reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Czesc kochane!!! Patrze ze od rana ruch na naszym forum:-) witam wszystkie nowe mamusie:-) U mnie mdlosci sie narazie uspokoily i samopoczucie tez dobre. I bardzo sie ciesze bo juz tylko 11 dni i bede w Polsce:-)
 
reklama
jezeli ciaza rozwija sie prawidlowo i z malenstwem wszystko bedzie ok to wroce a jezeli wystampial jakies komplikacje to zostane w Polsce jakos bardziej ufam polskim lekarzom:-) ale mam nadzieje ze wszytsko jest dobrze i narazie nie chcem myslec ze moglo by byc inaczej
 
Mysza84, bede miala zapas 2h od wejscia do szpitala az do planowanej godziny wyjazdu na lotnisko, to mysle ze bedzie ok, a jak nie to powiem ze musze isc.. i zrobie USG w pl. Tutaj ma sie tylko 2 USG przez cala ciaze, jedno okolo 12tyg, a drugie okolo 20 i jak sie nic zlego nie dzieje, to nie ma szansy na wiecej w ramach opieki nad ciezarna - tylko prywatnie.
 
U mnie niestety jest bardzo źle. W sobotę zaczęłam plamić, w niedzielę trafiłam do lekarza i dostałam duphaston i skierowanie na pilne usg, w poniedziałek beta wyszła dwa razy większa, a na usg nie było widać pęcherzyka w macicy i niestety coś wyszło przy jajniku. Szybka konsultacja u innego ginekologa i dostałam skierowanie do szpitala. Od dzisiaj jestem na oddziale, plamenia raz są, raz nie ma, czasami pobolewa mnie brzuch jak przed okresem. Rano na usg wyszedł pusty pęcherzyk w macicy i już kompletnie ne wiadomo o co chodzi. Na razie pozostaje na obserwacji. Nerwowo już jestem wykończona :-(
 
U mnie niestety jest bardzo źle. W sobotę zaczęłam plamić, w niedzielę trafiłam do lekarza i dostałam duphaston i skierowanie na pilne usg, w poniedziałek beta wyszła dwa razy większa, a na usg nie było widać pęcherzyka w macicy i niestety coś wyszło przy jajniku. Szybka konsultacja u innego ginekologa i dostałam skierowanie do szpitala. Od dzisiaj jestem na oddziale, plamenia raz są, raz nie ma, czasami pobolewa mnie brzuch jak przed okresem. Rano na usg wyszedł pusty pęcherzyk w macicy i już kompletnie ne wiadomo o co chodzi. Na razie pozostaje na obserwacji. Nerwowo już jestem wykończona :-(
Inez mam nadzieję że wszystko będzie dobrze,trzymam kciuki za Ciebie i za fasolkę.Pozdrawiam!
 
Lila001 musi być dobrze więc nie myśl inaczej!
Elzu to zdążysz na pewno. A oni w Angli określają w jakich tygodniach zrobić to usg ?!?
Inez79 tulam Cię mocno! Bądź kochana dobrej myśli. Jeszcze są duże szanse że wszystko będzie dobrze. U mnie w 6tc nie było widać nawet pęcherzyka w macicy...nie było widać nic.
Bądź silna i dzielna.
 
mysza84 bardzo dziekuję za słowa otuchy. to jest moja druga ciąża i wszystko dzieje sie zupełnie inaczej niż poprzednio.
jak spojrzałam na pierwsze usg mojego pierszwego dziecka to w 7 tyg, serducho już biło 148 udzerzeń na minutkę i pęcherzyk był pełny.
a tu zupelnie pusto.
ginekolog mi nic nie powiedział, ponieważ robiłam samo usg gdzieś tam prywatnie. wizytę u swojego lekarza mam dopiero 12 kwietnia.
wspomniał tylko, że jeśli w najbliższym tygodniu nie będzie echa to mogę spodziewać się zabiegu :-(.
tak więc czekam 12-ego z niecierpliwością.
 
Inez w tym tygodniu to normalne, że pęcherzyk jest jakby pusty, ja w poniedziałek byłam i ginka musiała się sporo naszukać, żeby w pęcherzu było widać malusieńką kreseczkę ledwo widoczną, a ma nowy sprzęt.
 
reklama
Do góry