reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
A to krocze to masujecie pod wodą?? Ja czytałam i na SR mówili żeby oliwą masować. Zbieram się do tego od miesiąca, ale jakoś nie mogę. A teraz od tyg leczę infekcję (jakiś grzybek znów) i dopiero jak zaleczę to mogę zacząć.
 
Witajcie, drogie mamuśki :)
Późno dosyć do was dołączam, ale na szczęście zdążyłam przed rozwiązaniem ;)
Jestem tu nowa i nie wiem czy ten wątek był już poruszany dlatego też postanowiłam go napisać . Moim problemem jest to , że od jakiegoś czasu mam straszne bóle w pachwinach, dodam, że jestem w 37 tyg.Czy takie objawy oznaczają np : wcześniejsze narodziny ...?? Jest to moja pierwsza, czekam na odpowiedź doświadczonych Mam .
Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Przez tą akcję z Amerie wydaje mi sie że wszystko mnie swędzi, a jesteśmy dokładnie na tym samym etapie ciążowym z tym że mi się ciągle wydaje że mam jeszcze tyle czasu do porodu, nawet torby nie spakowałam jeszcze a wszyscy mówią że najwyższy czas.

Karolcia witaj w naszych progach.
 
Hej dziewczynki :)
Dzisiaj mi sie jakies koszmary senne zaczely :/ chyba boje sie coraz bardziej.
Bylam wczoraj u lekarza, powiedzial ze dwa pelne palce wchodza, i ze dzieciaczek ma glowe w dol. mowi zeby sie przytulac z Łosiem jak najczesciej,
Najlepsze jest to, ze nadal nie znam plci.. a chcialam Violett poprosic o wpis :(
Rainmanka pakuj sie bo jak cie skurcz dopadnie to nie bedziesz wiedziala w co rece wsadzic :)
 
Podgrzybek pytałaś mnie o wózek, niemam, bo zus kasy jeszcze nie dał...
Agatakat i Karolcia napiszcie do Violet terminy i płeć, mamy fajne zestawienie, już mogę w zięciach przebierać
KAROLCIA takie bóle w pachwinach to normalne, ciało się rozchodzi i przygotowuje, to tak samo jak kłucie w kroczu

A ja, nie zapeszając fajnie się czuję, przynajmniej dziś, oby tak dalej

Dobrze, że paulinka i viiolet dały znać, ciekawe co z MODLISIĄ
 
podgrzybek, no wlasnie.. mozna oliwka masowac taka bambino np? Bo ja czytalam to jakimis olejkami.. a nie wiem nawet gdzie takie kupic, a nie wiedzialam czy oliwka jest ok do uzywania wewnatrz..

polacaespanola, to juz chyba porod tuz tuz, co? :) Trzymam kciuki zeby bylo dobrze, a co do plci.. to fajnie miec niespodzianke, ja nie chcialam sie dowiadywac plci ale D mnie namowil.. :)
 
reklama
Elzu - ja stosuję do masażu bambino na przemian ze zwykłą oliwą z oliwek, oprócz tego ćwicz mięśnie Kegla... ciekawa jestem czy to coś da - chciałabym bardzo bo boję się tego nacinania strasznie...

Witaj Karolciu - moja imienniczko :-)
 
Do góry