reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Holly a te bóle główki to aby nie przez ciśnienie właśnie?? Tak coś mi się kojarzy, ze moze to byc z tym związane.

Co do migren ja całe szczęscie leczyłam się w zeszłym roku i całe szczęście skutecznie :-). Ale migreny są u nas rodzinne więc nie wiem czy keidyś nie wrócą :-(.
 
reklama
Holly, mi też się wydaje, że Twoje bóle głowy mogą być bezpośrednio związane ze skokami ciśnienia...

Amerie, delikatnie z brykaniem po sklepach, żeby nie okazało się, że tylko dokończysz zakupy, zrobisz UFF i pojedziesz na porodówkę :-)

Super, że Ixi i Mały mogą się już cieszyć sobą :-)

Ja żeby poprawić swój parszywy humor to najpierw śmigam do biblioteki a później wolnym krokiem będę szukać sobie jakiś cichobiegów na zimę...trzeba znaleźć coś wygodnego....

Trzymajcie się cieplutko :-)
i do wieczora!!!
 
Zalgol Z tego co czytałam i rozmawiałam z gin, bóle głowy spowodowane przez nadciśnienie umiejscawiają się zwykle z tyłu głowy a ten mój był taki typowo migrenowy ( tzn. taki jak ja zawsze mam) czyli czoło, szczególnie nad prawym okiem... U mnie też migreny rodzinne, na szczęście u mnie obywa się bez mdlenia i wymiotów...

Poza tym takie bóle zdarzają mi się mniej więcej raz na miesiąc, dwa - w ciąży podobno atakują rzadziej.
 
Czesc wszystkim :)

Ja dzis bede prawie caly dzien (i wieczor) sama w domku :( bo D idzie na pozegnanie kolegi wieczorem.. a ja nie, bo strzyka mi wszystko w kroku.. zaraz sie mecze, nie chce zeby przeze mnie musial wczesniej isc do domku wiec niech juz lepiej idzie sam..

reachel1981, powodzenia juz wlasciwie mozesz rodzic bo to juz 38tyg, w kazdym razie daj nam znac co i jak :)

aga_karmel, witaj :) troche pozno do nas zawitalas :p, gratuluje malenstwa w brzuszku i powodzenia! :)

efinka, takie obawy to normalka :) mnie tez takie mysli nachodza.. ale damy jakos rade!

Violet, pisala wczoraj albo przedwczoraj ze ma problem z komputerem, wiec pewnie dlatego nie zaglada, a paulinka zaglada tylko raz na jakis czas, bo w nowym mieszkaniu nie miala internetu.
 
U mnie przy migrenach to ciśnienie leci na łeb na szyję a nie rośnie ...

A co do Białego Jelenia w płynie to ja nabyłam w Rossmanie ... mieli też w tych mini opakowaniach podróżnych więc kupiłam takie + kostkę, bo jednak kostka ma o wiele "lepszy" skład.
 
daissy... zadzwoń tutaj http://www.hostelkos.pl/ Byłam tam z moim M. dwa lata temu na pare dni, bardzo blisko rynku, płaciliśmy chyba 45zl/ za osobe za dobę:)

MalaAnka grudnióweczka ja chętnie się powymieniam ale chyba dopiero jak znów zacznę działać po urodzinach maluszka...bo niestety wszystko popakowałam, żeby miejsca więcej było w naszej kawalerce:) mam nadzieję, ze uda się utrzymać kontakt, gdy już nasze maluszki się pojawią:)

Biały jeleń w płynie kupiłam w tesco...
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny...
Ale super ze IxI ma juz malenstwo przy sobie...
Ale sie rozpisalyscie...nie mialam ostatnio czasu zeby zagladac do was...dostalismy 2 wozki, fotelik, lezaczek i musialam to wszystko poprac i umyc...
Mialam duzy problem z tym jak popakowac rzeczy do szpitala...ale jakos sie udalo:) a co do Tantum Rosa to u nas polozna powiedziala zeby zabrac do szpitala...i juz tam zaczac sie tym podmywac po kazdej wizycie w toalecie...
Co do porodów rodzinnych to moj M. powiedzial ze nie wyobraza sobie zeby nie byc przy porodzie...ja chyba tez sobie tego nie wyobrazam...
 
reklama
Witam Was :)
Ja od poniedziałku mam wolne a czas mi ucieka miedzy palcami nawet nie wiem kiedy. Jakbym go miała mniej niż jak pracowałam. Zupełnie nie umiem się zorganizować i aż się boję pomyśleć co to będzie jak się maleństwo na świecie pojawi.

Ja również bardzo się ciesze ze Ixi ma już przy sobie maluszka. Się bidulka namęczyła.

Aga_karmel witaj :) ja również mam termin na 25.11
 
Do góry