reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

agrafka_7 - NIE WOLNO mieć pomalowanych paznokci - to dla Twojego bezpieczeństwa bo (odpukać) gdyby coś przy porodzie poszło nie tak i lekarze musieli wykonać szybką akcję ze znieczuleniem Ciebie - na podstawie płytki i jej zmian koloru anestazjolog ocenia Twój stan. Tak więc w sumie w naszym interesie jest zmyć lakier z paznokci.
 
reklama
Jolcia, jesteśmy na tym samym etapie, ja ryczałam wczoraj poł dnia. Już miałam iśc do sklepu po ten olejk, na wywołanie itp. i zatakoałam mojego m w akcie desperacji, ale uspokoiłam się, ze zostało nam tak mało dni ciszy i spokoju i jakoś mi przeszło :-)

czemu chcesz olejek jak masz dopiero 37 tc???
Ja wzielam i nic nie podzialal wiec jak ma dzidzia byc to sama wyjdzie
 
yovita paru dziewczynom juz czop odszedl i jeszcze nie urodzily wiecj spokojnie :tak: czop moze odchodzic nawet pare dni przed terminem (tak jak u mnie 2 tyg) a moze odejsc w dzien porodu. dzisiaj tez mi sporo 'galaretki' wylecialo :-D
mama fajny opis porodu, taki spokojny :-D takim opisem to az zachecasz ze chlowiek chce rodzic :-)

a mi sie dluzy w domku.. o tej godz T. juz bylby w domu a takto jeszcze musze na niego poczekac godz :cool: przespalam sie troche ale obudzil mnie skurcz..

ja mam termin na jutro wiec ciekawe kiedy moja corcia raczy mnie zobaczyc hahah
 
svensonka, yovita ja to juz skurcze mam od jakiegos czasu, ale nic sie bardziej nie rozkreca :)

ale powiem szczeze, ze dzisiaj przeczytalam ze dziecko nie wyjdzie dopoki nie jest gotowe a matka zrelaksowana, wiec zaaplikowalam sobie kapiel + muzyczke :D

co do wywolywania to ja tak pisze ze wywoluje (sprzatam itp) ale tak naprawde i tak caly czas uwazam na siebie, zeby Malutkiej nie zrobic krzywdy :) bo przeciez to ona musi byc gotowa, wyksztalcona i umiec oddychac, a nie byc pospieszona i wycisnieta za wczesnie :p

yovita
o ile mi wiadomo to tylko jak wody odejda to nie mozna zeby nie doszlo do infekcji, ale osobiscie my uwazamy, pozatym T. nie chce, albo np jak bym lekko krwawila po odejsciu czopa to tez bym sie powstrzymala, pozatym ja mam rozwarcie na 3cm i mysle ze jak dostane skurczy to mi szybko cala sytuacja bedzie postepowac...
 
Ostatnia edycja:
svensonka, yovita ja to juz skurcze mam od jakiegos czasu, ale nic sie bardziej nie rozkreca :)

ale powiem szczeze, ze dzisiaj przeczytalam ze dziecko nie wyjdzie dopoki nie jest gotowe a matka zrelaksowana, wiec zaaplikowalam sobie kapiel + muzyczke :D

co do wywolywania to ja tak pisze ze wywoluje (sprzatam itp) ale tak naprawde i tak caly czas uwazam na siebie, zeby Malutkiej nie zrobic krzywdy :) bo przeciez to ona musi byc gotowa, wyksztalcona i umiec oddychac, a nie byc pospieszona i wycisnieta za wczesnie :p
swiete slowa :)
Musimy cierpliwie czekac dla dobra naszych pociech :)
 
svensonka a u nas skolei wiemy ze by to podzialalo (bo wczesniej juz po cos tam sie zaczynalo) ale T nie chce skubany :p

a ja mialam juz 3 skurcze wciagu godziny i przeczyscilo mnie w kibelku :D oby to nie byl falszywy alarm :)))
 
reklama
Do góry