reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

svensonka nie oddam nikomu mich skurczy bo juz sie 2 tygdonie tak mecze :-D:-D pozatym przeczyszczanie to juz mam od tygdonia, potrafie nawet 4 razy do kibelka na dzien pojsc i przez to 3 kg poszlo mi w dol :tak:
 
reklama
Witam Was wieczornie:)
Ja dzis po 5 godzinach spacerowania po cmentarzach.
Walczę ze zmęczeniem bo nie moge jeszcze iść spać.Muszę wyszykować córcie na jutro do szkoły,przepytać z lekcji itd.
Co do nastroju to u mnie też nieciekawie,dłuży mi się juz to czekanie...
Zalgol i Echooo co tam u Was? Dajcie znać kiedy zaczynamy.
Jutro mam wizytę,sprawdzimy wydolność łożyska i ilość wód,ciekawe czy będę musiała poleżeć w szpitalu,oby nie...Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Wpadłam się z wami przywitać!!! Nie jestem teraz w stanie nadrobić co tu naprodukowałyście :( Jesteśm juz dzisiaj wszyscy w komplecie w domku. Jak znajdę czas to wkleję zdjęcia naszej ksieżniczki :) Mała ważyła 3190 54 cm 10 pkt apgar i przyszła na świat o 8.39 przez cc. Cieszę się, ze mam już to za sobą :) Jest słodka właśnie sobie śpi i czekam aż się obudzi zeby ją wykąpać.
 
svensonka nie oddam nikomu mich skurczy bo juz sie 2 tygdonie tak mecze :-D:-D pozatym przeczyszczanie to juz mam od tygdonia, potrafie nawet 4 razy do kibelka na dzien pojsc i przez to 3 kg poszlo mi w dol :tak:

no widzisz to ciebie bardziej meczy wszystko niz mnie
taka cisza jak przed burza chyba hahah
cicha woda brzegi rwie
zawsze kolo 8 mi sie wieksze kujace skurcze zaczynaja zobaczymy dzis
 
Wpadłam się z wami przywitać!!! Nie jestem teraz w stanie nadrobić co tu naprodukowałyście :( Jesteśm juz dzisiaj wszyscy w komplecie w domku. Jak znajdę czas to wkleję zdjęcia naszej ksieżniczki :) Mała ważyła 3190 54 cm 10 pkt apgar i przyszła na świat o 8.39 przez cc. Cieszę się, ze mam już to za sobą :) Jest słodka właśnie sobie śpi i czekam aż się obudzi zeby ją wykąpać.

Gratulacje kochana my kiedys dolaczymy do twojego grona mamus z noworodkami hahah
 
witam wieczorowo :)
U nas na razie wszystko ok. Chociaż jakieś pojedyncze skurcze pojawiają, ale myślę że jeszcze trochę. Jutro idę a wizytę więc się okaże czy coś tam postępuję. Na razie się śmiejemy z mężem że od piątku wieczorem może się zacząć dziać bo ma 4 dni wolnego hehe. Ciekawe czy nas posłucha dzidzia :) Właśnie mnie skopała ciekawe czy to aprobata.
Pozdrawiam mamusie i czekamy na pierwszą z listopadową datą .
 
reklama
Heja dziewuszki :-)

Ale fajnie spędziliśmy weekend :-). Tyle miałam siły, że nie mogłam w to uwierzyć:tak:. Wsio razem robiliśmy. Zakupki na targowisku w piękną sobotnią pogodę, potem parę drobiazgów w Magnolii i tesco. Razem gotowaliśmy obiadek i zrobiliśmy pyszny serniczek. Własnie zjadłam ostatni kawałeczek.
Dziś była kulminacja, nie wiedziałam, ze można być tak szczęśliwą spacerując sobie po parku :-). Aaaaach , już nie mogę się doczekać jak bedziemy spacerowac z wózeczkiem. Jakoś takie wszechogarniające szczęście mnie rozpiera :-). Chciałaby wrzucić jakąs fotkę z tego spacerku ale nie mam nadal przekonania do pokazywania buzi na forum:sorry:

Holly i Baska super, że jesteście w domku z maleństwami. Pozazdrościć dzieciaczków przy boku:tak:.

Holly 3mam mocno za Ciebie kciuki, żeby te paskudne bóle głowy odeszły i żebyś mogła się cieszyć z macierzyństwa pełną parą.

Egrunia ja bym chciała zacząć, jakby co, w tygodniu. Byle by nie w weekend:no2:, bo wtedy najmniejsza obsada w szpitalu. Ale jak na razie kochana to nic się nie dzieje. Moja babcia by chciała w sowje urodzinki , czyli 8.11. Mi też nawet pasuje, bo termin mam na 9.11. Więc jak coś to ja proponuję tę datę :-D
 
Do góry