reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

lasotka może to że się cieszę to za dużo powiedziana, ale wolę być w tym miejscu niż przechodzić teraz w ciąży I zarażenie. Tylko chodziło mi bardziej o to że zdziwiłam się że mnie takie choróbsko dopadło, ale skoro przebiega praktycznie bezobjawowo to skąd mogłam wiedzieć.
 
reklama
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy, czekam z niecierpliwoscia na czwartek i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Boje sie jednak ze nie ulozy sie po mojej mysli. Nie wiem jak przezyje nastepna strate, w ciagu roku stracilam rodzicow i ta ciaza byla dla mnie iskierka radosci, ktora pojawila sie w moim zyciu.
 
agrafka gratulacje :))

Joaś normalnie podziwiam cię i zazdroszcze tak trochę. Biorac pod uwagę tendencje pewnie urodzisz chłopca :)))

ja jutro albo w środę ide na badania. Mam nadzieję ze wszystko bedzie ok. Zaczynaja mi sie na nowo problemy z jelitami (mam wrzodziejące zapalenie jelita grubego narazie w remisji i niech tak zostanie) i boje sie troche o wyniki.

Pozdrawiam
 
Dziewczyny, dzięki za miłe powitanie. Echooo, ponieważ to już ostatnia ciaza, którą planowaliśmy (wcześniej czy później), to wskazane byłyby bliźniaki ;). Dla równowagi.
Nie byłam jeszcze u lekarza. U mnie owu zawsze późno, to i maluszek ujawnia się późno. Np. Karolcia w 5-6tyg była niewidoczna na usg, a bHcg wskazała na 3-4tydz ciąży. Teraz jestem cierpliwa. Po raz pierwszy jednak mam takie mdłości.
Dziewczyny, pierwszą ciązę straciłam na początku 13tyg. Przyczyny też nie znaleziono, le prawdę mówiąc na tak wczesnym etapie, to niewiele można powiedzieć i nie znam jeszcze przypadku, gdzie badania dałyby konkretną odpowiedź. Prawda jest taka, że na tym etapie organizm matki prowadzi naturalną selekcję. Fakt, nie zawsze tak jest, ale jeśli zaczyna się skurczami, to mare szanse na uratowanie. Plamienie, to spadek hormonów. Dlatego lekarze podają duphaston. I tu są duże sukcesy. Mam nadzieję, że nie przygnębiłam żadnej z Was.
Cytomegalię przechodziam "kiedyś" a na toxo robię badania. Zawsze w każdym trymestrze. Najważniejsze to wyłapać chorobę i ją leczyć. Nieleczona jest groźna.
No i macie, przyszła taka jedna i się mądrzy.
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
cześć dziewczyny.
może mi pomożecie?
byłam dzisiaj na usg i usłyszałam, ze jste ciąża, ale nie słychać echa. ostatnia miesiaczka była 15 lutego. myślicie, że to jeszcze za wcześnie? czy może pęcherzyk jest pusty. ktos miał taki przypadek? wg mnie to już 7 tydzień, ale od zapłodnienia to 5 tydzień. już sama nie wiem.
 
Joaś - świetnie że mamy w naszym gronie taką doświadczoną mamuśkę ;) Ja jeszcze nie robiłam badań na toxo i nie rozmawiałam o tym z moją ginką... Na następnej wizycie będę musiała ją o to wypytać i myślę, ze zrobię te badania... Tyle co się tu naczytałam o tym to aż strach :/
Moja fasoleczka w porządeczku ale piersi masakra!!! Spanie na brzuchu jest już u mnie całkowicie wykluczone... Jak już brzuszek będzie to będę przyzwyczajona :D
 
Cześć Dziewczyny :-)

Jestem 5 dni po teście, 4 dni po wizycie u lekarza (poleciałam jak szalona do pierwszej lepszej lekarki, której się zwolnił termin, ale była całkiem ok. zleciła wszyskie badania ... ) i lekarz nie potwierdził ani nie wykluczył (co przy moim tyłozgięciu ponoć jest normą ...) teraz czekam i czekam na pierwsze USG (zaraz po Świętach) i się doczekać nie mogę ...
Nawet cieszyć się nie potrafię bo tak bardzo się martwię, że jednak nie :-(

W każdym razie jeżeli się udało (3majcie kciuki :-) ) to termin "kalendarzowy" wypada w moje imieniny 25 listopada :-)
 
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy, czekam z niecierpliwoscia na czwartek i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Boje sie jednak ze nie ulozy sie po mojej mysli. Nie wiem jak przezyje nastepna strate, w ciagu roku stracilam rodzicow i ta ciaza byla dla mnie iskierka radosci, ktora pojawila sie w moim zyciu.

Szczerze współczuję i życzę wszystkiego dobrego.

agrafka_7 Gratuluję! :-)

magdaaa26 Kiedy masz następną wizytę? Trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli.

Kasia_B Gratuluję i życzę spokojnej ciąży. Ja też na drugi dzień po zrobieniu testu poleciałam na wizytę i nic nie było jeszcze widać. Na drugiej wizycie było już nawet bijące serduszko.

Witam się porannie i życze miłego dnia wszystkim listopadówkom!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry