reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

I ja się melduję listopadowo:)
Pogoda za oknem zachęca do spaceru, ale niestety nie dla mnie takie rozrywki:) Za to wyprawiłam pół rodzinki na cmentarze, a sama zajęłam się prasowaniem. Trochę się dzisiaj z Zosią werandowałyśmy, małej wyraźnie się to podoba. Wczoraj nasmarowałam opowiadanie z mojego porodu, ale nie mogłam wysłać tego posta, jakiś błąd mi wyskakiwał, zaraz spróbuję ponownie.
Co do rozstępów to mam na brzuchu symetryczne z jednej i drugiej strony pępka, bardzo śmiesznie to wygląda, bo naprawdę są identyczne z obu stron. Trochę się nimi martwiłam, ale mój M. stwierdził, że to dobrze, bo będę miała powód żeby sobie nowy strój kąpielowy sprawić, tym razem jednoczęściowy:)
Trzymajcie się cieplutko, dużo dobrego humoru życzę. Ciekawe, która z was zostanie pierwszą prawdziwą Listopadówką?
 
reklama
mama_jiz dziekujemy za opis cos nam sie kiepsko rozkreca tamten watek.
Elzu nasz synuś tez woli prawa stronę i czasami mam wrażenie ze prawie po plecach mnie kopie.Boje się zeby mu nie połamać nózek jak śpię na prawym boku.
 
Witaj moonika138 :-)

Ja leżę, głowa boli nadal :angry:

Teściowa pyszny obiadek zrobiła - plusy tego, że babcią została ;-)

Teraz uciekam ale jeszcze dziś do Was zajrzę :-)

Miłego wieczorku!
 
Powitać nowe mamusie!!!
Ja dziś zaliczyłam 3 cmentarze potem kościół i teraz leń mi się włączył. Doła też mam jakiegoś. Położna mówiła w SR, że ciążowe hormony szczęścia kończą się w 36tc. U mnie jutro początek 37tc, więc by się zgadzało. Ciekawe czy moje przeczucia się sprawdzą i zali czę się do szacownego grona listopadówek. Termin mam na 01.12. ale ostatnie 2 USG wskazywały na 29.11. Jutro jadę na wizytę do Krakowa, żeby mnie ordynator obejrzał z tego szpitala, w którym chcę rodzić. Zobaczymy jak będzie.
Elzu-moja Olka tak jak Twój Julek-kopie w prawo!
 
Witam Was wszystkie. sledze wasze forum juz dluzszy czas ale jakos nie mialam czasu nic napisac, ale teraz siedze w domku i jestem w miare nabierzaco. ja mam termin na 10/11 ale juz bym chciala zeby nasz synek byl z nami. mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona. pozdrawiam

Witamy :))

Dziewczyny może banalne pytanie, ale jak myslicie ,czy to prawda, że nie wolno mieć pomalowanych paznokci jak nas zlapie? Ja mam ciągle pomalowane i już mi kilka razy ktoś zwrócił uwagę, żeby zmyć.
 
czesc :)

Czy ktorejs juz odszedl czop sluzowy?
MI odchodzi od wczoraj i zastanawiam sie ile mozna bez tego chodzic do porodu? ;)
 
Witamy :))

Dziewczyny może banalne pytanie, ale jak myslicie ,czy to prawda, że nie wolno mieć pomalowanych paznokci jak nas zlapie? Ja mam ciągle pomalowane i już mi kilka razy ktoś zwrócił uwagę, żeby zmyć.
U nas nie mozna. Bo jak bedzie cesarka to oni po kolorze plytki paznokciowej tez oceniaja stan pacjenta.
 
agrafka_7 wiem na pewno, że przy operacjach nie wolno mieć pomalowanych paznokci, słyszałam że przy porodzie też, ale nie wiem jak to jest w praktyce. Podobno po paznokciach można ocenić czy nie dzieje się coś złego :)
 
reklama
yovita paru dziewczynom juz czop odszedl i jeszcze nie urodzily wiecj spokojnie :tak: czop moze odchodzic nawet pare dni przed terminem (tak jak u mnie 2 tyg) a moze odejsc w dzien porodu. dzisiaj tez mi sporo 'galaretki' wylecialo :-D
mama fajny opis porodu, taki spokojny :-D takim opisem to az zachecasz ze chlowiek chce rodzic :-)

a mi sie dluzy w domku.. o tej godz T. juz bylby w domu a takto jeszcze musze na niego poczekac godz :cool: przespalam sie troche ale obudzil mnie skurcz..
 
Do góry