to kolejna Julia :-)
ostatnio właśnie w radiu słyszałam, że to imię znów jest dość popularne :-)

Inga nic się nie martw. w czwartek, jak sama piszesz, dowiesz się czegoś więcej.
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobietki!

Oj, ucichło tutaj. Dziewczyny, które oczekują są już nieco nerwowe, te które tulą dzieciaczki, zajmują się nimi z pełnym oddaniem. Bo bądźmy szczere - nie wszystkie są aniołkami jak Leoś Holly :-) Poza tym ważna la tatusia, a oni czasami tacy zagubieni bywają, ale to wcale nie powinno dziwić.
Ciekawa jestem jak tam Ergunia dzisiaj. Życzę Ci, Ergunia, by poszło CI przede wszystkim "sprawnie".
Inga - może się w końcu rozkręci? Szkoda tylko, że jesteś wymęczona, bo niestety skurcze męczą. Mogło być tak po wizycie u lekarza.
Yaxiss - gratuluję córeczki!!
Agrafka - spokojnie, masz czas, choć zupełnie rozumiem niepokój oczekiwania :-)
Goncia - mój maluch też tyle waży, nie martw się. Wlazł to musi wyleźć:-D

Jeśli chodzi o przewijanie, to trudna sprawa - wiadomo jak dziecko nie robi kupki po każdym karmieniu a je często to nie przesadzajmy z przewijaniem "na siłę". Gdzieś potrzebny jest umiar i rozsądek. Po to co wymyślone pampersy (pieluchy tego typu), żeby jednak po każdym siusiu ich nie zmieniać. Bo wtedy wystarczyłaby tertrówka :-).
A jeśli chodzi o pieluszki to mam takie doświadczenie - jeśli jedynki to pampers a dwójki i trójki huggies. - mają fajną gumkę z tyłu, kupka nie wypływa na plecy. Natomiast jak dziecko zaczyna się aktywnie poruszać, to pampersy są super, bo są mniejsze, lżejsze. O bella happy nie będę się wypowiadała - mam kiepskie doświadczenia, ale z dawien dawna...
 
Ostatnia edycja:
Yaxiss serdeczne gratulacje!!!! Czekamy na relacje!
Witajcie porannie! nocka generalnie w porządku z wyjątkiem snów.... śniły mi się chore dzieci, obejrzałam wczoraj gdzieś przypadkiem program o hospicjum dla dzieci no i miałam za swoje!
Wieczorem mały się ruszał, ale inaczej niż zwykle nie czułam dokładnie rączek czy nóżek tylko takie ogólne ruchy i miałam bóle miesiączkowe, które trwają do dziś.
Miłego dnia kochane!!!!!
 
Witam dziewczyny...ale sie rozpisalyscie...
Ja od niedzieli mam dziwne bole w podbrzuszu i zaczal odchodzic czop...o 13 mam dzisiaj KTG:)
Juz nie moge sie doczekac i mam nadzieje ze Kubuszewski do jutra wyjdzie...
Pozdrawiam i zycze milego dnia
 
Witamy się i my!!!
Humorek mam paskudny, mój dopiero przyjedzie 22go a tak się cieszyłam na wekend, nawstawiałam mu, że mogę nawet sama jechać do porodu. Dam sobie radę.Prawda?:szok:
Ale nie bede wam smęcić, dość wczoraj wylałam łez. A jeszcze ta pogoda. Muszę iść do sklepu i to dalej i żeby mi się chciało jak mi się nie chce...

Agrafka na suwaczku masz 37t czemu się wkurzasz, pomyśl o innych w kolejeczce Kochana, poczekaj poczekaj jeszcze nie czas

Mycha to brawo... czekamy na rozwój

Yaxiss gratuluję córeczki, też się zastanawiam nad Julką, ale one są takie trzepnęte:eek:

Co dziś porabiacie, miałam plany praniowo-porządkowe ale jak już obudził mnie mega skurcz to nic mi się niechce, najchętniej nie wylazłabym dziś z domu i z łóżka

Ale jak wyjdę to może humor mi się polepszy
 
reklama
Do góry