reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

I jeszcze jedno - jesteśmy pierwszym pokoleniem ,które ma szansę dość dlugo dotrzymywać kroku swoim pociechom jeśli chodzi o nowinki techniczne. Biorąc pod uwagę przepaść pokoleniową między naszymi rodzicami i nami to naprawdę jesteśmy w dobrej sytuacji - wykorzystajmy to a nie pozwólmy 4-latkom zmieniać hasła w telefonie tak byśmy nie wiedzieli kto do nich pisze itp. (zresztą abstrakcja - małe dziecko i telefon).
Dobre spostrzeżenie . Nasi rodzice nie wychowywali sie na komputerach, komórkach i innych tego typu wynalazkach. Inne czasy, inne poglądy. Teraz moja chrześnica 8 letnia próbuje mnie czasem "oszukać". Jej mama-moja siostra jest starsza odemnie o 8 lat i czesto udaje się jej zbajerować mamusię :-D Ale ja już poznaje te numery, patrzac na nią myślę -cała ja.
 
reklama
echooo, zrob fotki swoich prac, jestem ciekawa jak wyszlo :) a co do renie to tez mi sie wlasnie skonczylo wczoraj, mam nadzieje, ze nie przyjdzie zgaga..
 
Joaś to super, że udało Ci się w tej pozycji urodzić i ze polecasz :-). Zdanie doświadczonej mamusi, która urodziła czwóreczkę dzieciaczków, jest dla mnie bardzo ważne :-).

Holy dokładnie tak. Ćwiczyliśmy to dzisiaj, tych parę pozycji. A dlatego dopiero teraz, ponieważ większość z nas kończyła kurs około 30 tc i było by to wtedy niebezpieczne. Dlatego fajnie , ze miałam możliowść spróbowania na sucho he he.

Anbar jest dokładnie tak jak mówisz. Ja z ledwością zakładam skarpetki a tu musiałam tak wysoko i szeroko te nóżki rozłożyc. Jest to nie lada wyzwanie, do którego trzeba jeszcze dołożyc skurcz, wypieranie na jednym wdechu przez około pół minutki :eek:. Jest to ciężka praca dlateo mam nadzieję, że uda mi się wypierac malucha w innej pozycji :-).
 
Witam się niedzielnie i melduję nadal w dwupaku:)

Tyle nadrukowałyście, że nie jestem w stanie przez to przebrnąc i tylko napiszę w skrócie o sobie...
Wczoraj w nocy wróciłam z Krakowa i dzisiaj sobie cały dzionek odpoczywam. Stwierdzam, że takie długie podróże jednak mi nie służą (7,5h) i nie był to zbyt dobry pomysł żeby tyle w samochodzie siedzieć:/ Ogólnie było super, gdyby nie ta podróż. Jeszcze wczoraj po powrocie dopadły mnie takie skurczybyki, że myślałam że "to" już. Ale nie były regularne więc się położyłam i przeszło po godzinie... Szczerze to mój mały mógłby juz wychodzić a nie siedzi i siedzi w tym brzucholku:p
Wszystkim mamusiom przesyłam całuski w brzuszki! :)
 
Dzień dobry Kochane!

dziś u nas piękny dzień, ale ziiiiimno strasznie (4 stopnie). Ja mam zamiar dziś pogotować troszkę - zobaczymy co z tego wyjdzie ;-) Mój R. się dziś przeze mnie nie wyspał - podobno co chwilę gadałam przez sen - wspominałam nawet o Władimirze Putinie :laugh2:

nie wiecie co u LLF? Dawno jej u nas nie było...
 
Hej!

Wpadam się przywitać i zmykam napaść na lodówkę, jestem baaaardzo głodna. Wczoraj męczyłam się z mega zgagą, ale po takiej ilości ciasta nic dziwnego, no cóż. Tęsknię za mężem, niema go 4t i strasznie doskwiera mi samotność.....

Życzę miłej niedzieli
 
Joaś Ty to (przepraszam za wyrazenie) "stara" wyjadaczka porodowa jestes :D Podziwiam Cie, A z tym nocnikiem moze masz racje, bedziemy probowac ale bez cisnien :) nie ma co sie spinac nad Mała :)

Holly az takim znawca gier nie jestem :) bardziej z nazw cos tam kojarzę :)Ale pograc lubilam strasznie :)Pospiewalabym :) lubilam Karaoke ale wtedy mozna sie bylo zaprawic przed trema i po dwoch glebszych glos jak u Celine Dion hehee. dopoki nie ma dziecka to nadrabiaj z mężulkiem :) mi bardzo tego brakuje...

Smieszy mnie i przeraza zarazem jak rodzice sa dumni bo ich trzyletnie dziecko umie sobie gre online wlaczyc... to jest moim zdaniem PORAZKA! Wychodze z zalozenia, ze wszystko jest dla ludzi w umiarze i dochodzac do kompromisow ani my nie stracimy kontaktu z dzieckiem ani ono nie zatraci sie technologii.

Mi to wszystkie bole przeszly :/ a juz chce leciec na porodowke :) wczoraj nawet poszlam na babski wieczor z kolezankami i zjadlam NAJPIKANTNIEJSZA pizze jaka jadlam w zyciu bo myslalam, ze moze to pomoze...i nic :D tylko zgagi dostalam hehe.
Teraz to juz albo cisza przed burza albo przenosze :)
 
reklama
Witam słonecznie wszystkie mamcie, na przekór pogodzie, bo u mnie dziś pochmurno. Słodkie lenistwo się zapowiada. Życzę udanego wypoczynku mamusiom i ich dzieciaczkom.

P.S. Wczoraj udało mi się wreszcie spakować torbę.
 
Do góry