reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

holly zmeczona na zdjeciu ale jaka szczesliwa :)) a Maly slodziutki :) piekny tak samo jak wszystkie malutkie dzieciaczki :))

echooo ja wczoraj caly dom zamiotlam, umylam podlogi i jeszcze poodkurzalam na koniec schody i nic :p
 
reklama
Witam wszystkie oczekujace mamusie:)
Czy ma/miała któraś z Was hemoroidy ??? Mnie własnie się pojawiły i to zewnętrznie. Czy macie jakiś sposób na pozbycie się ich? Jakieś sprawdzone maści? pomóżcie, plisss
pozdrawiam ze słonecznej Łodzi
 
anbar wow 40 tydzień :) "dokonałaś prawdziwego cudu.." :):) a drugi suwaczek już zakończony, i co ? Mały chyba przespał datę.

Mały właśnie pokazuje wszystkim, że w jego żyłach płynie południowa krew, więc wszystko powoli, bez pośpiechu, jak Bóg da ;-)


A ja umyłam już te swoje okna. Jedne balkonowe i trzy normalne takie podwójne i nic. Więcej okien nie mam

Ja swoje wypucowałam w niedzielę i jak widać nic :-D I ja mam nie jedno, a pięć typu balkonowego... I na drabinkę też wchodziłam góra - dół, żeby je na górze porządnie wyczyścić, żeby smug nie było. Właśnie zaczęłam się zastanawiać czy nie zakupać do sąsiadów z propozycją nieodpłatnej sąsiedzkiej pomocy... ;-)
 
Anbar masz jeszcze szansę urodzić w terminie :D A imie juz w koncu wybrane, czy za kare za to przetrzymywanie mamusi, zdecydujesz jak juz mlody zdecyduje sie wyjsc ;-)?

Amerie to rzeczywiscie Ci powiedziala z tymi 4 mies.. komplement jak nic ;) mam nadzieje ze wyniki beda dobre :)

A jesli chodzi o mlode mamy to powiem wam ze cos w tym jest, mimo tego ze zaraz mi stuknie 20, to tez sie tam nie odnalazlam.. napisalam posta albo dwa, na poczatku samym. A potem juz tylko listopad ;)

W temacie poloznej srodowiskowej moge sie wypowiedziec, ze w tamtym roku bylam przy takiej wizycie i przebiegla bardzo sprawnie i milo. Nie pamietam juz dokladnie jak to bylo, ale chyba szpital poinformowal przychodnie rodzinna, w ktorej zapisana jest moja mama i zadzwonili do nas zeby umowic sie kiedy pasuje nam wizyta. Przyjechala polozna z panią doktor, obejrzaly dokladnie Agate, ale tak po ludzku, nie po lekarzowemu :tak: pobawily sie z nia troche, i rozpisaly na kartce A4 wszystko o szczepieniach, jakie sa podstawowe, jakie moga byc dodatkowe i wszystkie koszta. Mysle ze to bylo dosc przydatne jak ktos nie jest w temacie. No i zapisala tez pani doktor na kartce rozne nazwy lekow na niemowlakowe dolegliwosci, gdyby sie cos dzialo to zeby jechac do apteki i od reki kupic, a nie ciągać dziecko do przychodni, bo krostki np. na policzkach są. Tak wiec mysle ze ja zdecyduje sie tez na taka wizyte.

I chcialam jeszcze napisac, ze to wcale nie jest regula, ze jak dziecku da sie butle to zanika odruch ssania, mysle ze nie nalezy sie za bardzo tym sugerowac.. Agata pierwszego dnia w domu dostala butle na wieczor i dostaje do tej pory (tylko wieczorem) a karmiona piersią była jeszcze ostatnio.. jakos w 13 miesiacu zycia przestala ciagnac. Takze jesli zobacze ze musze Hanie karmic bardzo czesto, bo sie nie najada, to bede dokarmiac i juz.
 
Dziewczyny dlaczego nie widać mojej fotki; wstawiłam ją w profilu?
musisz w ustawieniach profilowych dodać te fotkę jako swój avatar

Fajnie,że u Holly wszystko ok.
Violett widać córcia potrzebuję więcej czasu w brzuszku.
Anbar ja to najbardziej chciałam bym uniknąć takiej sytuacji aby donosić do terminu i czekać nie wiadomo jak długo. Choć biorąc pod uwagę geny z jakich nasze dziecię powstało to tez mnie to zapewne czeka ;-)
Amerie teraz się jeszcze chwilkę pomęczysz ale potem do powrotu do wymarzonej wagi będziesz miała krótszą drogę :)
 
ania my zamierzamy dawac butelke na noc :) bede probowac karmic piersia ale tez bez przesady nie bede sie spinac jesli nie bede dawac rady :) nie ma po co sie meczyc - T. do pracy musi wstac i sie wyspac, ja musze byc w miare trzezwa bo caly dzien z Malutka bede sama w domu, a jak damy na noc butle, to jest to pewne ze troche dluzej pospi :)
szwagierka w ogole nie chciala karmic Malego piersia tylko od razu butelka, siostra moja nie mogla karmic piersia i tez butelka, chlopcy maja po 3 lata teraz i tylko ze 3 razy moze mieli lekkie przeziebienia :p
 
reklama
Sms od Holly:

'Dziś troche pokazal pazurki i doslownie (nawet nie wiedzialam ze noworodki moga miec takie piekne i dlugie paznokietki) i w przenosni, raz tak plakal ze mu sie wysypka na twarzyczce zrobila... Jest kochany, dzis dostal drugiego cycuszka i tez sobie poradzil. Lubi byc u taty na rekach, pisalyscie cos o pierwszej kąpieli, u nas tez maluszek był długo w mazi bo to zdrowe, wykapali go 12h po porodzie. Spalismy sobie przytuleni, budzilam sie na kazde stekniecie , plakal raz a wlasciwie darl sie :) na to pomogly spiewy po ktorych zasnal. Jadl o 1:30 w nocy a potem dopiero rano. Ma piekne czarne wloski po mamusi :)'
 
Do góry