reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Eeeeee... no nie zartujcie, ze u Was pięknie słonko świeci??!! U mnie taka pogoda, że się z łóżka nie chce wychodzić :/ Od czasu do czasu pokropi deszczyk... Ale robie pyszny niedzielny obiadek :D Od razu się humor poprawia jak myślę o jedzeniu :D:D:D
Miłego dnia dziewczyny!!! :*
 
ja tez witam za oknem sloneczko w londynie a ja w lozku bo mdlosci mecza ehh a na sniadanko bylo troszke owocow po ktore maz specjalnie lecial bo nic innego nie moge wmusic w siebie. Jedyna pozytywna rzecz z tego wszystkiego ze w poltora tyg schudlam 3kg z czego sie ciesze poniewaz jestem przy kosci wiec kazde kilo mniej to wielka radosc, mam nadzieje ze za duzo nie przytyje w czasie ciazy do 15kg byloby ok ale wiecej to juz problem
 
Cześć dziewczyny.
Dzisiaj, a w sumie parę godzin temu, zaczęła mnie boleć miednica. Nie krzyż tylko właśnie miednica - z tyłu, na wysokości "tradycyjnych kobiecych dołeczków". Pewnie wiecie o jakim miejscu mówię.
Czy któraś w was miała coś podobnego.
Czytałam że w drugim miesiącu mogą zacząć się rozstępować kości miednicy, ale kurcze żeby to aż tak upierliwie już teraz bolało, w momencie kiedy jeszcze nie widach brzucha?
 
Witam u nas dzis pogoda beznadziejna pada i pada. paulinka 109 widze ze ty tez ze slaska :) pewnie na obiad roladki i kluski wiec sie nie dziwie ze od razu humorek sie polepszyl :) Pozdrawiam
 
reklama
Do góry