reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witam czwartkowo, zaraz pędzę nadrabiać co naskrobałyście. A wy zobaczcie słodkiego Leonarda :) Holly dosłała przed chwilą dwa zdjęcia, pierwsze jest z wczoraj :)

27102010_003.jpg 27102010_017.jpg 27102010_007.jpg
 
Aniu dzisiaj jakos nie mam nastroju do mycia tych okien za bardzo boli zebym mogla cokolwiek robic. Szlak mnie trafia normalnie ;/
A Basia wlasnie dzis jedzie bo ma miec robione badania i wogole.

Aniu wstaw zdjecie do tematu ze zdjeciami :) Ale Leonard słodziutki, a Holly zupelnie inaczej wyglada na zdjeciu :)
 
Violett wstawilam tu tak na szybko żeby wam pokazac, bo pomyslalam ze Holly sama wolała by dodać swoją pociechę do zdjęciowego wątku dzieciowego -jako mamusia :)
 
anbar wow 40 tydzień :) "dokonałaś prawdziwego cudu.." :):) a drugi suwaczek już zakończony, i co ? Mały chyba przespał datę.
zalgol wiem co czujesz, u mnie to samo, musi to wyglądać komicznie...
magda u mnie nie napisali to ja nie biorę, w mazi zostawiają dość długo żeby wszystko się wchłonęło w skórę bo podobno to ma duże wartości... W zeszłym tygodniu żona kolegi mojego R. rodziła i właśnie opowiadał o tym.
 
Śliczny chłopczyk z Leosia :)

A ja umyłam już te swoje okna. Jedne balkonowe i trzy normalne takie podwójne i nic. Więcej okien nie mam, znaczy mam ale 4 poddaszowe, ale te boję się trochę, bo to po drabinie bym musiała. Odkurzyłam też. Muszę zacząć robić obiad. Podłogi będę myć (na kolanach - żadnych mopów) jutro.
 
Witam Was dziewczyny!

Anbar-gratuluję 40-tego tygodnia
Amerie-wytrwaj jeszcze biedactwo. To wszystko dla maleństwa, poza tym już niedługo
Violette-myślałam, że już powitamy Marikę, a tu jeszcze trzeba poczekać troszkę. Nie martw się. Każdy skurcz to coraz bliżej rozwiązania. Jesteśmy z Tobą.
Trzymam kciukasy za Baskę-jutro wielka nowina.

U nas nic nowego. Trzy pobudki w nocy. Mnie tylko lewy bok do spania został bo na prawym Olka nie lubi. Cierpi przez to mój lewy bark i brak pozycji do ułożenia się, ale cóż wszystko dla maleństwa.

Miłego dzinka wszystkim życzę; pogoda wspaniała.
 
reklama
Do góry