reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witam wszystkich!!!

Jak dobrze, że IXI już po wszystkim, bardzo się cieszę. Dorodny chłopak!

Aduska123-właśnie ten dodatkowy zastrzyk gotówki bardzo dużo daje. Przynajmniej mnie.
Ja studia skończyłam jakiś czas temu – ekonomię i pracuję zawodowo właśnie w tej profesji. Angielski zawsze był moim konikiem i potem już pracując skończyłam drugi kierunek – właśnie angielski. Mam pełne uprawnienia do nauczania w szkołach tego przedmiotu ale finansowo mi się to nie kalkuluje. Pracując tylko w szkole na pełny etat zarobiłabym mniej no i wiadomo-zawód nauczyciela nie kończy się tylko na pracy w szkole, więc z dorobieniem popołudniami też by było kiepsko. Pasuje mi tak jak jest, ale cóż, coś za coś, gdy inni mają wolne popołudnia, ja siedzę z uczniami.

Od rana już dziś jestem na nogach i właśnie kończę pichcić potrawkę z cukinii dla mojego M.

Witaj Aga_karmel – ja też spodziewam się Oleńki (29.11)

MałaAnka - bardzo chętnie idę na wymianę, chć nie koniecznie, jeśli czegoś potrzebujesz-pisz, może akurat mam coś co Cię zainteresuje. Inne nauczycielki też zapraszam.
 
Hej brzuchatki,
w końcu piątek. Już mi się strasznie nudzi samej w domu leżąc. Zazdroszczę już trochę rozpakowanym, ale zdaję sobie sprawę z tego że jeszcze z 4 tygodnie trzeba poczekać. Mam jakieś takie przeczucie że rozwiązanie nastąpi koło połowy listopada.

Ja jakoś dzisiaj wstałam z kiepskim humorem. Ale może mi się poprawi. Dzisiaj ma przyjść kamerka którą zamówiliśmy :-)

No i fajnie że Ixi już ma to z głowy - znaczy się z brzuszka :-) Gratki
 
Dziewczyny sory, że tak odbiegam od tematu ale zna któraś może jakieś namiary na noclegi w Krakowie- niedaleko rynku i w cenie w miarę normalnej? Znalazłam tylko apartament za 200zł a chciałam zwykły pokój bo to tylko na noc tam będziemy a resztę dnia zwiedzanie, więc kurde szkoda mi tyle wydawać, ale jak nie znajdę nic innego to trzeba będzie brać to co jest :/ Więc jeśli któraś coś wie to będę dozgonnie wdzięczna:D
 
Witam się piątkowo :-)

Ja również tak czułam, ze jak wejdę na forum to wiadomości od Ixi już będą :-). Super, że już się nie męczy. ALe jak widać, jak by jej podali tą oksy dzień wcześniej to by urodziła 13.10.

A ja już po badankach, morfologia i mocz. Więc zobaczymy popołudniu czy wszystko oki. Czekam jeszcze tylko na wynik posiewu, który ma byc dzisiaj. I jestem gotowa iść rodzić:-).

Amerie, Kobitko, tylko bez szaleństw na tych zakupach :tak:
 
reklama
Witajcie Kochane, ból głowy minął - choć jeszcze coś ćmi przy gwałtowniejszych ruchach... Co do ciśnienia to wczoraj trzymało się w granicach 130/80 127/75, rozmawiałam z gin, powiedziała żebym wzięła magnez. Dziś rano mam książkowe 120/80. Powiem Wam, że nienawidzę migren - już zaczęłam myśleć co będzie jak już Leoś będzie na świecie i będę miała taki ból głowy a np. R. będzie w pracy. Masakra...

Dziś jedziemy zmienić opony na zimówki - bo trzeba być przygotowanym. Nasz szpital raczej w górskim otoczeniu a rok temu było o tej porze śniegu po kolana i trzymało się tak do listopada. Mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie...

Aga_Karmel - witaj, super, że jeszcze zjawiają się u nas nowe mamusie.
Miłego dnia Kobietki (i Dzidziusiom tych już rozpakowanych)!
Ciekawe, która będzie następna :-)
Myślę o Violett i Paulince - szczególnie ta druga dawno nie zaglądała.
 
Do góry