reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Do mojego M też ostatnio chyba dotarło, że poród tuż tuż i ma wątpliwości czy będzie dobrym tatą i czy sobie poradzi z opieką nad maluszkiem, boi się żeby małemu nie zrobić krzywdy. Dziś mi powiedział, że chce być moją prawą ręką, a nie ciężarem i stąd te jego wątpliwości. A tak na marginesie myślę, że sobie świetnie poradzi i cieszy mnie to, że się nad tym zastanawia jak to będzie.

Przy porodzie też chce być i to była jego decyzja bez jakiegokolwiek przymuszania i nalegania z mojej strony. Bardzo mnie to cieszy bo jego obecność na pewno doda mi otuchy.
 
reklama
Dzień dobry wczesnym rankiem :)

Wstaliśmy dzisiaj wczesnie bo mój A. musiał odwieźć do pracy swoją mamę. A że wczoraj o 22 już oboje poszliśmy spać i teraz już siedzę wyspana to postanowiłam poczytać to co naskrobałyście wczoraj od rana :D

Karolcia - witaj i gratuluje maluszka :)

Spróbuje tego masażu krocza o którym pisałyście :)
 
Jestem :)
W wątku wizytowym opisałam moją wczorajszą rzeźnię :)
Dzisiaj będę jeździć po lekarzach, zobaczymy co doradzą.
Ja się dowiedziałam że do 38 tc na pewno nie dotrzymam, więc spotkanie z Leosiem tuż-tuż!
Miłego dnia mamuśki!!!
 
heja! my dzisiaj sie przeprowadzamy, tzn faceci nas przeprowadzaja bo ja nic nie bede robic :D

w pon zaloza nam internet, kto wie czy nie urodze przez weekend i nie wroce na forum z dobrymi fluidami ;)
 
Elzu - dokładnie jak znalazłaś, najlepiej oliwa z oliwek, lub olejek migdałowy, czasem radzą dodać jeszcze wit. E taką z kapsułki (ona też jest w formie olejku).
I opis ok, tylko ja czytałam że zacząć od 1 palca, a dopiero jak się już wprawimy, to dokładać po palcu aż do 4.
I ponoć najlepiej w pozycji klęczącej z jedną nogą uniesioną, albo na czworaka. Ja bym to chyba na leżąco robiła jak już ;)

agrafka - 2 mies przed porodem trzeba/można zacząć:)
 
hejka,
witam sobotnio :-)
za oknem słoneczko, starsza córcia zdrowieje, a młodsza wypina się na wszystkie strony :-)
jedyny minus dzisiejszego dnia to taki, ze mój D dzisiaj pracuje :-(. córcia siedzi ze mną w domciu, wiec muszę jej jakieś zajęcia wymyślać. plan na dzisiaj: pieczenie pączków :-) przedwczoraj piekłyśmy mufinki Barbie. nasz tata miał urodzinki, więc we wszystkie powsadzałyśmy świeczki i było bardzo bardzo fajnie :-). a że wrócił późnym wieczorem to efekt był niesamowity :-) pogaszone światła i mnóstwo małych świeczek. przywitałyśmy go w drzwiach :-)). radości męża i mojego dziecka nie było końca.

tylko potem musieliśmy wywietrzyć mieszkanko jak tatuś zdmuchnął świeczki. tyle dymu się narobiło :-) ale warto było.

lecę brać się za obiadek.
miłego dnia bądź weekendu :-)
 
Hej Dziewczyny. miłego dnia - ja nie licząc drobnych zakupów przed południem zamierzam dziś odpoczywać - może pogram trochę na PS3 - jest wśród nas jeszcze jakaś fanka tej formy rozrywki?
 
reklama
Elzu z jednej strony fajnie nie wiedziec ale z drugiej strony po Noemi wszystkie rzeczy nawet tetrowki mialam rózowe :) a głupio tak chlopca ubrac w spiochy z Barbie :)
Wczorajsze przytulanie bylo super tyle ze nic nie dalo :/ troche brzuch zesztywnial i po ptokach :)

Co do naciecia...pierworodki lepiej zeby byly naciete bo jak same pekna to moze pojsc nawet do odbytu a wtedy do konca zycia popuszczanie niestety :/ Ja mialam ten minus, ze mnie nacial i pekłam bo nacial mnie tepymi nozykami. na partym, na ktorym nie czuje sie nic, ja poczulam taki bol ze myslalam ze zejde z fotela.

A ten masaz to moze przyspieszylby conieco?? Co robic dziewczynki? Najgorsze jest to ze mamuska wyjezdza w poniedzialek na 10 dni wiec jak dzisiaj albo jutro nie urodze to nie pojdze ze mna na porodowke :(

pytanie do dziewczyn ktore maja juz dzieci...CO ZROBIC ZEBY NOEMCIA ZACZELA ROBIC NA NOCNIK??? boi sie nakladki na kibelek, a na nocnik nie chce siadac? juz nie mam pomyslu jak ja przekonac. a dwojka dzieci z pielucha to nie jest bardzo wygodne.
 
Do góry